Festival 15-16-17 Ιουλιου στην Αντιπαρο

Ετοιμαζεται ενα super festival ,3ημερο, στο cambing τις Αντιπαρου στις 15-16-17 Ιουλιου.
Μερικες απο τις μπαντες ειναι

Nightstalker
Earthbound
Engine
Lord 13
Violet Vortex

Συντομα θα ανακοινωθει ολο το line up του 3ημερου, και ποιες μπαντες θα παιξουν πια μερα…
Κανονιστε εκδρομουλα λοιπον…
Συνολο θα εχει 6 με 7 μπαντες καθε μερα…

Rock n roll reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Cheers!!!

Αυτά και αν είναι νέα…!!
Πολύ καλή φάση και ελπίζω να μπορέσω να πάω.
Οι υπόλοιπες μπάντες θα είναι σε τέτοιο στυλ?

Ολο το fest θα ειναι heavy rock/stoner σε γενικες γραμμες.
Θα μαθουμε λεπτομεριες ελπιζω σε μερικες μερες

Να φέρετε και τους Liquidust και τους Semen Of the sun που τα σπάνε να γουστάρουμε.
Άντε ρε Θωμά αφού είσαι μέσα στα κόλπα κάνε τα κοννέδια σου.

Μακαρι να ημουν αλλα αλλοι το κανονιζουν…:frowning:
Θα το προτεινω παντως οταν τους δω αν και νομιζω οτι τις εχουν κλεισει ολες τις μπαντες…

Όπως και να χει θα ναι γαμάτη η φάση. Καλά να είμαστε,φράγκα να έχουμε και με βλέπω αντίπαρο να πίνουμε μπύρες. 8)

Γαμώ τις φάσεις μου ακούγεται… Μπορεί να πεταχτώ…

Κακονικα!!!Απ όλα θα πιουμε… 8)

Πρότεινε αν δεν είναι κόπος και τους Planet Of Zeus που τα σπάνε εξίσου να γουστάρουμε περισσότερο :wink:

Μου ειπαν οτι περσι ηταν πιο πολυ Punk το φεστιβαλ.Ειχε πεσει και ξυλο για τα ματια μιας κοπελας.Και αμα ειναι να τα πιουμε ολα και εχω αδεια θα περασω και εγω μια βολτιτσα γιατι ειναι σουπερ σκηνικο.

roots φέτος το φεστιβάλ θα είναι πιο rock n roll kai heavy .Ωραία πράγματα. Δυστυχώς οι Planet Of Zeus αν και όντως τα σπάνε δεν θα είναι στο φεστιβάλ. Εγώ θα πάω πάντως όπως και να χει. Ελάτε να περάσουμε καλά να πιούμε μπύρες και ο,τι άλλο γουστάρετε 8)

Στο φεστιβάλ τελικά θα είναι και οι Semen of the sun,Liquidust,The Dive,Cube. Περισσότερες πληροφορίες για το φεστιβάλ τις επόμενες μέρες.cheers :slight_smile:

KALA EINAI OLA TA ROCK FESTIVAL.EIDIKA TA ANEXARTHTA.POU YPOSTHRIZOUN TA MIKRA ROCK GROUPS.MHN XEXNATE KAI TO AHELOOS ROCK AND DANCE FESTIVAL STO MESOLOGI TON SEPTEMBRI.ORAIO KALOKAIRI…DIAKOPES STHN ANTIPARO ME ORAIO FESTIVAL KAI STIS 30 SEPTEMBRIOU STO GHPEDO PODOSFAIROU STO MESOLOGI ME 17 ROCK GROUPS LIVE KAI 10 DJS.OLOI KAI STA DYO FESTIVAL…SEE U THERE…

Καλή φάση το φεστιβάλ Αντίπαρο ας ελπίσουμε να μαζέψει κόσμο

Νομίζω πως ακύρωσαν την εμφάνιση τους οι Violet Vortex. Θωμά για πες μας. Εμείς δηλαδh δεν θα ακούσουμε καμιά doomila? :evil:

Eτσι ειναι. Sorry παιδια αλλα δυστιχως δεν θα καταφερουμε να ειμαστε κει… :cry: λογο ανωτερας βιας…
Κριμα γιατι νομιζω οτι θα ειναι απο τις καλυτερες φασης τις χρονιας… :cry:

Γαμωτο.Δε μου δινουν αδεια.Πολυ ηθελα να παω.Καλα να περασετε.

Κατα πασα πιθανοτητα θα παιξουν (μαλλον Παρασκευη) και oi StoneDevilS !!!

:smiley: :smiley: :smiley:
Θα είμαι κι εγώ εκεί!!!

ξερει κανεισ αν ειχε κκοσμο στην αντιπαρο?και ποσο?