Favorite T-shirts/Longsleeves

Πλέον δεν πολυφοράω…Εχω Dream Theater (Αwake και σκέτο το λογότυπο…),μία Paradise Lost-Gothic,μία Black Sabbath-Cross Purposes (φοβερό σχέδιο…),και η πιο παλιά που έχω είναι μια Guns N Roses με το φαγωμένο μήλο και το σκελετό μέσα στο μήλο (All time classic…)…

Y.Γ Eιχα και μια Nightfall-Athenian echoes αλλά δυστυχώς παρέδωσε πνεύμα…:frowning:

Καλα τις περισοοτερες τισ περνεις μαυρες και τισ φορας γκρι αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα!

Δεν έχω ούτε μία ενώ δεν έχω φορέσει και ποτέ καμμία! #-o

τα τελευταία χρόνια μαζεύω κάμποσες, είτε από συναυλίες, είτε αγοράζω από Ιντερνετ, ή από ταξίδια.

Guns 'n Roses (5)
Skid Row
Helloween
Twisted Sister
Lynyrd Skynyrd
Queensryche (2)
Europe
Led Zeppelin
Sisters of Mercy
Aerosmith

αυτές πρέπει να ναι. :smiley:

Maiden-The Number Of The Beast
Metallica-Master Of Puppets
Megadeth-Peace Sells & The System Has Failed
Iced Earth-Something Wicked
Kreator-Violent Revolution
Dream Theater-Octavarium (περιοδεία)

Τελευταία όμως δεν πολυφοράω…μόνο σε καμια συναυλία…

Δεν εχω και δε μ’αρεσουν.

Blind Guardian,Rhapsody,Scorpions και Dream Theater από μία… Και τις 4 τις φοράω πια μόνο όταν πάω για μπάλα ή μπάσκετ!:stuck_out_tongue:

Εγω παλυ εχω σταματησει να τις παιρνω ετοιμες, παω σε μαγαζι με σταμπες με μπλουζακι δικο μου. Πιστευω ετσι ειναι καλητερα γιατι την φτιαχνεις οπως θες, στο νουμερο σου(σε οτι χρωμα θες, αμαν πια αυτο το μαυρο) και τα λεφτα ειναι τα ιδια μπορει και πιο φτηνα καποιες φορες.8)

deep purple-perfect strangers
come taste the band
in rock
the battle rages on
perihelion
ton phgaso tou stormbringer
royal albert hall
machine head :roll:
rainbow-rising
straight between the eyes
dio-angry machines
iron maiden-number of…
virtual eleven
iced earth-alive in athens
led zeppelin-ton ekptwto aggelo
whitesnake-lovehunter
black sabbath-reunion
judas priest-unleashed in the east
jugulator
band photo
sad wings of destiny
scorpions-blackout
Pleon dn foraw sxedon pote k isws xehasa kana dyo:D

blind guardian
sabbath
maiden x2 (μια από κάθε live…)
saxon
manowar
helloween
whitesnake
candlemass
twisted sister
demons and wizards
wasp
roger waters

(όλα από συναυλίες… :lol: :lol: :lol: )

AC/DC – If You Want Blood
AC/DC – The Razors Edge
AC/DC – Back In Black
AC/DC – Back In Black (soccer shirt) (από συναυλία)
AC/DC – Ballbreaker
AC/DC – Moneytalks
AC/DC – For Those About to Rock (από συναυλία)
Radiohead (από συναυλία)
Skyclad – Irrational Anthems
The Strokes – The Modern Age
Calexico (από συναυλία)

Φοράω πια σπάνια τις 2 τελευταίες που είναι και οι πιο διακριτικές.

Επίσης πήρα δώρο στην κοπέλα μου μια AC/DC – For Those About to Rock (καταπληκτική)
Η κοπέλα δεν ακούει rock αλλά με αυτόν που έμπλεξε αναγκαστικά την φοράει. Μάλιστα πολύ περισσότερο από μένα. Εντάξει ρε παιδιά εδώ η Κοκκίνου και ο Δάντης φοράνε πια (αίσχος)

Εγω εχω μον μια Led zeppelin, αλλα δεν την εχω φορεσει ποτε…:-s

Εχω 3 των Floyd μεχρι τωρα.Αλλα αν ειναι να παω στον Πλαντ με βλεπω να παιρνω και μια Zeppelin8)

-Pink Floyd(2)
-Iced Earth
-Pain of Salvation
-Manowar
-Deep Purple
-Nevermore
-Iron Maiden

Manowar - Kings Of Metal
Dio - Angry Machines
Iron Maiden - Killers, Virtual XI, The Number Of The Beast
Metallica - Master Of Puppets
Black Sabbath - Reunion
Nevermore - Dead Heart In A Dead World
AC/DC - For Those About To Rock
Slipknot - Iowa
Rotting Christ - Genesis

2 hendrix
1 story of blues

Δεν φοράω πια ωστόσο αν κάνω κανένα ταξιδάκι στο εξωτερικο και πετύχω καμμιά καλή παίρνω

έτσι ενα τελευταίο μου απόκτημα ειναι μια των led zeppelin σε φουτερ με κουκουλα χρώματος μαυρου με τα σήματα των 4 μπροστά και πίσω γραμέννα τα ονοματά τους καλής ποιότητας και σε καλή τιμή από ειδικο μαγαζί στο λονδίνο

επίσης έφτιαξα μια πάλι led σε λευκό με το λογότυπο μπροστά και πίσω τους στίχους του stairway to heaven

στο γιό μου έφτιαχνα παλιά του είχα κάνει οταν ήταν 4 ετών μια λευκή που έγραφε πίσω led zeppelin for ever και μια κόκκινη που έγραφε deep purlpe for ever μπροστά δε με μεγάλα γράμματα

ΕΙΜΑΙ ΡΟΚΑΚΙ

Α ρε μεγάλε με πήγες καμιά 7αριά χρόνια πίσω. Βόλτες στο Μοναστηράκι με τους φίλους (Τop Man και τα συναφή) Περικάρπια, δαχτυλίδια Sepultura :D, αφίσες και φυσικά μπλούζες. Αν θυμάμαι καλά, πρέπει να έχω/είχα καναδυο Metallica (κοντομανικο κ μακρυμανικο) 1 Manowar, 1 Guns N’ Roses, μία Stratovarius και μία Scorpions. Βέβαια τώρα σπάνια/έως ποτέ να φορέσω αλλά ας είναι, τότε είχε τη χάρη του πάντως! :roll:

καλοκαιρι και παραλια λεει πολυ με μπλουζιτσα και να πουλας μουρη…8) 8) 8) 8) 8)

εγω εχω δυο black sabbath…

Καλοκαιρι στην παραλια με μαυρη μπλουζα;

Εγω εχω μια Guns μονο και μια απο φεστιβαλ. Δεν ειμαι φαν.