Ποια μπάντα θα ήθελα να δω στο επόμενο Firefest 2006

Ισως να σας φαίνεται πρόωρο αλλά ήδη έχουν αρχίσει οι διαπραγματεύσεις για τα ονόματα του επόμενου Firefest για Ελλάδα και Αγγλία και μιας και είμαστε μια παρέα (για να μην πω μια χούφτα) σκεφτήκαμε αυτή τη φορά να πάρουμε και τις δικές σας γνώμες πριν οριστικοποιήσουμε κάτι. Ειτε ψηφίσετε εδω είτε στο official site του Firefest http://friml.com/projects/firefest/
είναι το ίδιο. Η γνώμη σας μετράει!

Gotthard.-

Ανάμεσα σε TALISMAN και TNT ψήφισα το πρώτο, διότι θέλω να δω από κοντά τον Jacob και βέβαια ν’ ακούσω για πρώτη φορά από τον Jimlick ότι κάποιος μπασίστας δεν είναι κουλός… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Επίσης θα ήθελα να έρθουν οι GOTTHARD, οι TREAT (ΘΕΟΙ) ή οι SURVIVOR…
Βέβαια πάνω απ’ όλους θα ήθελα να έρθουν ΑΥΤΟΙ…

Ζητάω πολλά; Του χρόνου θα έχουν και νέο δίσκο…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

με σειρά προτεραιότητας

TALISMAN
GOTTHARD
SURVIVOR
TNT

Rammstein και System of a down.

Wig Wam με support τα κακά κορίτσια, την Αλέξια, τον Πασχάλη και τον Δάκη σε μια συναυλία χωρίς προηγούμενο.

ego tha ithela na do tous Socrates :D/

GOTTHARD!!
Οπωσδήποτε!!
Επίσης θα ήταν τέλεια αν το set συμπληρωνόταν απο:
Firehouse
Europe
Sebastian Bach

Είναι κι αυτοί ποζέρια;

Ξέχασες το Βιολάρη, το Βογιατζή και τον Σαλαμπάση… Μήπως είσαι Παναθηναϊκός;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ξέχασες το Βιολάρη, το Βογιατζή και τον Σαλαμπάση… Μήπως είσαι Παναθηναϊκός;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Γαύρος είμαι.

Επίσης VIPS, Χαριτοδιπλωμένος, Μπίγαλης, Ρακιτζής και special εμφάνιση Σουγκλάκου.

Το ξέρω ότι είσαι γαύρος…
Όλοι αυτοί είναι “βάζελοι”…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πέρα από την πλάκα το μελωδικό hard rock αναβιώνει παγκοσμίως…

Eπειδη εχω καιρο να αρχισω να βριζω , και εσενα σε εχω δει τι ποσταρεις και μου φαινεσαι πολυ μεγαλο καραγκιοζης , θα σε παρακαλεσω παρα πολυ τις μαλακιες και τις τσαχπινιες σου αλλου .
Στην συγκεκριμμενη περιπτωση τοσο εσυ οσο και ο Unholy αυνανιζεστε , κανοντας τους εξυπνους .
Και γιατι το λεω αυτο ειναι πασυφανες . Πανε γραψε στο τοπικ σου ρε ηλιθιε οτι μαλακια θελεις , αλλα το να μπαινεις μεσα σε αλλα , τα οποια σε ορισμενες περιπτωσεις οπως αυτη ειναι απολυτως σοβαρα , και να λες την εξυπναδα σου δε σε τιμαει καθολου και δειχνει το ποιον σου.

Και επειδη εισαι πολυ γροθος, ετσι σε εχω κοψει τοσο καιρο , εχω να σου πω οτι η κοπελα που ανοιξε αυτο το τοπικ , εχει αμεση σχεση με το Firefest , και κανει προσπαθεια να φερει γκρουπς τα οποια υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που τα ακουνε .

ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΑΛΑΚΙΔΗ , UNHOLY KAI ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ .

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΚΟΒΕΤΕ ΕΔΩ .

ΤΕΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ .

Καλά ρε Αντίχριστοι… ούτε ένας STRYPER? …To Hell with the Devil!
Προσωπικά θα ήθελα GOTTHARD, JOURNEY (παίζουν 10 ή 12 Ιουνίου στην Ολλανδία , γίνετε να τους φέρουμε καμιά βόλτα?) και GREAT WHITE ( αλλά σε κανένα μέρος με πυρασφάλεια και πυροσβεστική καβάντζα για να μην θρηνήσουμε θύματα όπως στην Αμερική)

ΤΕΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ .[/quote]

Ρε δεν το μαμάω… Άλλωστε και οι Socrates μελωδικό hard rock είναι…

kala re paidia, epeidi kaname mia plaka? kai signomi kiolas, afth pou egrapse to topic kala kanei kai asxoleitai me to firefest kai prospathei na ferei groups, einai toso elafromialh pou na min kserei oti oi Socrates exun dialithei? Diladi ti, tin vazume se epipleon kopo na paei na psaksei na vrei tus Socrates? min trelathume teleios, kai opoios exei na pei kati gia tin poiotita kai tin afthedikotita tu sigekrimenou sigrotimatos as erthei na mu to pei, me ala mesa, oxi sto topic gia na min “prosvlithei” h “thixtei” kai kamia allh “evesthith psixh” opos einai oi perissoteroi edo mesa.

