Favorite T-shirts/Longsleeves

Νεα αποκτηματα υστερα απο πολυ καιρο με Running Wild, η οποια εχει Port Royal εξωφυλλο μπροστα και απο πισω:

Και μια Amorphis που την ειχα βαλει εδω και καποιο καιρο στο ματι:

Ίσως η καλύτερη αγορά μου ως τώρα

Το μαύρο.

Μιας και έτυχε να βγω μερικές φωτογραφίες προχθές και φορούσα το καινούργιο μου λατρεμένο απόκτημα, είπα να ανεβάσω ολόκληρη τη φωτογραφία.

Model : [B]Norda[/B]
Styling : [B]Impetigo[/B]
Special Guest : [B]Annoying Orange[/B]

[SPOILER][/SPOILER]

Δεν σου είναι λίγο μεγάλο;

Ναι, και πήρα small(ανδρικό). Γυναικείο μπλουζάκι με μπάντα από Him μέχρι Accept και στην καλύτερη Slayer. Οπότε τα λίγα που με ψήνουν τα φτιάχνω.


Χτεσινη παραλαβη!

Επιτέλους τα βρήκα σε small και τα τσίμπησα!

Βρήκε το σωστό σπίτι :slight_smile:

μποουζΑΡΑ ιδιαιτερης σημασιας, την εχω κ εγω. btw εβλεπα οτι ο τυπος που σου την εδωσε εψαχνε καιρο να την δωσει στο ebay. και αυτην κ την τεσταμεντ, ελπιζω να μην εδωσες τα μαλιοκεφαλα σου…

Ηρθε σημερα

Όχι, συναντηθήκαμε από κοντά και τα είπαμε και έδωσα ένα ποσό για να είμαστε και οι δύο ικανοποιημένοι. Ο τύπος γενικώς ψάχνει να δώσει γιατί τον έχει φάει η ανεργία και είναι πλέον 42 ετών. Θα έπαιρνα και την Legacy, του έκανα προσφορά και με δόσεις και δέχτηκε αλλά μετά που τα είπαμε δεν μου πήγαινε καθόλου και έτσι την έβαλα σαν αγγελία σε διάφορα φόρουμ μπας και δει καμιά προκοπή γιατί πραγματικά περνάει χοντρά ζόρια και έχει βάλει την μεταλλική του ζωή (μπλούζες, βινύλια, κλπ) στο σφυρί.

Μου κάνει εντύπωση πάντως ότι δεν έχει υπάρξει ακόμα κανένα ενδιαφέρον για την Legacy… Οι φωτογραφίες δεν είναι και οι καθαρότερες αλλά και πάλι… Αν δεν υπάρξει πάντως θα την πάρω εγώ αλλά κανονικά έπρεπε να μπορεί να πιάσει τριψήφιο η συγκεκριμένη…

Northern Heritage την πηρες ? Με γειες…

Υπάρχουν κι αυτά σε Mgla για όποιον ενδιαφέρεται. Προσωπικά έβρισκα μόνο αυτό που αγόρασε ο wintersun αλλά ήθελα κάτι διαφορετικό. Ευτυχώς βρήκα αυτό το πολωνικό site που είχε άλλα σχέδια.

φχαριστω…
οχι απο εδω την πηρα http://store.w-t-c.web-republic.de/ μαζι με το
Mgla - Mdlosci + Further Down the Nest σε cd

Eχει ενα εκπληκτικο γκρι η northern heritage αλλα δεν εχω ποτε τα λεφτα να παραγγειλω.

Με γεια και τα δυο λοιπον.Το cd το’χω καιρο και γαμαει.

Τι φάση; Καλό φαίνεται.

[SPOILER][/SPOILER]

http://www.nephilimstore.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=2464%3Abaphomet-sigil-t-shirt&Itemid=56

E βασικά είναι το pattern που φορούσε όλη η ελληνική bm σκηνή στο πρώτο μισό των 90s. Εγώ το πήρα από εδώ :

σωστά! θυμάμαι είχα στο ίδιο στυλ μία των necromantia…1993? 94? κάπου εκεί… μετά αρχίσαμε τα απεταξά*μην και την έκανα πιτζάμα… :lol: