Firefox vs Chrome vs Opera vs IE vs Safari

με το που πάω στην σελίδα

Opera ώλλ δε γουέη

Firefox>>>> Chrome

εδω και 10-15 μερες ο mozilla κανει τρελλα κολληματα που ποτε δεν ειχα…εχει κανενας αλλος παρομοια προβληματα;

Τον mozilla τον παράτησα για αυτόν ακριβώς τον λόγο. Εδώ και πολύ καιρό έχει γαμηθεί.

να φανταστεις κατεβαζα αρχειακι,πηγα να δω και ενα βιντεο youtube,κολλησε τελειως και μονο με κλεισιμο ξεκολλησε και οπως καταλαβαινεις αντε παλι απο την αρχη… #-o
ποτε δεν τα ειχα αυτα τα κολληματα,αν συνεχιστει αυτο για πολυ βλεπω να αλλαζω browser…

Τα πρόσθετα ειδικά το κάνουν να γαμιέται στο κόλλημα, ειδικά αν έχει κανένα από τα themes από το site τους άστα να πάνε

Σου ξεσκιζει και την μνημη ο mozilla αλλα τον αγαπαμε :slight_smile:

Ή στραβος ειναι ο γιαλος…

Ο firefox δουλευει μια χαρα.

Βασικά μάλλον πολύ βαρύς έγινε και σε παλιούς υπολογιστές που από επεξεργαστή και μνήμη δεν είναι και top ζορίζεται αρκετά. Γιατί γενικά πολλοί έχουν πρόβλημα με firefox

Kατι παει στραβα με το flash player. Εκει που βλεπεις καποιο βιντεο ή ακους ραδιοφωνο πρεπει να κανεις reload. Oυτε εγω καταλαβαινω γιατι συμβαινει αυτο…

εχει βγει fix για αυτο απο την adobe…το θεμα ειναι οτι γενικως δεν ειναι σταθερο οπως πριν…

link!

κοιτα εμενα αυτοματα μου το κατεβασε και δεν εχω προβλημα…λογικα ειναι αυτο στο παρακατω λινκ

http://gadgetgreek.blogspot.gr/2012/07/adobe-flash-player-113300262-bug-fix.html

οκ η νεα εκδοση πεταει κυριολεκτικα…πολυ μεγαλη διαφορα ταχυτητας και δεν κολλαει καθολου :smiley:

Πρέπει να μας πεις και για ποιο πρόγραμμα μιλάς.

ισως λέει για firefox. γιατι εδω και δυο μέρες μου φαίνεται οτι πετάει

ναι για firefox μιλαω…νομιζα οτι ηταν προφανες με οσα ειχαμε γραψει πιο πισω :slight_smile:

εγω χρησιμοποιω το chrome απ’οταν βγηκε και ειμαι πολυυ ευχαριστημενη…με τον firefox οταν τον ειχα ειχα προβληματα με κατι σελιδοδεικτες και μερικες φορες κολαγε αρκετα.παντως το chrome ειναι πολυ βολικο:)

όπερα γιατί δεν αγγίζω πληκτρολόγιο παρα μόνο για να γράψω κάτι.υπάρχουνε κάτι μικρά bugs απο δω και κει.αλλά αυτό συν το progress bar συν το speed dial συν το οτι σου χει άπειρα κουμπάκια να βάλεις στα toolbars και να το κάνεις όπως θες,
μου αρκούν.