Ενα Σ/Κ με τον Finlando και όχι μόνο στη Θεσ/κη

Πάντως κι εγώ συμφωνώ με το Θανάση! Δηλαδή ήταν εμφανές απ’όσα είδα χτες το βράδυ στο Texas. Ο Αντρέας σε υπονομεύει…Αλλά το κάνει με στυλ! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το δίπιττο με μπόλικο τζατζίκι λείπει από τη σημαία σας…

Με πληγωνεις, γιατι μαλλον με εχεις παρεξηγησει και εσυ :(((((

Ίσα-ίσα βρε! Ξέρεις τι τέχνη θέλει να υπονομεύεις τον άλλο χρησιμοποιώντας το ιδιαίτερο προσωπικό σου στυλ??
Αντρέα μου, μην παραπονιέσαι! Πως να σε παρεξηγήσω? Είσαιι ένας μπέμπης!!

Γειά σου Αντρέα… είσαι θεός… και όπως έλεγε και ο Ζήκος στη γνωστή ταινία: “…θα σε πάω βόλτα…θα σου πάρω κοκά…και θα σου κάνω κουπεπέ κουπεπέ…” Μπέμπη ρούφα τ’ αυγό σου!!! Ο αγκαλίτσας μελισάκι για κάθε χρήση…

Γραφικέ Σουηδέ…αυτό που βλπέπεις δεν είναι η φινλανδική σημαία, ένα απλό αυτοκόλλητο είναι. Κάνεις πολύ παρέα με το Δημήτρη (Japan) και σ’ έχει χαλάσει…

O Tελης μου θυμιζει την διαφημηση στην T.v με την γιαγια που ανοιγει φυκι για σουσι … παρορμομενως απο την παρεα που κανει με τον Famoys Grouse Guitar Player Jim Galik Mitsubishi

Γιατί παραποιείς τα λόγια μου φίλτατε? Εγώ το είπα με την καλή έννοια…Τώρα αυτά για τα μελισσάκια και τ’αυγά δεν ξέρω τι σημαίνουν… :roll:

Γραφικέ Σουηδέ…αυτό που βλπέπεις δεν είναι η φινλανδική σημαία, ένα απλό αυτοκόλλητο είναι. Κάνεις πολύ παρέα με το Δημήτρη (Japan) και σ’ έχει χαλάσει…[/quote]

Αυτό σε πείραξε σουβλατζή…

Γραφικέ Σουηδέ…αυτό που βλπέπεις δεν είναι η φινλανδική σημαία, ένα απλό αυτοκόλλητο είναι. Κάνεις πολύ παρέα με το Δημήτρη (Japan) και σ’ έχει χαλάσει…[/quote]

Αυτό σε πείραξε σουβλατζή…[/quote]

Σουβλάτζής αλλά με μια σούβλα νααααα με το συμπάθιο…

Τις σούβλες τις κάνετε εισαγωγή από την Σουηδία, ενώ οι πίττες είναι προϊόν παραγωγής από κάτι στρουμφάκια εξ’ Φινλανδίας… Δες το avatar του Jimlick και θα καταλάβεις γραφικέ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

  1. Τι φάτσα του έχει πλέον avatar ο συνθέτης jim_lick…

Κάνεις τον ανήξερο λούγκρα… Έρχεται Τσουνάμι από το Τόκιο…

Κάνεις τον ανήξερο λούγκρα… Έρχεται Τσουνάμι από το Τόκιο…[/quote]
Ποιό τσουνάμι; Ποιό Τόκιο;