Feel the H.E.A.T

τι λες τώρα!!!

Mark Free είναι όνειρο ζωής! Πως και πως περιμένω το καινούριο άλμπουμ…
Η επιτομή του AOR

Εχει υπογράψει (Μarcie Free πλέον) για καινούριο δίσκο με τους unruly child…We’re (not anymore!) a looong way froom loove…!

Ξέρω και κάπου κυκλοφόρησε στο νετ και βιντεάκι που υπογράφει το συμβόλαιο με τη Frontiers ως Marcie πλεόν.Είναι γενικά η πρ΄ωτη εμφάνιση που κάνει στο κοινό του ως γυναίκα μετά το '95 που νομίζω εκανε την εγχείριση.

Η Frontiers ανακοίνωσε ότι ο δίκσος μάλλον θα βγει τους πρώτους μήνες του '10.

Ένα καλό ερώτημα είναι σε τί κατάσταση βρίσκεται η φωνή του/της μια και έχει να τραγουδήσει αρκετά χρόνια αφού μετά την εγχείρισηγ δούλευε αξιοποιώντας τις σπουδές του στα οικονομικά σα στέλεχος σε χρηματιστηριακή νομίζω.

και εγώ είμαι πολύ περίεργος να δω πως διατηρείται η φωνή της Marcie. στην ουσία έχει να εμφανιστεί από το 2000 που επανακυκλοφόρησε το Tormented και το διέθεσε μέσω του site της. εμπιστεύομαι Bruce Gowdy σε ότι αφορά τις συνθέσεις και έχω πίστη πως η Marcie θα μας συγκλονίσει και πάλι

Εννοούσα ότι δεν έχει εμφανιστεί, δεν τον/την έχει δει ο κόσμος, οπαδοί μετά την εγχείριση αλλαγής…
Σε μια συνέντευξη προ 4ετίας που είχα διαβάσει στο melodicrock.com έιχε πει πως δεν πείραξε τη φωνή του και δεν θα το κανε ποτέ.Ωστόσο, είναι πολύς ο καιρός απραγίας και τότε είχε δηλώσει ότι αν ποτέ επιστρέψει στο μουσικό στερέωμα χρειάζεται πολύ εξάσκηση…

Ας κρατάμε μικρό καλάθι λοιπόν και ό,τι καλύτερο προκύψει το απολαμβάνουμε!

Σωστά όλα αυτά…Όπως και να χει είναι η πιο αναμενόμενη δουλειά για το 2010,για μένα…Ναι,πιο αναμενόμενη κ απ αυτή των Η.Ε.Α.Τ!

Και για μένα.

Ήταν και των Wig Wam αλλά μετά τα samples που άκουσα, προσγειώθηκα ανώμαλα…

Oσοι πήγατε Firefest πως και δεν αναφέρατε τπτ γι’αυτό το κομμάτι??!

Stay

Δείγμα απ’τον καινούριο δίσκο!

Δεν ειναι καινουργιο. Ειναι bonus track από την Ιαπωνέζικη έκδοση.

Eίσαι σίγουρος…?Εγώ διάβασα αυτό το comment…A brand new song to be featured on their second cd at the beginning of 2010…

edit.ισχύει οτι περιλαμβάνεται στην γιαπωνέζικη έκδοση όμως αναφέρεται ως Stay (2008 version) οπότε υποθέτω ότι ίσως συμπεριληφθεί και στον νέο δίσκο με άλλη μορφή

Μπορεί… θα δούμε τι διαφορές θα έχει…

Έφτασαν και τα καινούρια κομμάτια!Cheers!

Tonight

Livin in a memory

BEG BEG BEG!!

Πολύ όμορφα τραγούδια,άντε να έρθουν και άλλα.:smiley:

Το Tonight μ’άρεσε πιότερο:p

Μάλιστα…Το Tonight τα σπάει όντως.Τ’αγαπώ όλα

Σιγά που δε θα τ’ αγαπούσες:p

Beg Beg Beg απο μένα, αν και όλα τους είναι πολύ ωραία.

Aυτό που ακόμα δεν έχω καταλάβει είναι πως τελικά θα διανεμηθεί το εν λόγω EP.Κάτι πήρε το μάτι μου ότι τα παραπάνω κομμάτια δεν θα είναι μέρος του καινούριου album…Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.

με ένα σουηδικό περιοδικό θα τα δίνουνε νομίιζω

Nαι αν είσαι συνδρομητής…Για τους υπόλοιπους εμάς τους addicted τίποτα…?:frowning:

μάλλον τον ήπιαμε… :frowning:

Μόλις το αγόρασα…