Ενα Σ/Κ με τον Finlando και όχι μόνο στη Θεσ/κη

Χα Χα Χα Χα Χα
Τωρα θα ειπωθουν αλήθειες …

Τι να πω για αυτο το παιδι … ηξερα οτι βαδιζα στο χειλος του γκρεμου … αλλα οχι και ετσι … τεσπα … τι να πρωτοπώ

Κυριακη , ηταν μεσα στο μπανιο απο τις 19:02 μέχρι τις 19:28 , οταν βγηκε εκτος το οτι μοιριζε πατσουλιά , και ειχε κανει μεχρι μασκα ομορφιας … ανοιγω την πορτα του μπανιου και βγηκε παλοιριακο κυμα , κοντεψα να πνιγω λεμε , τα παντα ηταν μουσκεμα , δεν ειχε αφησει χαρτι υγειας στεγνο για να σκουπιστουμε … και σαν να μην εφτανε αυτο ηθελε και να ξυριστει … μιλαμε ειχσ απηυδησει …

Μπεδεψε την λεκανη με τον μπιντε :lol:

Το Αλλο ? Σαββατο προς κυριακη ξημερωματα ενω ειχε παει 06:30 και δεν με κραταγανε τα ποδια μου απο την κουραση πλεον , αυτο να μην ξεκολαει απο μια συγκεκριμενη γυναικεια παρεα , το τριο στουτζες … αφου τις χαιρεταγε για 15 λεπτα …

Το ροχαλητο του ? ηταν σαν ριπη οπλοπολυβολου …

Τι αλλο … περπαταγαμε στο δρομο και με παταγε συνεχεια …

Στο τραινο και στο πηγαινε και το ελα μολις τολμουσα να σηκωθω απο το καθισμα απλωνοταν σαν την κοιμωμενη του χαλεπά .

Μπεδεψε την λεκανη με τον μπιντε :lol:

XAXAXAXA EINAI O THEOS TOY EROTA BIG LOYSTROS …

OTAN ENOEIS TO TRIO STOYTZES EINAI MESA KAI TO TSUNAMI?TON PALEPSE TON GORRILA?

Tι χαζες και ανοητες ερωτησεις κανεις ? Δεν λες καλα που δεν θρηνυσαμε θυματα το σαββατο το βραδυ οταν σηκωθηκε και πηρε οτισηποτε ζωντανο στο διαβα του , ευτυχως δλδ που ειμασταν απο την αλλη μερια :lol:

Μην πω ακομα οτι ο Finlandos εβαλε μεχρι και ζελε στο μαλλι του …

Εμένα πάντως μου διαμαρτυρήθηκε, ότι 3 μέρες δεν μπόρεσε να κλείσει μάτι… Πριονοκορδέλα ο Αngel in Black στον ύπνο… Πλάκωσε η αστυνομία Θεσσαλονίκης φοβούμενη τρομοκρατική ενέργεια… Κατα τ’ άλλα έμαθα ότι το tsunami χτύπησε την συμπρωτεύουσα… Ο Mick Brown γύρισε ημιλιπόθυμος στο USA…

ΗΡΩΑΣ!!! ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ !!!

ΗΡΩΑΣ!!! ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ !!![/quote]

Όλοι οι ποζεράδες είστε ρουφιάνοι και κατάγεστε από την Γερμανία… Έμαθα που λέτε ότι κατέβηκε μια σκάλα και όλο το μαγαζί ξελαιμιάστηκε… Φόραγε τίποτα;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΗΡΩΑΣ!!! ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ !!![/quote]

Όλοι οι ποζεράδες είστε ρουφιάνοι και κατάγεστε από την Γερμανία… Έμαθα που λέτε ότι κατέβηκε μια σκάλα και όλο το μαγαζί ξελαιμιάστηκε… Φόραγε τίποτα;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ασε ρε παπαρα , που δινεις μπορμπουαρ στις σερβιτορες για να πουν οτι εισαι πιο ομορφος … ου ρε , τσουναμι θελεις και εσυ για να βαλεις μυαλο , αλλα οταν σε αφησει θα εισαι σαν παραπληγικος.

ΗΡΩΑΣ!!! ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ !!![/quote]

Όλοι οι ποζεράδες είστε ρουφιάνοι και κατάγεστε από την Γερμανία… Έμαθα που λέτε ότι κατέβηκε μια σκάλα και όλο το μαγαζί ξελαιμιάστηκε… Φόραγε τίποτα;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Χαχαχαχα…αλλο να στο λενε και αλλο να το βλεπεις…ασε που κατσανε μπροστα μας στο live και κοντεψαμε να χασουμε τα δυο τελευταια τραγουδια.
Παντως μορφη ο Levin…

Ασε ρε που πηγε να περασει και μου δινει μια και παραλιγο να βρεθω στην αλλη μερια του Μυλου , η το αλλο που ειδα και αηδιασα , φαντασου οτι βγηκα εξω να παρω αερα , απο τη πολυ τσιτα , πεταγαν οι πατσαδες … ημαρτον … για αυτο λεμε .ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΗΡΩΑ στεφανι πρεπει να καταθεσουμε … φανταζεστε να ηταν απο πανω , μιλαμε στανταρτ μετατοπιση σποσνδυλου θα επαθε ο γερος …

Κωστα ας προσεχατε … εγω το πηρα χμαπαρι οταν πλησιαζαν και πηγα πιο περα !!!

Φαντασου τον Levin στη θεση του Mick Brown…ακομα θα τον ψαχνανε…

Ε ναι εσυ την εκανες, εμεις τωρα που την πατησαμε μαθαμε…

    1. Έμεινα ξάγρυπνος δύο βράδυα στη Θεσσαλονίκη. Σε άλλο post ρωτώ αν περνάει τρένο κάθε βράδυ από την Ι. Δραγούμη. Ο άνθρωπος (Angel_In_Pijamas) δεν παίζετε!!!
      Ροχαλίζει πιο δυνατά από τρένο. Είδα όλες τις πρωινές εκπομπές στα κανάλια της Θεσσαλονίκης… Έχει κάνει και εγχείρηση στη μύτη…δλδ αν δεν είχε κάνει πώς θα ροχάλιζε; Το πρόβλημά του ήταν αν ροχαλίζει μπρούμυτα ή ανάσκελα!!! Έλεος!!!
  1. Αποδεδειγμένα (το λέει και ο ίδιος) είναι μούχλας, πάμε και πάμε… Έπρεπε να τον είχα αφήσει να φύγει… Αν ήξερα τι θα πέρναγα θα κοιμόμουν αλλού…
  2. Έχω μάρτυρα ότι δεν ήμουν γραφικός στη Θεσσαλονίκη, συγκεκριμένα τη Κυριακή (με μάρτυρα τον Saxon) έδιωξα κάποια (… ) από την παρέα που προσπάθησε να μας πλησιάσει. “Να πας στη παρέα σου…” τάδε έφη ο Φινλανδός.
  3. Παραδέχομαι όμως ότι έχει ωραίες φίλες ο Αντρέας στη Θεσσαλονίκη…
  4. Ζαχαροπλαστείο Χατζή στη Θεσσαλονίκη!!! Έπος !!! Σκουπίσαμε και τα πιάτα!!!
  5. Τιμές: 3? η μπύρα και ποτό 5?. Μουσική πολύ καλή σε όσα μπαρ πήγαμε, με άψογο ήχο. Να μαζευτούμε να ΞΑΝΑΠΑΤΕ στο Revenge… ΟΥΥΥΥΥΣΤ!!! Μαύρη πέτρα…

Δεν θέλω να διακιολογηθώ αλλά τελικά γυρισα απο την Θεσσαλονικη αλλη μια φορα αρρωστος … με πυρετο και λαιμα , συναχι και βηχα δλδ αρπαξαμε αλλη μια μαμημενη γριπη … η πεμπτη φετος …

Λογια του Finlandoy " Aντρεα μην παμε σε αυτο το μαγαζι γιατι δεν θελω να δω το συγκεκριμμενο τριο στουτζες" Με το που το ειδε δεν ελεγε να ξεκολησει … αφηνοντας με να περιμενω ενα τεταρτο απ’εξω

Αν και δεν το ακουσα … μια φορα = καμμια :wink:

Για να σκασουν οι εχθροι μου … που φτανουν σε σημειο να χρηματιζουν σερβιτορες για να πουν λογια … ε Τελη ?

Δεν μπορουσα να περπατησω μεχρι το ξενοδοχειο :?

Δλδ το Σαββατο θα παμε Θεσσαλονικη για μπυρες ?

loipon irthe i stigmi tou lithovolismou…kat arxas, ego exo paei diakopes me ton angel_in_black kai tolmo na po oti roxalizei aforita,revete synexos kai rixnei apopnixtikes klanies…katalaveno apolita ton finlando giati apivdise to agori mas mazi tou.den einai kako pou o finlandos ekane mpanio…to xeirotero einai na min kanei kaneis mpanio…etsi angel_in_black?

Μπράβο Χριστίνα είπες αλήθειες…

Μπράβο Χριστίνα είπες αλήθειες…[/quote]

Mπραβο Χριστινα ειπες αληθειες , ου μωρη … πας και κλαιγεσαι σε ολο το κοσμο και κανατα κωμα με την ακατανομαστη … αντε γιατι το συνεχιζεται … και στην τελικη επιτηδες το εκανα … για να μην ακουω εσενα που ροχαληζες . :roll:

Μη μου πειράζετε το Θωμά!!! :smiley:
Εγώ ξέρω να πω ότι εσείς οι 2, τελικά, μαζί δεν κάνετε και χώρια δε μπορείτε!!

Λαθος απο εδω και στο εξης μονο μαζι σου θα εχω να κανω … Θωμας ποιος Θωμας , δεν ξερω κανα Θωμα , ουτε καμμια Χριστινα …
Ασε το αλλο μην με δει να μιλαω σε γυναικα , ερχεται και θυμαται πραγματα πριν 15 χρονια ο σουρεκλεμες μπαμπαλουετας ?

Ρε thomas που ηταν το τριο stuges χθες ?

Α και κατι αλλο … οταν βλεπει γυναικα , παιρνει το χαμογελο του Αλβανου φυγαδα την στιγμη που οδευεει προς την ελευθερια … ολο αυτο εχει σαν σκοπο να προκαλει οικτο στις γυναικες και να τον συμπαθουν … τρομαρα του !!!

Γαλήνη & Ηρεμία! Θωμά, σε ζηλεύουν!

Το ξέρω…

Αντρέα άλλον τον φωνάζανε Αλβανό και τώρα μπαμπαλουέτα… Το τρίο στούτζες έχει πάει στη Σπάρτη. Γιατί ενδιαφέρεσε; Αφού τις κράζεις συνέχεια! Μήπως σου αρέσει κάποια από αυτές και ντρέπεσαι να το πεις δημόσια; Σ’ευχαριστώ snuffleeva και σου ζητώ συγνώμη για την απαράδεκτη συμπεριφορά του φίλου μου… Είναι γραφικός και το ξέρει…