Eπειδη εχω καιρο να αρχισω να βριζω , και εσενα σε εχω δει τι ποσταρεις και μου φαινεσαι πολυ μεγαλο καραγκιοζης , θα σε παρακαλεσω παρα πολυ τιε μαλακιες και τις τσαχπινιες σου αλλου .
Στην συγκεκριμμενη περιπτωση τοσο εσυ οσο και ο Unholy αυνανιζεστε , κανοντας τους εξυπνους .
Γιατι το λεω αυτο ειναι πασυφανες , πανε γραψε στο τοπικ σου ρε ηλιθιε οτι μαλακια θελεις , αλλα το να μπαινεις μεσα σε αλλα , τα οποια σε ορισμενες περιπτωσεις οπως αυτη και να λες την εξυπναδα σου δε σε τιμαει καθολου και δειχνει το ποιον σου.

Και επειδη εισαι πολυ γροθος ετσι σε εχω κοωει τοσο καιρο , εχω να σου πω οτι η κοπελα που ανοιξε αυτο το τοπικ , εχι αμεση σχεση με το Firefest , και κανει προσπαθεια να φερει γκρουπς τα οποια υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που τα ακουνε .

ΑΥΤΟ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΜΑΛΑΚΙΔΗ , UNHOLY KAI ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ .

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΚΟΒΕΤΕ ΕΔΩ .

ΤΕΛΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΑΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ .[/quote]

Μη γίνεσαι Ρομπέν των Χαζών ε. Δηλαδή πραγματικά. Τελεία εδώ.

H πλάκα δεν είναι κακή… Ίσα ίσα που αν διαβάσεις πολλά από τα ποστ όλων εδώ μέσα, μάλλον κυριαρχεί θα έλεγα…

Και εγώ τραγουδώ : FOR WHOM THE BAN TOLLS??? :stuck_out_tongue:

Και εσυ σταματα να γινεσαι καραγκιοζης , το εχεις πετυχει ηδη πολλες φορες με το σπαθι σου , σε αλλα θεματα δεν εχω μιλησει, και το ξερεις πολυ καλα και εσυ ο ιδιος.

Ό.τι πεις.

Απλά σταμάτα να ψάχνεις ευκαιρία να δείξεις πόσο κακός μπορείς να γίνεις. Ένα ηλίθιο ποστ έκανα και το γυρίζεις σε πόλεμο και επίδειξη σαχλαμάρας.

“Αυτά μοναχά τίποτα άλλο”.

Οι διαξιφισμοί σας αποδεικνυουν για ακόμα μία φορά το αυτονόητο…
Ότι είμαι πιο όμορφος και πιο hot και από τους δυό σας…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Μην τσακώνεστε ρε λαμόγια, χωρίς λόγο…
Σε κάποιους μπορεί να αρέσουν τα συγκεκριμένα group σε κάποιους άλλους όχι…
Θα πρέπει να ξεκαθαρίσω κάτι… Το γεγονός ότι κάποιοι νέοι χρήστες ειρωνεύονται το μελώδικο hard rock, θα πρέπει να γνωρίζουν ότι τουλάχιστον στο συγκεκριμένο forum, δεν θα τους κάνει πιο συμπαθείς… Αυτό το στυλάκι ευτυχώς δεν έχει περάσει εδώ, διότι για την πλειοψηφία των χρηστών του συγκεκριμένου φόρουμ, δεν υπάρχουν καλά και κακά είδη μουσικής… Υπάρχει καλή και κακή μουσική…
Όσο για το black χιούμορ του Unholy είναι γνωστό Ανδρέα, ο ίδιος ο Γιάννης είναι γαμώ τα άτομα (και ο πλέον ποζεράς εδω μέσα, ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ, έχει ανεβάσει φωτογραφίες του περισσότερο απ’ όλους εδω μέσα) οπότε κακώς τον παρεξήγησες… Ζήτα του επιτακτικά συγνώμη, διότι θα πάρω καμιά 20αριά δίπιττα με τζατζικόσαλτσα από τη Θράκα και θα σε πυροβολώ με βολές κατά ριπάς…