Favourite Tekken char

Ναι αλλα δεν θυμαμαι πως.:stuck_out_tongue: Ευκολο ηταν παντως.

Ισχυει. Το κανε με πισω+τετραγωνο+κυκλο. Στα παλια τουλαχιστον.:stuck_out_tongue:

Μεγαλη αγαπη αυτο το παιχνιδι. Εγω ειμαι απο τους παλιουρες που πρωτοαγαπησα το Tekken 2!:smiley:
Αγαπημενοι χαρακτηρες: Law, Kazuya, Jin, Bryan, Yoshimitsu (apo to 3 kai meta), Heihachi (apo to 3 kai meta).

Ισχύει αυτό με την κλωτσιά αλλά νομίζω ότι υπήρχαν και μυστικές κινήσεις κάθε παίκτη, τέλος πάντων.
Α και εκεί που έκανες Practise, και σου έδειχνε τα κουμπιά κάθε κίνησης δεν θυμάστε σε πολλές να υπάρχει ένα αστεράκι?:-k

Αγαπημένη κίνηση που έβγαινε το πνεύμα του Yosimitsu και μετά οι 2 μαζί τρυπούσαν τον αντίπαλο.
:bow2:

E κουμπιά δεν θυμάμαι.
Αν ξαναπιάσω playstation και το παιχνίδι θα το λιώσω μέχρι αηδίας.:smiley:

Εβγαινε τερματιζοντας το παιχνιδι με ολους τους χαρακτηρες(και με τους κρυμμενους).

Σκουρτζ, πρεπει να αρχισουμε τπτ τουρνουα Pro kai Tekken οταν κατεβω! :smiley:

Ποιο Tekken ρε…Αντε παιχτε Soul Calibur…:!:

Paul Paul Paul!!! αντε κ κανενας Gun jack…:stuck_out_tongue:

eipes tis magikes lekseis, count me in :smiley: Mexri kai thessaloniki anevainw gia tetoio tournoua :stuck_out_tongue:

Epishs ena +1 se Lupin pou eipe gia yoshimitsu… theos.

(sorry gia ta greeklish, to pc edw trwei flashies)

Tετοια τουρνουα θελουν πολλα ατομα! Και το Tekken ιδιως θελει να παιζει στο Team mode!

Ε αυτό είναι η κλωτσιά του Lei, το ξέρω ότι ισχύει. Εγώ λέω για τα κόλπα με χειροπέδες και περίστροφα

Eγω απαντησα για την κλωτσια που κανει που παιρνει την περισσοτερη ενεργεια. Εισαι οφφ-τοπικ.

Ε είπαμε αυτή ξέρω πως γίνεται!
Πες για τις χειροπέδες, αλλιώς είσαι εσύ οφφ τόπικ.

O αγαπημένος μου ήταν μακράν ο Eddy! Πω πω τί μου θυμίζετε τώρα. Λύκειο + tekken = απίστευτο λιώσιμο στο ουφάδικα με διαγωνισμούς κ τέτοια. Χωρίς να θέλω να το παινευτώ, αλλά με τον Eddy είχα κερδίσει τρελά στοιχήματα στην Λαμία… Από εκεί και μετά, γούσταρα και King και Hwoarang!

“φίλε να βάλω 50αρικο για διπλό?..”

Hwoarang απλά respect…
πριν λίγο καιρό ξεθάψαμε με ένα φίλο το ps1(μαζί με Tekken,Crash 3 και CTR) και το λιώσαμε κανονικά…
ο Hwoarang ο αγαπημένος παίχτης…από το γυμνάσιο είχα να παίξω και ακόμα θυμόνουν όλες τις κινήσεις του…
δάκρυα χαράς από μένα…απίστευτα παιχνίδια…


Now playing: Haggard - Herr Mannelig (Short Version)
via FoxyTunes

Paul Phoenix.

To Hammer of the Gods ηταν η απαντηση σε ολα8)

Κι ο ετερος αγαπημενος ο Hwoarang.Μεχρι να καταλαβεις τι σε κλωτσαγε ειχες βγει με perfect.

Α κι ενα respect στη Black Bomb του King,τη καλυτερη special κινηση του Tekken.

kazuya kai jin φυσικα…

RAVEN :D:rockon:

Yosimitsu!!! Aπιστευτος τυπας! Επισης Jin και φυσικα Nina… (αν και κατα τη γνωμη μου το soul calibour ειναι καλυτερο… Anyway!!!) 8)

YOSIMITSU!!!:bow2: μαγεια ο τυπος και κολπαρες.Δευτερος σε προτιμιση gun jack.

στο τρια παντα επαιζα τον yosimitsu ολα τα λεφτα το ρεψιμο κ το πεταγμα:!::!::!:
Τωρα στο tekken DARK RESURRECTION παιζω μια ξανθουλα κοπελα (δεν θυμαμαι πως την λενε) αλλα μαμαει γιατι κανει ενα συνδυασμο τυπου tigger κ δεν σταματαει μεχρι να ξοφλησει τον αντιπαλο:wink:

Paul , Jin και Jun
Μακραν το καλυετρο tekken ηταν το tag tourmament απο εκει και περα χαλασαν τα tekken :frowning:
Μιλαμε για καφριλα οταν επαιρνε ο αδερφος μ king δεν προλαβαινα να κουνη8ω δεν σταματαγε τα πιασιματα…