Favorite T-shirts/Longsleeves

πηγα χτες στο public κ πηρα 2 με την εκπτωση απο το χαμερ…
kiss-rock’n’roll over
pink floyd-the dark side of the moon

δεν ειχε κ μεγαλη ποικιλια…

μηπως πηρε το ματι σου καμμια μπλουζα machine head?
θελω να κατεβω κι εγω εκει να ψωνισω

καλή φάση η sacred reich!

Πριν κάνα δυο χρόνια είχα αγοράσει αυτό το t-shirt από κάποιο λάηβ των last drive και είναι από τα πιο λατρεμένα μου. Δυστυχως έχει αρχίσει και ξεβάφει λίγο

στο public στο mall πηγα, οχι δεν ειδα καμια machine head…

οκ thanks!!!

το αγαπημενο μου μπλουζακι. το ειχα τσιμπησει περισυ απο το λαιβ στα Γιαννενα. 8)

Κούκλα η Sacred Reich αλλά η καλύτερη είναι αυτή:


την ειχα και αυτην Vic, δηλαδη με αυτο το front, αλλα απο πισω εχει την αλλη βερσιον με τους στιχους. θα συμφωνησω, ειναι κανα-δυο κλικ καλυτερη, αυτη που ειχα ηταν τεραστια κ την ανταλλαξα. ψηνω ΠΟΛΥ να την ξαναβρω σε medium… αλλα δε μασαμ’ εφοσον εχουμε αυτην :

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

Ξέρω ποια λες. Γαμεί και η Violent Solutions φυσικά. Γενικά γαμούν οι μπλούζες SR, μεγάλη μούρη ο Στότλερ.

γεια σας παιδια!
επειδη μολς ηρθα αθηνα και δεν ξερω τα κατατοπια, μπορειτε να μου πειτε τι τιμες εχουν περιπου τα μαγαζια στο μοναστηρακι για t shirt συγκροτηματων;;
μου πε ενας φιλος να παω στο monsterville αλλα μπηκα στο σαιτ και εχει τσιμπημενες τιμες, 22 ευρω ενα μπλουζακι ουτε ο ζαρας να ταν.
εγω μεχρι 15/μπλουζα θελω να δωσω κι επειδη θελω να παρω 2-3 αμα τους κανω παζαρια θα μου κανουν καμια εκπτωση στο μοναστηρακι;:stuck_out_tongue:

ευχαριστω!

…καμιά κατοσταριά μέτρα απ’το Μόνστερβιλ είναι ένα άλλο μαγαζί ‘‘Ο Μένιος’’ και στο Μοναστηράκι δίπλα στο σταθμό είναι το ‘‘Τοπ-Μαν’’…οι τιμές δεν ξέρω κατά πόσο διαφέρουν, αλλά παίζουν και προσφορές, καμιά φορά:):!:

[SPOILER]

:dance:[/SPOILER]

χαχα γαματη, MC club κ ετσι!

Άντε γεια

[SPOILER][/SPOILER]

Επειδή τα shirts από Converge ποτέ δεν είναι αρκετά μαζί με το preorder του νέου cd πήρα και το μπλουζάκι με το τέλειο σχέδιο του horkey το οποίο το είχαν σε προσφορά, 15? μαζί με μεταφορικά βγήκε.

Για όποιον ενδιαφέρεται μπορεί να το αγοράσει από [U]εδώ[/U]

Είναι και καλοί άνθρωποι, έβαλαν αυτοκολητάκια από nofx,frank turner,letlive,defeater αλλά και ένα poster από την ευρωπαική tour του '10

ναι αλλά εκει λέει ? 17.50 + μεταφορικά :-s ή δεν κατάλαβα εγω καλά

17,50 ήταν η κανονική τιμή, 9,90 είναι η τιμή με την έκπτωση.

ααα. για αυτό είναι τονισμένη η δεύτερη τιμή. δεν το βάζαν πιο καλά να φαίνεται .(οκ. ειμαι και εγώ στόκος:p)

Μπα, δεν είσαι στόκος, όντως δεν είναι ξεκάθαρο στη σελίδα του προϊόντος, όταν browsαρεις τα tshirts του συγκροτήματος, εκεί φαίνεται καθαρά η έκπτωση.