Favorite T-shirts/Longsleeves

Kαι ξαναρωταω masterofreality μηπως εχεις και αλλο account ??? Kαι το παιζεις κινεζα ???

αυτονόητο ήταν
σύμφωνο με μένα δεν ήταν
γι’αυτό και δεν απάντησα
παρεπιπτόντως δεν είμαστε το ίδιο πρόσωπο με τον/την ματρεροφριάλιτι ](*,)

H pleionothta twn metalladwn pou den goustaroun Nirvana einai giati exoun to kollhma “oi Nirvana htan kouloi”. KAI TH SHMASIA EXEI?? Oi an8rwpoi vgalane ta albums me ta pio klassika kommatia ths dekaetias tou '90. Kai AYTO exei sxesh me ayto pou legetai talento kai ebneysh.

Ase pou oi Nirvana sth mousikh tous den mporousan na dei3oun tis ikanothtes tous, etsi ki alliws, logw tou eidous mousikhs pou paizane. Kai ayto ousiastika htan kai ayto pou “pernousan”. Oti dhladh oloi mporousan na to kanoun. Den xreiazotan na exoun spoudes sthn ki8ara h’ na exoun melethsei armonies kai ta sxetika. Arkei na exeis talento…

Alla kai pali, to na legetai oti htan kouloi, einai akyro. Kai apo oti 8ymamai, apo tote akoma kanan kouventa kapoioi, oti den 3eran na paizoun (asxeta an eixan ena drummer pou gremize ta panta). Kai ti kanane? Vgalane to Unplugged (pou einai me mia mikrh diafora to agaphmeno mou) gia na mhn yparxei estw h ypopsia oti den 3eran na pai3oun.

Παρόλο που γουστάρω Nirvana, συμφωνώ και επαυξάνω ότι ήταν κουλοί. όμως αυτό ήταν και το μυστικό της επιτυχίας κατ’εμέ. Η απλότητα της μουσικής τους σε συνδυασμό με τον χαρισματικό Cobain και τον θεό Grohl. To τι αξίζει ο Grohl το απέδειξε και στην μετέπειτα πορεία του. Και ως frontman στους Foo Fighters και ως session drummer στο A Song For The Deaf των Queens Of The Stone Age \m/.

Πάντως όσο κουλός και να τανε ο Kurt στο Unplugged βγάζει πολύ συναίσθημα ο άνθρωπος. Άσε που έκανε και κομμάτι το Man Who Sold The World.
Επίσης το In Utero είναι ο καλύτερος δίσκος των Nirvana. Και από τους καλύτερους της προηγούμενης δεκαετίας.

σ’αυτό θα συμφωνήσω!!! έχει καλύτερα τραγούδια από κάθε άποψη σε σχέση με το nevermind που έχει ακουστεί τόσο πολύ ως το καλύτερο τους

σ’αυτό θα συμφωνήσω!!! έχει καλύτερα τραγούδια από κάθε άποψη σε σχέση με το nevermind που έχει ακουστεί τόσο πολύ ως το καλύτερο τους[/quote]

Kai oi 4 diskoi tous einai foveroi alla anamesa sta Nevermind, In Utero kai sto Unplugged einai adynato na diale3eis. Gia ayto ta pairneis ola kai hsyxazeis. :slight_smile:
An eprepe na dilae3w pantws TO album, tote isws (kai to tonizw ISWS) na einai to Nevermind, me diafora xiliostou apo ta ypoloipa.

μια με τον hendrix
κ μια με τουσ θεους του blues muddy watter buddy guy bb king k junior wells

PINK FLOYD—>THE WALL
ICED EARTH–>ALIVE IN ATHENS
DEEP PURPLE–>SLAVES AND MASTERS

Led Zeppelin…
Rush…
Pink floyd…

alla dio prostheto…

Isis - panopticon
Boris - Amplifier Warship

Εμένα αυτό μ’ αρέσει αλλά δεν το έχω

agapimena t shirt

CROWBAR - croWBAR
PANTERA- trendkill
MACHINE HEAD - MACHINE HEAD
iron maiden - a real dead one
THE GODFATHERS -BIRTH,SCHOOL,WORK,DEATH

Μπλουζακι Rush R30 World Tour απο Ιταλια!!!
και ενας φιλος μου εκανε μια μλκια και το εσκισε σε ενα σημειο :(:(:(:frowning:

Whitesnake-Love Hunter ( την φορούσα στο μάθημα θρησκευτικών όταν πήγαινα Λύκειο…)
Πρόσφατα Diamond Head - Still Fucking Evil

Το babydoll For Those About To Rock που πήρα στην κοπελιά μου. Είναι άσπρο με ροζ κανόνι και στρασάκια. Πειράζει που το αγαπημένο της σχήμα είναι αυτό του Πλούταρχου; :lol:

Γενικά δεν πολυγουστάρω να φοράω μπλούζες γιατί μου τη δίνει που βάζουν τα εξώφυλλα των album πάνω. Αγαπημένα μου είναι το το φούτερ Morbid Angel που έχει μόνο το logo του σχήματος πάνω και πίσω γράφει extreme music for extreme people! :twisted:

Ολοι εχουμε πιστευω δεν παιζει να ειναι κανενας να μην εχει!Δεν εχω και πολλες

Children of bodom-Follow the reaper
Pantera
Iced earth-Damien
Iron Maiden -The Number of the beast(Δωρο απο τον φιλο μου τον Socrates)
In Flames
Iced Earth-Dark genesis (Δεν μου κανει πλεον)
slipknot- (Επισης δεν μου κανει)

Εγω δεν εχω…:-s

μονο μια amolad tour απ’την συναυλια των maiden. γενικα οι μπλουζες που κυκλοφορουν εχουν υπερβολικα μεγαλες σταμπες κακης ποιοτητας και μου την δινουν. γουσταρω μονο μπλουζες με μια μικρη σταμπιτσα μπροστα. (κατα προτιμηση μονο το ονομα του συγκροτηματος)

εγω ειχα διαφορες κατα καιρους αλλα πρεπει να ψαξεις πολυ για να βρεις κατι αξιολογο που θα κρατησει…