Favorite T-shirts/Longsleeves

Ωπ, δεν τα είχε πάρει το μάτι μου. Καλή φάση. Thanks!:slight_smile:

Χα, το παρέλαβα σήμερα. Λίγο μεγάλο βέβαια το small του άλλα κάτι θα κάνω.

Και μιας και λέμε για μπλουζάκια,κατευθείαν από το Σικάγο… :smiley: :smiley:

Μια ομορφια ειναι, γοητευτηκα. Βεβαια μια Shitfun θα ειχε αλλη χαρη αλλα και με αυτη συμβιβαζομαι :lol:

Πανέμορφη ναι!!Χαχαα,Shitfun λέει να με κοροιδεύουν. Πρέπει να φοράω “θηλυκά” μπλουζάκια σαν γλυκιά κοπέλα που είμαι. Ντεμέκ! Εσύ να την πάρεις πάντως!!!
Πάρε το site να τσεκάρεις αν θέλεις. Φθηνή μου βγήκε, το μπλουζάκι έχει καλή ποιότητα και η στάμπα είναι ψηφιακή. Το site μόλις το ανοίγω μου βγάζει “κακόβουλο Url” βέβαια αλλά μην μασάς. Βουλγαρία είναι!

[U]http://www.bestrocktshirts.com/site/[/U]

Να την παρω για να κοροϊδευουν εμενα δηλαδη; Να’σαι καλα :stuck_out_tongue:

Ντανκε για το site, θα χαζεψω να δω τι εχει!

Edit: Και η λευκη Mental Funeral μετραει πολυ ε.

Ναι, ισχύει αλλά με χαλάνε οι χλαπάτσες μπροστά. Μόνο οι γιατροί του πρώτου τα σπάνε όλα…
Όχι βρε εσένα δε θα σε δουλεύουν. Είσαι άνδρας. Μπορείς να φοράς ότι σαπίλα θέλεις.

Ειναι λιγο αντιαισθητικο το MF, ισχυει.

Επισης το οτι ειμαι ανδρας δεν με κανει αυτοματως σαπιο κοπρολαγνο :Ρ

Α και στο πρωτο προτιμω το original gory εξωφυλλο παρα τους γιατρους (που γαμανε παραυτα).

Τεσπα, ξεστρατισαμε απο το τοπικ και παμε αλλου.

Θές να παντρευτούμε; Μέσα στο United Center

Ναι, βγήκαμε ομαδικώς από Οφ τόπικ αλλά δεν πειράζει άλλοι είναι χειρότεροι :stuck_out_tongue:

Αν μου κάνεις πρόταση γάμου μέσα στο United Center και πείσεις τον Rose για κουμπάρο δέχομαι :stuck_out_tongue:

O κουμπάρος την κουμπάρα…για αυτό; :stuck_out_tongue:

Αν και δεν πήγε το μυαλό μου εκεί, δε θα με χαλούσε. 8)

Εχει δοκιμασει κανεις να φτιαξει custom t-shirt απο καποιο online site?
Ειναι καποια συγκεκριμενα σχεδια που θελω σε μπλουζακια αλλα δεν υπαρχουν πουθενα ηδη σχεδιασμενα. Γενικα δεν μου αρεσουν t-shirts με εξωφυλλα δισκων πανω, προτιμω κυριως μονο με το logo της μπαντας ή με καποιο αλλο πιο "απλο " σχεδιο (πχ Acid Bath με το απλο [I][COLOR=“Blue”][COLOR=“Red”]λογκο[/COLOR][/COLOR][/I] και οχι με εξωφυλλο δισκου.το εχω βρει μονο σε γυναικειο μπλουζακι, τι σεξιστικες μαλακιες ειναι αυτες).

Αμα ξερει κανεις καποιο αξιοπιστο που να φτιαχνει καλης ποιοτητας t-shirt (ειδικα οσον αφορα τη σταμπα) ας το προτεινει εδω.

Gorilla11 στη Θησεως κοντά στο σταθμό του ΗΣΑΠ Μαρούσι. 2 Necromantia και μια Overkill μιας φίλης μου είναι άψογες όπως τις έφτιαξε :smiley:
Κοντομάνικη 11 ευρώ
Φούτερ με κουκούλα 20 ευρώ :wink:

Σου βρίσκει σχέδιο εκείνη την ώρα και σου το τυπώνει μέσα σε 15-20 λεπτά :slight_smile:

αν είσαι Θεσσαλονίκη, πήγαινε εκεί που ήταν παλιά το Alone (Ιπποδρομίου).

δεν θα σ’το έχει έτοιμο σε 10’ όπως στο λαμπ, θα σου πει ξέρω γω έλα σε 2-3 μέρες, αλλά έχω κάνει 7 μπλουζάκια εκεί και η στάμπα είναι όπως όταν τα πρωτοπήρα. δεν είναι στάμπα βινυλίου βασικά, είναι από το άλλο το υλικό που δεν-ξέρω-πώς-το-λένε, χνουδωτό και μαλακό σαν βελούδο [/gay]

για ονλαην λεω ρε, δεν ειμαι Ελλαδα εξαλλου

ναι, είμαι βλάκας, τώρα το είδα =/

απο τιμες τι λεει;

Πριν μερικές μέρες παρέλαβα αυτή την ομορφιά

τώρα το είδα αυτό, σόρυ για την αργοπορημένη απάντηση.

15-17ευρώ μου είχαν βγει όσες έφτιαξα, παίζει ρόλο και πόσα χρώματα θα έχει φαντάζομαι.

on topic, την είχα βάλει και στο θρεντ της μπάντας αλλά δεν πειράζει, φρέσκες αγορές από χθες:

[SPOILER][/SPOILER]