Firefox vs Chrome vs Opera vs IE vs Safari

Εμένα από χθες και μου τα έχει μπλοκάρει όλα εντελώς . Αντίο YT μέχρι να βρεθεί λύση :rage:

Γνωρίζεις αν υπάρχει και για android; Κάνει την ίδια δουλειά κι εκεί;

Υπάρχει και για android ναι, δουλεύει κανονικά. Τουλάχιστον όταν τον είχα δοκιμάσει πριν αρκετό καιρό βέβαια. Το θέμα είναι ότι στο κινητό σε βολεύει η θέαση YouTube μέσω browser και όχι μέσω app;; Προσωπικά δεν το μπορώ καθόλου, οπότε σ’αυτη την περίπτωση πας σε άλλες λύσεις για αποφυγή διαφημίσεων. Αλλά αν είσαι του browser thing, δοκίμασε το, give it a try αν σου κάνει και το interface του.

1 Like

Αν μου επιτρέπεται πάντως παιδιά, 7€ το μήνα το spotify τα πιο άξια λεφτά που μπορεί να δώσει κάποιος

3 Likes

Μα το app είναι γεματο διαφημίσεις εάν δεν έχεις το premium.

Το app είναι απαλευτο

Όπως και η ιστοσελίδα δλδ, χωρίς ad blocker

1 Like

Brave. Και ενας κατσαβιδωμένος Firefox.

1 Like

ενας μηνας και κατι απο τη τελευταια φορα που εγραψα και μονο δυο τρεις φορες μου ξαναεβγαλε προβλημα το οποιο λυθηκε στο δευτερολεπτο με ενα purge/update filters στο ublock origin. Διαβαζα τις προαλλες παντως οτι το youtube εχει βαλει μεσα στον κωδικα του καποια καθυστερηση οταν το ανοιγεις στον firefox η οποια αποσκοπει… μονο στο να υπαρχει καθυστερηση. Τπτ αλλο. Αν τελικα “νικησει τη μαχη”, προτιμω να δωσω τα διπλα σε καποια εναλλακτικη παρα να τους δωσω λεφτα για premium

3 Likes

Ούτε με το πιστόλι στον κρόταφο δεν θα δώσω λεφτά στο YT μετά από τέτοια αρχιδιά

Προσωπικά δεν έχω βρει ακόμα λύση στο chrome , μάλλον θα γυρίσω κι εγώ σε opera αν και δύσκολο να συνηθίσω πάλι γμτ

Επειδη δεν εχω καταλαβει, αλλα επισης παρακολουθω ελαχιστα ΥΤ, μπορειτε επιγραμματικα να εξηγησετε τι συμβαινει με τα adblockers;

EDIT: το βρηκα.

Ποιος εχει ublocker origin και ΔΕΝ του κοβει διαφημισεις; Διοτι σε εμενα (νομιζω οτι) λειτουργει σωστα ως τωρα, γι’ αυτο δεν ειχα καταλαβει διαφορα χρησης.

και εγω δεν ειχα κανενα προβλημα

2 Likes

Σε Microsoft Edge με Enhancer for YouTube όλα καλά ως τώρα
Και με ublock origin επίσης όλα καλά

1 Like

Επισης, για οσους ΔΕΝ εχουν ublock origin και τα adblock που εχουν δεν κοβουν διαφημισεις, ισως η λυση ειναι εδω. Διαβαζω οτι δεν κοβει διαφημισεις, αλλα τις αφηνει να τρεχουν απο πισω χωρις να ειδοποιειται η google και το ΥΤ (κατά αλλους, τις βαζει να παιζουν στο γρηγορο).

Αν παλι λαμβανετε το μνμ του ΥΤ που λεει οτι εχετε ad blocker, μια λυση ειναι να περασετε αυτο το σκριπτακι.