Festival 15-16-17 Ιουλιου στην Αντιπαρο

Άσε που είναι το μυαλό μου εμένα, εκεί είναι ακόμα αλλα…

Hi παίδες!Μόλις γύρισα και εγώ από διακοπές.Το φεστιβάλ ήταν κορυφή αν και για κάποια μαλακία που έγινε έχασα όλη την τελευταία μέρα :frowning: .Το μόνο κάπως που με στενοχώρησε ήταν ο όχι και πολύς κόσμος.Οι μπάντες που με έκαναν να χάσω το μυαλό μου τελείως ήταν οι Lord13&The Earhtbound.Καλά αυτή η διασκευή των δεύτερων στο Gardenia τι βόμβα ήταν?Ντάξει δεν χρειάζεται να γράψω τίποτα άλλο αφου τα έχετε πει,εξάλλου υπάρχει και report.Πάντως έκατσα άλλες 3 μέρες Αντίπαρο το νησί είναι κορυφή!
Επίσης στο νησί ήταν κάτι Δανοί γερόλυκοι,οι Rockcircus που έδιναν κάτι live στο μπαρ μιας παραλίας εκεί γύρω.Διασκέυαζαν γνωστά rock κομμάτια και είχε πλάκα,ειδικά όταν έβλεπα κάτι 50αρες ξένες τουρίστριες να ξεσαλώνουν :lol:

Υπαρχει και σε μια κυκλοφορια τους αυτη η διασκευη.Νομιζω σε καποιο δισκο τους.Την παιζουν αρκετα χρονια παντος…

Υπαρχει και σε μια κυκλοφορια τους αυτη η διασκευη.Νομιζω σε καποιο δισκο τους.Την παιζουν αρκετα χρονια παντος…[/quote]

Ναι,δεν τους είχα ξαναδεί και είχα ακούσει λίγα από αυτούς.Πάντως το ειχα υποψιαστεί ότι θα το παίζανε καθώς φώναζε ένας τύπος “Gardenia” και ''παίξε Kyuss" και δεν μπορεί να το φώναζε τυχαία :wink: .Ήταν απίστευτη διασκευή πάντως.

Εγώ κάθισα άλλη μια βδομάδα στην Αντίπαρο. Είδα και τους σκαδιναβούς που αναφέρεις τζίμη. Θεοί!