Firehouse, Bonfire, Pretty Maids 16/10 Principal - Σαλόνικα 17/10 Gagarin - Aθήνα

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ HARDCORE SUPERSTAR ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ?

1)Ειχα δει πριν τρια χρονια Bonfire στη Θεσσαλονικη και ηταν μετριοτατοι.
2)Περυσι ειδα Firehouse και ηταν απολαυση.Παιδια που περυσι τους χασατε,μην κανετε το ιδιο λαθος και φετος.Δινουν απιστευτες συναυλιες!!!Απο τα καλυτερα live που εχω παει ποτε .Το καταευχαριστηθηκε η ψυχη μοπυ περυσι και μαλιστα ειχα ανεβει απο Βολο στη Θεσ/νικη με 38,5 πυρετο.Χαλαλι γιατι ηταν απλα απιστευτοι!!!
3)Hardcore Superstar:Μετριοι,οχι κατι το ιδιαιτερο.

Εδω και μιση ωρα που μπηκα στο metalzone και το ειδα εχω τελειωσει πολλες πολλες φορες… :p:p

Περιμενα Firehouse αλλα οχι πακετακι 3 μπαντων που γουσταρω πολυ…

Τους ειχα δει και το φθινοπωρο του 2008 και πραγματι γαμησαν, και φυσικα εννοειται πως θα κανουμε το σκατο μας παξιμαδι να ειμαστε μεσα…Δεν χανονται αυτα παρα την ολιγον τσιμπημενη τιμη…Αλλα χαλαλι γιατι το πακετακι οχι απλα μετραει…Κωλομετραει…!!!

ΝΑΙ ΡΕ ΝΑΙ!!!
ΞΑΝΑ! ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ!!!

οχι LA guns ε;;; κριμααααα:(

Εντάξει, μπορεί η τιμή να είναι λίγο τσιμπημένη, αλλά θα δούμε 2 μεγάλα συγκριτήματα του AOR (για μένα πάντα).
Θα δώσω παρών, η αρρώστια για την αγαπημένη μας μουσική χειροτερεύει όσο περνάνε τα χρόνια…

Αν θα πηγαινα θα πηγαινα για τους θεους Firehouse. Αλλα το εισητηριο ειναι λιγο τσιμπημενο απ οτι βλεπω

οι διοργανωτες θεωρουν οτι ο κοσμος θα δωσει 38 ε για να δει καποια group που εχουν ξαναρθει ?οι firehouse εχουν βγαλει κανα νεο δισκο να ακουσουμε και κανα καινουριο κομματι?30 ε και πολλα ειναι …

εγώ δεν τους έχω ξαναδεί και θα τα σκάσω με μεγάλη μου χαρά…:roll:

Ωχχχχ !
Και εγώ τώρα το είδα αυτό !
38 ευρώ ρε παίδες είναι πολλά λεφτά και εγώ για Firehouse ήθελα να πάω μόνο.
Τις άλλες 2 μπάντες ακουστά μόνο τις έχω και απο ότι είδα δεν είναι κάτι ιδιαίτερο!
Το είχα σίγουρο αλλά μάλον χλωμό πρόσωπο το κόβω τωρα.
Ασε που πρέπει να κρατήσω χρήματα γιατι θέλω να πάω Bon Jovi Γαλλία!

Εγω, αν και συμφωνω στο οτι η τιμη ειναι τσιμπιμενη, θα παω γιατι γουσταρω πολυ και τις 3 μπαντες…
Αρα δεν τιθεται θεμα τιμης…

Εσυ ο αποπανω αμα θες για Jovi Γαλλια κουνησου πολυ συντομα γιατι δε βλεπω να προλαβαινεις…

Μήπως ξέρει κανείς πότε αρχίζει η προπώληση?? :roll:

Πρέπει να 'χει αρχίσει, το τίκετο χάζουν είναι στολισμένο με αφισέτα.

τηλεφώνησα σε Tickethouse και όντως έχουν κυκλοφορήσει

το πακετο ισχυει κανονικα και για Θεσσαλονικη ετσι;;

ικανοποιητικη η τιμη…

τσίμπησα σήμερα το μπιλιετάκι, ? 38, αναμένουμε Firehouse - Bonfire με τρέλλα… :wink:

Αναβλήθηκε :frowning:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

γιατί; περίμενα αυτό το live με τόση ανυπομονησία…:frowning:

πάντως εντύπωση δεν μου κάνει…

Πες το ψεμματα…Αν και λέει για αναβολή όχι ακύρωση…είδομεν