Favorite T-shirts/Longsleeves

[SPOILER]

[/SPOILER]

[B]Τα κατάφερα!!![/B]

Τσίμπησα αυτά που κυνηγούσα καιρό τώρα:
Ένα των [B]Hatebreed[/B] & ένα γαμάτο των [B] Terror[/B]! Καιρός ήτανε… :slight_smile:

γιατι ? ενα μπλουζακι μπορει να εχει πολλες χρησεις. μπορει να γινει ξεσκονοπανο για το αμαξι. μπορει να ειναι ενθυμιο απο την συναυλια που πηγες. μπορει ομως απλως να σου αρεσει το σχεδιο και να θες να δηλωσεις την αγαπη σου για την συγκεκριμενη μπαντα. δεν ειναι αναγκη να ησουν στο τουρ που γραφει η μπλουζα σου. ωραια θα ηταν βεβαια, αλλα δεν γινεται τις περισοτερες φορες…

Ρε γαμω αυτες που εχουν στο αριστερο μερος το-μπροστινο-σχεδιο/logo(σα μπλουζες εταιρειεων ξερω γω),δε μ’αρεσουν.Αμα ηταν στο κεντρο θα ηταν αψογη.

Τσιμπησα αυτη τις προαλλες

Ε, ναι, δεν γίνεται να βάλουμε φρένο στην μπλουζοσυλλογή επειδή δεν πήγαμε στην συναυλία, οι καλύτερες μπλούζες είναι συνήθως οι ορίτζιναλ του τότε, που ήταν αδύνατο να παρευρεθούμε, υγεία.

Δεν διαφέρει πολύ από την επιθυμία να έχεις την πρώτη έκδοση κάποιου δίσκου και ας βγήκε όταν εσύ άκουγες παπάκια.

Το τελευταίο μου απόκτημα. Reunion μετά από 17 χρόνια:


πες τα ρε στους ανιωθους… αυτη η anthrax κανει για 100 machine head…

Τα[B] συγκεκριμένα 3 τι-σερτ [/B]τα ψάχνω εναγωνιως στα εγχώρια μαγαζιά -αλλά φευ, δεν βρίσκονται εύκολα… :frowning:

ένα των [B]Skarhead/B, των [B]Napalm Death [/B]και άλλο των [B]Bleeding Through [/B].

[SPOILER][/SPOILER]

Αλλά μου φαίνεται πως θα αναγκαστώ να βολευτώ σε ονλαιν αγορές ([I]και λόγω κόστους βέβαια.[/I]…)

…τσίμπησα χθες από Νέφελιμ, το μπλουζάκι που παίζει να γίνει απ’τα αγαπημένα μου…των Nile το Ithyphallic:):!:

Ολοκαίνουριο και πάει για αγαπημένο! :slight_smile:

Tην έχω σε μαύρη…από τις πιο αγαπημένες μου μπλούζες :slight_smile:

Ψάχνω μία απλή Sentenced αλλά στο site τους δεν έχει τίποτα :frowning:

Ναι αλλά η πιο τέλεια Floyd είναι αυτή :oops:

[SPOILER][/SPOILER]

δεν τη βρήκα Μοναστηράκι στο νουμερό μου (Μ) [I]…γκρρρρρ!!! [/I]:frowning:

ειναι η promo

εψαχνα τη blood money/alice αλλα δεεε

Που αλλού μπορώ να βρω Affliction?
???

Που την βρήκες αυτήν??? Θέλω κι εγώ!!!

γάμησε

http://www.kingsroadmerch.eu/bands/bad-religion/black-suffer.html

Τα χρωματα προσεγγιζουν πιο πολυ τη πικ που κανες quote παρα αυτη του λινκ,ειναι δηλαδη κανονικο κοκκινο,οχι πορτοκαλιζων το χρωμα.Το μπλουζακι ειναι fruit of the loom valueweight.

Μια χαρά! Ευχαριστώ!

ψανχω γιαυτο το μπλουζακι και δεν το βρισκω