Μουσικά Κύματα Festival (23/07 Νέα Μάκρη)

ο τσακ νορρις φανταζομαι θα ειναι εκει αυτοπροσωπως ετσι;

Ακόμα κ η υπόνοια ότι Αυτός λέει ψέματα υπογράφει την καταδίκη σου

μα…μααααα… δεν υπονοησα τιποτα, να βεβαιωθω ηθελα!! 8O

γαμω τις φασεις παντως, αν ειμαι καπου σχετικα κοντα εκεινη την περιοδο, εννοειται πως θα τιμησω κατα πως του πρεπει!!

bump.

τρομερο το βιντεακι

:lol::lol::lol::lol:

Kαι ξανά.

Η συναυλία που θα (μας) αποτελειώσει τη σεζόν. Περιμένω θριαμβευτική εμφάνιση Sun of Nothing μετά την περιοδεία, και μεγάλη κόντρα με τους υπόλοιπους παιχταράδες για το ποιοι θα μας κάνουν πιο κουρέλια.

Αν τολμάνε δηλαδή ας μην παίξουν καλά μπροστά στον Τσακ! :lol:

Πολύ ωραίο φεστιβάλ…θα προσπαθήσω να είμαι εκεί:):!:

Αν μπορεί κανένας φορουμίτης να βοηθήσει στη μεταφορά να στείλει πμ.:):!:

Ψηθείτε κ άλλοι κ για μεταφορικό μη ντραπείτε, διαθέτουμε :wink:

O βασικός λόγος που έκανα μπαμπ τόσο “νωρίς” είναι για να αρχίσουν να μεθοδεύονται τα μεταφορικά μέσα :stuck_out_tongue:
Δεν έχω καμία πρόθεση να οδηγήσω, το έχω δηλώσει εδώ και καιρό.
Μπορεί βέβαια και να με πιάσει το φιλότιμο, αλλά είμαι αισιόδοξη πως αυτή τη φορά θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΩ!

Ok έλα κ εσύ κ ο Hoperides. Κ έχω χώρο για 2 άτομα ακόμα (έλλειψη minibus :stuck_out_tongue: )

Τζιμάκο μην ξεχνιέσαι ε, εμένα θα με ξαναβάλεις μέσα! <3 <3 <3

Ok. Παρόλο που απεδείχθης επιφανειακός Πριστάς του κώλου μ’έλλειψη επιχειρημάτων στο θρέντ που κλειδώθηκε. Οι καρδούλες σου μ’έριξαν. :oops:

ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΟ ΠΡΙΣΤΑ ΜΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ [B]ΡΕ[/B] :lightsabre:

Είπα και “του κώλου” ! Μη διαστρεβλώνεις τα λόγια μου! [-X

ΠΟΙΟΝ ΕΙΠΕΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΟ ΠΡΙΣΤΑ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΜΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΩΝ [B]ΡΕ[/B] :lightsabre:

Τώρα μάλιστα! Ν’απαντήσω!

Εσένα

ΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΠΟΘΑΝΕΙΣ

Αν αποθάνει τώρα δε θα’χεις μεταφορικό.
Ψάξου.

Ντάξει μωρέ πάπια αμέσως! Να τοιμαστώ λέει… Οι ετοιμασίες μπορεί να διαρκέσουν λίγο παραπάνω - εννοεί μετά το live κάποια στιγμή να’μαι έτοιμος. Μην τον αγχώνεις κ εσύ…