Ο Θρύλος στο Final-4 του Polo!

Milan και βλακείες, ένα είναι το νέο σήμερα:
Στο παιχνίδι της χρονιάς, όπως είχε χαρακτηριστεί η ρεβάνς κόντρα στη Χόνβεντ, ο Ολυμπιακός εμφανίστηκε πανέτοιμος και πήρε πανηγυρική πρόκριση για το φάιναλ φορ της Ευρωλίγκας για πρώτη φορά μετά το 2002. Οι “ερυθρόλευκοι” επικράτησαν με 11-9 μέσα στη Βουδαπέστη της πρωταθλήτριας Ουγγαρίας και εκ των φαβορί για την κατάκτηση της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης και με δύο νίκες εξασφάλισαν το εισιτήριο για τους “4”. Εκεί θα είναι παρούσες η κάτοχος του τίτλου, Γιουγκ Ντουμπρόβνικ (Κροατία), η Προ Ρέκο (Ιταλία) και η Παρτιζάν Βελιγραδίου (Σερβία).

Τα οκτάλεπτα: 3-3, 4-2, 2-3, 0-3

Έτσι μωρή ομάδα. Πάμε για τη δεύτερη κούπα :smiley:

Ετσι ρε Cozy, παμε για το δευτερο!!! Στο πατο της πισινας τους βρισκονται οι Μαγυαροι!!!

Εγώ δεν ξαναμιλάω, έχω πάθει γκαντεμοσαυρίαση!!! 8O :lol:

Πηραμε και το πρωταθλημα σημερα…

Παμε τωρα για το Ευρωπαϊκο!!!

Αυτο ελειπε να το χανατε…

Καλη επιτυχια στο Final 4!!!

Περσι το χασανε οι %$#$!

Το τόπικ είναι από πέρυσι.
Απλά μόλις περάσαμε στους 8! http://www.sportime.gr/other_inside.asp?article_id=74567
8)

Και βγηκαμε και πρωτοι μαλιστα στον ομιλο, αφου η Μλαντοστ εχασε στο γηπεδο της απο μια αδιαφορη ομαδα. Αυτο σημαινει οτι θα εχουμε καπως καλυτερη κληρωση…

Ποιο πολο ρε σεις…, πολο…:lol2::lol2:

Σε αυτό το σημείο να υπενθυμίσω οτι ο ΠΑΟ έχει 0 τίτλους στο πολο.

Και γω κανω quote σε περιπτωση που δεν το ειδε καποιος

και γω να πω σε περιπτωση που δεν το ξερουν μερικοι οτι εχουμε 200 τιτλους παραπανω σαν συλλογος οποτε προσκυνατε…

Κι εμεις εχουμε περισσοτερα πρωταθληματα στο μπεηζμπολ αρα πουλο ολοι.

καταδικασμένο θρεντ:p

To θρεντ μιά χαρά είναι αρκεί να μη σπαμάρουμε.

Ας γράφει μόνο όποιος γουστάρει πόλο.

Δε νομίζω να έχετε παραπάνω από εμάς. Μόνο στο Μπάσκετ έχετε.

εχουμε και παραεχουμε…

συνολικά σαν σύλλογος ο ΠΑΟ έχει περισσότερους:wink:

Σιγουρα ?
Παλια εβλεπα πολο.Ειχα και ενα φιλαρακι που επαιζε σε μια ομαδα εδω Β εθνικη και
βλεπαμε μαζι τα μεγαλα ματς στις μεγαλες διοργανωσεις.

Λογικο αφου ιδρυθηκατε 17 χρονια νωριτερα…