Favorite T-shirts/Longsleeves

σχετικά πρόσφατο απόκτημα και αγαπημένο t-shirt πλέον :smiley:

Που και ποσο;

ψιλο-οφφ τόπικ, ίσως όχι και τόσο δηλαδή, αλλά είδα το ποστ με την αγγελία του prosatanic και σκέφτηκα να πω ότι:

αν δεν έχετε χώρο για τα μπλουζάκια και τα βάζετε σε συρτάρια κλπ μην τα βάζετε σιδερωμένα γιατί εκείνη η τσάκιση μετά είναι δύσκολο να φύγει, βλέπω τις φωτοζ στο θρεντ και μου σφίγγεται η καρδιά :frowning:

εντιτ για να είμαι μέσα στο θέμα, σήμερα στη δουλειά με αυτή τη λατρεία

κανα t shirt warlord παιζει πουθενα στο κεντρο ή μοναστηρακι; γιατι οσο εχω ψαξει δεν εχω βρει

λεω να φτιαξω κανενα μονος μου αμα ειναι, μηπως ξερετε κανα μαγαζι για εκτυπωση και τι τιμες παιζουν περιπου;

Εγώ εδώ και πολλά χρόνια τυπωνω στο t shirt factory. Έχει στη Κηφισιά και στο κέντρο. Οι Στάμπες τους είναι Α ποιότητα, εγώ είμαι πολύ ευχαρισστημενος. Και τα μπλουζάκια τους είναι πολύ καλά, Hanes.
από τιμές, πάνω κάτω στο 15ευρω θα σου βγει μια κοντομανικη με μια μεγάλη στάμπα μπροστά.

http://www.t-shirtfactory.gr/

Ντάξει… Το site τους είναι για το πέος αλλά δε πειράζει!!! :stuck_out_tongue:

Ένα αγαπημένο μου μπλουζάκι είναι αυτό, αλλά μου είναι λίγο στενό… Δε πειράζει, το φοράω κ έτσι!!

Θεσσαλονίκη Ναυαρινου, αν θυμάμαι καλά γύρω στα 25 ευρώ… λιγότερο νομίζω

Αν την πηρες απο το rushbackstage.com, μας γαμας γιατι θα μπορουσαμε να 'χουμε μοιραστει τα μεταφορικα.

Αν οχι, απλα μου λες που τη βρηκες και ποσο και αν υπαρχει σε γκρι (αν και ειναι λογικα αυτη που εχει σταρμαν πισω στην ωμοπλατη);;;

Από burning shed την πήρα : https://www.burningshed.com/store/metal/product/196/4042/country/82/

21 ευρώ βγήκε με μεταφορικά. Όπως ια δεις παραπάνω , δέν έχει τίποτε από πίσω τυπωμένο. Απλά το λογότυπο μπροστά και τίποτε άλλο. Πάντως σούπερ ποιότητα το t-shirt.

Νομιζα εννοεις [URL="[[B]αυτο[/B]](http://www.rushbackstage.com/en-zz/rushbackstage/time-machine-2011/rush-original-burnout-t-shirt.html).

Και γω, γενικα θελω [B]αυτο[/B], [B]αυτο[/B] η [B]αυτο[/B].

Ωραιο το χρωμα, παντως, και ιδιο μ’ αυτα που λεω …απλα σου 'δωσα τα λινκ απο το επισημο.

α οκ θα το τσεκαρω θενκς. πανω απ ολα θελω να ναι καλη ποιοτητα το μπλουζακι γιατι αυτα στο μοναστηρακι ειναι αστα να πανε…

btw την εικονα που θα βαλω θα πρεπει να τη βρω σε μεγαλη αναλυση ή τα φτιαχνουν αυτα οι ιδιοι;

Αν θες μπορεις να του πας δικο σου μπλουζακι (χωριστα πανε τιμες μπλουζας και σταμπας οπουδηποτε), επειδη θελω να τα φοραω λιγο εφαρμοστα, οταν θελω να βγαλω κατι παιρνω καμια μπλουζα απο Ζαρα και τη πηγαινω μαζι με το σχεδιο. Αν και μια χαρα ειναι τα μπλουζακια στα περισσοτερα, απλα με τα ρουχα ειμαι λιγο απαιτητικος και θελω τη ραφη ακριβως. Εγω στο Lab πηγαινω απεναντι απ την Οστρια και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος μεχρι στιγμης, μπορει να σου κανει και χρωματυπια (δε θυμαμαι πως λεγεται, παντως δεν εχει μονο τη κλασσικη σταμπα βινυλιου).

Τωρα περι μεγαλης αναλυσης, ξερωγω αναλογως τι θελεις να βγαλεις, αν ειναι κανα λογοτυπο και με μια εικονα του τυπου 400x400 ή 500x500 εισαι οκ. Γενικα οσο μεγαλυτερη τοσο καλυτερα παντα.

Αν ειναι American Apparel(γιατι απο την ετικετα νομιζω τετοια ειναι),+1…γαμανε.Μαλακες και ψηλο μανικι.

πως σας φαινεται; :slight_smile:

Γαμει, αλλα προσωπικα, με αυτη τη γραμματοσειρα θα ηθελα κανα Warning και οχι Operation μπροστα.

Αν εχει και στιχους απο πισω, ειναι επος μεγαλο.

ναι δε μου καθοταν και μενα καλα η γραμματοσειρα, μαλλον θα το αλλαξω και θα βαλω το κλασικο logo του OM αλλα σε ασπρομαυρο γιατι το κοκκινο ασπρο δε μου καθεται καλα στο ματι.

αμα φτασουν τα λεφτα μπορει να βαλω και κανα στιχο πισω :stuck_out_tongue:

Ήρθαν σήμερα :slight_smile:

The End, Baroness, DEP, Xasthur


Ειμαι ετοιμος.

το Baroness είναι εντυπωσιακό 8O 8O