Favorite T-shirts/Longsleeves

ωραια χρωματα,αγαπαμε kingsroad γενικα

:bow::bow::bow:

γαμησε

Γάμησε indeed!

Πήρα το μπλουζάκι της φωτογραφίας σε γκρι, μαζί με τα τρία τελευταία τεύχη του περιοδικού intellectum + μεταφορικά στο 30αρικό. Πολύ καλό το περιοδικό, αρκετά υψηλού επιπέδου, με ενδιαφέροντα θέματα.

http://www.intellectum.org/order.htm

Για όσους θέλουν να διαβάσουν άρθρα του περιοδικού ας επισκεφθούν τα κάτωθι λινκ.

http://www.intellectum.org/teyxh.htm
http://www.ekebi.gr/frontoffice/portal.asp?cpage=NODE&cnode=488&IssuesList=1&magazine=Intellectum

Την έχω λατρέψει πραγματικά όπως και το άλμπουμ! :smiley:

To μπροστινό logo είναι μικρότερο και το πίσω κόκκινο. Επίσης το αγαπάω! :slight_smile:

Και μια Coma Of Souls που έχει ένα ιστορικό λάθος: στη πίσω πλευρά έχει τη φωτογραφία της εποχής Pleasure To Kill και πάλι όμψς τα σπάει \m/

μπραβο ρε, να και μια old school μπλουζα, εχουμε πηξει στους μοντερνους εδω μεσα…

μπορεις να ποσταρεις καμια φωτο απο την coma of souls που λες ?

Την έχω καιρό αλλά είναι μεγάλη μου λατρεία αυτή η πρώτη μου άσπρη μπλούζα :smiley:

Murder in the front row crowd begins to bang
And there`s blood upon the stage
Bang your head against the stage
And metal takes its price
BONDED BY BLOOD

Για τον nir1:

Αυτό από μπροστά στο μαύρο του με άσπρα γράμματα το τίτλο σε αυτό το μέγεθος


Αυτή τη φωτό από πίσω ασπρόμαυρη με άσπρο λογότυπο των Kreator πάνω από τη φωτό.

Δε βρισκόταν εύκολα γι αυτό η καθυστέρηση :slight_smile:

Απο που ?

Από το Live τους εδώ 15 ευρώ :slight_smile:

ωραια μπλουζακια ρε, το εχοδυς το εχω σε μαυρο. περιπου δηλαδη, δεν ειναι το bonded by blood, ειναι το slay team. αλλα ιδιο σχεδιο. σπερνει…

[SPOILER][/SPOILER]

Από [U]blue collar distro[/U] (neurot συγκεκριμένα, δεν ξέρω αν έχει διαφορά σε άλλες εταιρείες) έχει πάρει κανείς; το κόστος μεταφοράς για ένα tshirt ξέρετε πόσο περίπου πάει; είμαι ουγκ. ευχαριστώ.

Έχει νορμάλ τιμές, κάνε την διαδικασία μέχρι την αγορά για να δεις πόσο ακριβώς θα είναι το πόσο με αυτά που θες να πάρεις.

οπως ειπε ο rip πρεπει να κανεις τη διαδικασια για να βρεις ακριβως το κοστος των μεταφορικων.Αλλα εγω οταν αγορασα ενα t-shirt απο το blue collar distro των Sleep τα μεταφορικα πονεσαν.15$ μπλουζα και σχεδον αλλα τοσα μεταφορικα.Βεβαια στη δικη σου περιπτωση λογικα θα διαφερουν οποτε καλο ειναι να το τσεκαρεις.

Ναι, επειδή είναι από Αμερική θα πάει ο κούκος αηδόνι λογικά, γι’ αυτό θέλω να δω αν αξίζει. Ευχαριστώ παιδιά. Επίσης, κάτι άλλο που ξέχασα, αν ξέρετε, δέχονται χρεωστικές κάρτες; τους έχω στείλει mail, αλλά δεν. Στα faq λένε για πιστωτικές, αλλά όσοι έχω ρωτήσει μου λένε ότι δεν τις ξεχωρίζουν συνήθως (όχι στο blue collar, γενικά).

99% θα την δεχτούν την χρεωστική.

nai re, egw me xrewstiki exw agorasei 5-6 fores. kai an kai pane panw apo 2 xronia apo tin teleutaia paraggelia, ta metaforika se sxesi me alla amerikanika itan sxetika ok…

φχαριστώ <3

…περιμένω το Crystal Logic των Manila Road να μού’ρθει στο offtherecord μαζί με το cd…πολύ γαμάτο μπλουζάκι, και γαμάτος δίσκος:):!: