Fight club@sportfm

εχω παρατηρησει σ αυτο το φορουμ πολλες φαιτκλαμπιτικες κουβεντες και σκεφτηκα να μαζωχτουμε ολοι οι φαιτκλαμπιτες και να μιλησουμε λιγο για τη βελγικη εκπομπη
για οσους δεν ξερουν φαιτ κλαμπ ειναι εκπομη στο ραδιοφωνο δε λεω που
απο την αλλη δεν ξερω αν θα επιτραπει τετοιο θρεντ απο τους φορουμομπατσους,:stuck_out_tongue: λογω διαφημισης κτλ κτλ

Αν το κλειδώσουν θα κάνουμε ολική αποχή…

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

δε χρειάζεται να το κλειδώσουμε. Είναι από το Βέλγιο η εκπομπή, άρα δεν υπάρχει και το αντίστοιχο τόπικ της… :stuck_out_tongue:

Εγώ νόμιζα πως ήταν από τον Καναδά :-s

Aς τολμησουν να το κλειδωσουν και θα τους βαλω να μυρισουν ολο το σετ καλτσων του Παβιο:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

@haliseco: Που ακριβώς στο μπικίνι μπότομ μένεις? Παίζει να’ μαστε και γείτονες

βάλε φίνα. ΒΑΛΕ… ΦΙΝΑ

στη βελγικη πρεσβεια- δε σε εχω δει ποτε

Τιμεί τον χαλισέκο που έχει υπογραφή φράση της Άννας Δρούζα?

Δεν την παλεύεις άλλο, Λούκι Αεκτζη ή βρωμούν οι κάλτσες του Παβιό ως το σοφατεπί?

Πιστεύω πως δεν με τιμεί το γεγονός ότι έχω να ακούσω φαιτ κλαπ από πέρσι. :frowning: :frowning:

Ούτε επίσης ότι το έγραψες φάιτ κλαπ

Ουτε εμενα που δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο???:-s :-k

Ω! Μάλλον έχω ρίζες από Βέλγιο και Καναδά… :lol: :lol:

Αργός και βασανιστικός θάντατος σου ταιριάζουνε.:lightsabre:

Εσυ θες κρεμασμα μαζι με τον τρυφεριδη τον Τιτη…

Πω που χαθηκαν αυτοι ρε,οσο ηταν στην ΕΡΑ τους ακουγα αρκετα,ειχαν γελιο με τα διλληματα, με τα με τιμει σε τιμα και γενικα ηταν μια τρελοεκπομπη.Εδω και αρκετο καριο φυσικα ειναι στον sportfm,δυστυχως δεν μας ειπε κανεις γιατι εφυγαν απο την ΕΡΑ,απο τοτε σταματησα να τους ακουω,δεν ξερω το λογο ετσι ξαφνικα.

Τσαουσης ,Βαιμακης rulez.:stuck_out_tongue:

γιατι δεν ακους ρε? :!: :stuck_out_tongue:
ακομα ετσι ειναι, δεν εχουν αλλαξει καθολου

ακριβως αυτο ισχυει και με μενα…
η πιο θεικη εκπομπη που εχω ακουσει…ημουν φανατικος οταν ηταν στην ερα…τωρα ομως τους εχασα…
απο θεσσαλονικη πως μπορει να ακουσει κανεις ξερετε;;;;;;;

α…και του Ματζουρακη η πνοη θεριζει σαν κοξακι…

Βασικα το ερωτημα ειναι γιατι σταματησε ο sportfm να εκπεμπει/ακουγεται στην θεσσαλονικη,παλια ακουγοταν τωρα γιατι το κοψανε.:-s Οποτε μαλλον μονο μεσω νετ μπορουμε να ακουμε την εκπομπη,αν κ να πω την αληθεια εχω χασει τον ενδιαφερον οταν εφυγαν απο ερα…