Favorite T-shirts/Longsleeves

Μερικές μεταχειρισμένες από τον Jacob Bannon των Converge :smiley:

Crippled Black Phoenix

Neurosis

Bitter End

Aπό την Deathwish

Oathbreaker

Touche Amore

Modern Life is War

Και από Silver Bullet Merch

The World Is a Beautiful Place & I Am No Longer Afraid to Die

The Saddest Landscape

Υπάρχει σάιτ γι’ αυτό; αν όχι μήπως θυμάσαι όνομα ή σε ποιο ύψος είναι περίπου να πεις και σε εμάς που δεν ξέρουμε που ήταν παλιά το Alone? :stuck_out_tongue:

http://www.aad.gr/

με μια μικρή επιφύλαξη γιατί έχω πολύ καιρό να περάσω από εκεί και βλέπω ότι η διεύθυνση που έχει στο σάιτ είναι διαφορετική, παλιά ήταν στην στροφή μετά το Alone όπως προχωράς για να βγεις Ναυαρίνου, Ιπποδρομίου κάτι (νομίζω) =Ρ

thanx

Νεκρανασταση τοπικου.:laughing::sweat_smile:

Εχω βρει δυο μαγαζια στη θεσσαλονικη για εκτυπωση t-shirts,δεν εχω αποψη καθολου ομως για σχεση κοστους/ποιοτητα.Το ενα λεγεται tshirtmaniac στο κεντρο και το αλλο ειναι το Thelabtshirt καπου στην τριανδρια.Κατι τετοια που θελω,θα βγουν καλα με βυνιλιο?

Μαλλον λογω οικονομικης κρισης σταματησατε να σπαταλατε λεφτα σε t-shirts ε? Την τρελα μου,2-3 θελω να τυπωσω μονο,οχι καμια συλλογη ολοκληρη. :roll_eyes: :face_with_raised_eyebrow:

Αυτά που έχω παραλιωσει φορώντας τα με τα χρόνια είναι
Beneath the remains
Nola
Slayer Show no mercy
Obituary 30 years florida death metal
Marduk Fuck me jesus
Motorhead
Dissection
Six feet under

Καλησπέρα σας. Επειδή κάνω εκκαθάριση στα μπλουζάκια μου άμα ενδιαφέρεται κάποιος ας ρίξει μια ματιά στο λινκ

Θενκς

Τι ακριβώς είναι το tshirtslayer? Website που απλά ανεβάζει κάποιος την συλλογή του; Ή γίνονται αγορές-πωλήσεις;

Τσέκαρα από το κινητό και δεν πολύ έβγαλα άκρη και ψάχνω κάποια παλιότερα σχέδια σε μπλουζάκια.

Είναι και για ανέβασμα συλλογής και για αγοραπωλησίες

1 Like

Σε ποια μαγαζια τυπωνετε μπλουζακια,ανεφερα δυο πιο πανω,εχει κανεις καποια αλλη προταση,ξερω γω καμια ναβαρινου(για θεσσαλονικη). :thinking: Kαι ποση διαφορα ποιοτητας εχουν απο τα original του merchandise,δηλαδη ξεφτιζουν ευκολα του βυνιλιου?

buuuuuuuump

7 Likes