FIBA Basketball World Cup - China 2019

Μωρε φυσικα κ γυριζει, αλλα με τι ομαδα. Δεν εχουμε ουτε δειγμα σεντερ. Σλουκας φοβισμενος. Παπανικολαου τιποτα. Μονο με εκλαμψεις Γιαννη με ακυρο τριτο φαουλ κ Καλαθη δεν γινεται καμια δουλεια

3 Likes

Κριμα, γαμηθηκε το ματς στο τελευταιο τριλεπτο που εκατσε ο Νικ στον παγκο και πηρε ο Γιαννης το γελοιο τριτο φαουλ, δυσκολο πολυ τωρα. Κριμα γιατι ειχαμε μπει καλα στο ματς και με ενεργεια σε αμυνα και επιθεση…

4 Likes

Έβαλε ΕΝΑ τρίποντο και ο ιωάννου πρέπει να είχε ανέβει στο σταντ για να πανηγυρίσει, μετά οκ έχασε τα υπόλοιπα :joy:

Με πρόλαβαν οι μαλάκες, είδα ότι είχαν ψιλο-άνετα το +7 και λέω του πούστη, πόντο πόντο να πηγαίνει μέχρι το τέλος ίσως το έχουμε με ένα ντου στα τελευταία 2’, αλλά τζάμπα χάρηκα, όλα πήραν τη σειρά τους πριν τελειώσει το ημίχρονο

1 Like

ρε παίδες μόνο εμένα μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι όταν βλέπω τον yiannis να τρέχει σαν τον Τάσο Πάντο και να πέφτει πάνω στα κορμιά στη ρακέτα; δεν αντέχω να το βλέπω, μου φαίνεται πολύ άτεχνο και λάθος σαν επιλογή

2 Likes

Κ γω δεν το καταλαβαινω. Προφανως στο nba δουλευει αυτο, αλλα εδω ειναι ασχημο κ μη αποτελεσματικο κ δεν το υποστηριζει κ η ομαδα με την ανυπαρκτη κινηση χωρις μπαλα, την ατολμια κ με τα τουβλα που βαρανε

Όχι δεν είσαι ο μόνος…Επίσης αυτός ο Σλουκας θα σουτάρει καμία φορά ή θα παιζει γυρω γύρω ολοι; αν δεν σουτάρει και αυτός τότε ποιος σε αυτή την εθνικη;
Φοβισμένοι, αγχωμένοι, χωρίς καποιο σοβαρό σύστημα.

2 Likes

σε αυτην την εθνικη ο σπανουλης επαιζε 40 λεπτα…

Με Γιάννη στον πάγκο δεν έχουμε ούτε άμυνα ούτε επίθεση. 9/5/3/3 έχει το statline του μέχρι τώρα.

Απίστευτο αυτό που γίνεται, δεν έχουμε δει 1 συστημα στην επίθεση σήμερα.

Ας λήξουμε το τουρνουά, ας διαγράψουμε το φόρουμ, ας κλειδώσουμε το ιντερνέ, ας σβήσουμε το σύμπαν.

3 Likes

Και περα απο το statline του μετρησα 3-4 deflections που δεν αποτυπωνονται καπου, η αμυνα δυστυχως καταρρεει χωρις τον Γιαννη.

Α καλα μας τελειωσαν.

2 Likes

Δεν το ζούμε αυτό. Δεν το ζούμε αυτό. Αν δεν κάνουμε παράπονα στην διοργάνωση μετά τον αγώνα είμαστε άξιοι της ομοσπονδίας μας. Ξανά.

Η διαιτησία είναι απαράδεκτη σε όλη την διοργάνωση.

3 Likes

Ειμαστε για κλαμματα παλι αλλα ειναι τελειως προκλητικη η διαιτησια. Μια φορα που εχει δικιο ο ιωαννου.
Δεν,υπαρχει σλουκας.

1 Like

Γιάννη δωσε την γαμημένη μπάλα!

Αφου τα δινουν ολα ο γιαννης επρεπε να εχει παρει αλλα 10 φαουλ

1 Like

Δεν αντεχω αλλο Παπανικολάου, δεν αντέχεται ο τύπος και συνεχιζει να τον εχει μεσα.

Καλάθης μόνος του.

2 Likes

Ρε αμα δε βγαλει αιμα δε θα παρει φαουλ ο γιαννης σημερα.
Σιχαματα διαιτητακια

2 Likes

απαντηση σε ΟΛΑ εχουν οι ρουφιανοι

1 Like

Τι κάνει ο Θανάσης!

2 Likes

Γυρισε ολη η ψυχολογια στο τελευταιο λεπτο, παμε γαμωωω

1 Like

Θεέ μου κάνε να είμαστε στο +11 για τα τελευταία 5 λεπτά, να ακούω τον Ιωάννου λίγο πριν το εγκεφαλικό