Final Words Of Sorrow/Typhon/Dark Portrait/Revolted Masses 11/01/2013 7sins

Ειμαστε αυτοι με το μεγαλο ονομα. Να’ρθειτε να δειτε τον Martian να ακολουθει death/doom μονοπατια (παλιας κοπης) :stuck_out_tongue:

Ναι, σε 2 βδομαδες ειναι, αλλα βαριομουν τωρα και ειπα να τ’ανοιξω αν και νωρις.

Cheers :slight_smile:

Εξαιρετικά παιδιά! Είμαι ήδη μέσα για τους Typhon που μου χουν λείψει και τους έχω δεί 5-6 φορές :smiley: Α και να στηρίξουμε martian :wink:

Ωραιος ρε Τζον, θα σε δω εκει!

Μπαμπ κατα τ’αλλα.

Στηρίζουμε το πχιοτικό ντεθ/δουμ, είμαστε παρόντες! Μην αφήνετε την ευκαιρία να δείτε μια απ’ τις μεγαλύτερες ανερχόμενες μπάντες, το ξυραφι που θα χαράξει τομή στα παγκόσμια μουσικά δρώμενα, στα γεννοφάσκια της, σπεύστε λέμε!

[SPOILER][/SPOILER]

ε ρε τι θα τραβήξουμε για τη γαμημένη τη στήριξη…

Συγκινητικοι αν μη τι αλλοι.

Και εκλεκτες παρουσιες απο Ελρικ, τι αλλο!

θα κοιτάξω να σκασω μύτη.προς το παρόν παίζω και εγώ την κυριακή.

[SPOILER][/SPOILER]

Την Κυριακη εχω προβα ρε γαμωτο το βραδυ, δεν θα μπορεσω να ερθω, μαλακια.

martian εγώ με αστεράκι, ανάλογα τι ώρα τελειώσω. αν ξεκινήσετε 7,30 σας χάνω στάνταρ. αν το πάτε 8 κομπλέ.

19.30 ανοιγουν οι πορτες, καπου 8 θα βγουμε!

καθυστέρησε το οσο μπορείς, παίξτο ντίβα :stuck_out_tongue:

Οτι θες αγορι μου!

Και το event στο φατσοβιβλιο!

Τελευταιο (μαλλον) bump :smiley:

άξιο τέκνο του φόρουμ ο martian, κράτησε τη μεταλλική σημαία ψηλά:thumbup:
άντε και στο επόμενο με διασκευή each dawn i die 8)

Επικα hails σε σενιαρισμενο και πουκαμισατο Ελρικ, ευχαριστω πραγματικα. Τα ξαναλεμε (? :Ρ) την επομενη φορα, cheers!

Α ρε χαμπαρι δεν πηρα οτι παιζατε…
Εχετε αλλα λαηβακια στο προγραμμα?

Λαηβακι απο καλοκαιρι, γιατι τα παιδια δινουν πανελληνιες. Μονο καποιες προβες, ισως να ηχογραφησουμε και κανα κομματακι!

:(:(:frowning:

Συγνώμμη που τελικά δε μπόρεσα να ρθω ένιωθα πολύ κουρασμένος έτρεχα και για κάτι συγγράμματα το μεσημέρι της ίδιας μέρας! Ελπίζω να σας πετύχω καλοκαιράκι κοντά :slight_smile: