Firehouse, Bonfire, Pretty Maids 16/10 Principal - Σαλόνικα 17/10 Gagarin - Aθήνα

Fuck my madness…!!

Kριμα!!!Θα ανεβαινα Θεσ/νικη.Τωρα τελικα θα παω χωρις δευτερη σκεψη Fates Warning.Tουλαχιστον καταφερα στο παρελθον να δω και Firehouse και Bonfire!!!Αναμενομενο θα αρχισουν να αναβαλλονται κι αλλλα σιγα σιγα!!Προσευχηθειτε να μην συμβει το ιδιο με τους Crashdiet!!!

ολο το πακετο αναβληθηκε ε;;;

γαμωτοοοοο

meh και θα πήγαινα μιας και θα ήμουν αθήνα…το δέχομαι ως σημάδι οτι ακυρώθηκε γιατί θα πηγαίνα με συγκεκριμένο άτομο :roll:

Μητσοτάκη?

:lol: θα τη ρωτήσω αν έχει καμία συγγένεια

οοοοοοοχι, την τρέλα μου μεσα… Τι έγινε τελικα, ξέρει κανείς?

Ε δεν γαμιουνται λεω 'γω…

Aκούγονται διάφορα.Και σήμερα άκουσα οτι θα γίνει κανονικά…το εύχομαι,διότι στο επίσημο των firehouse ακόμα το έχει καταχωρημένο postponed

ε παντως εγω σημερα το πρωι πηγα ticket house και πηρα εισητηρια…πως γινεται να αναβληθηκε και να συνεχιζουνε και να πουλανε???ε ελεος…δηλαδη ολο το χρονο αυτο περιμενω…ξερει κανεις τιποτα???

ίσως γίνει αργότερα…??? Κρίμα πάντως…

ρε εγω πηρα σημερα τηλεφωνο στο block 33 και μου ειπανε πως θα γινει κανονικοτατα…

παίδες έμαθα ότι το θέμα δεν έχει κλείσει οριστικά και ότι υπάρχουν σοβαρές πιθανότητες η συναυλία να γίνει κανονικά. Άλλωστε στο site των Firehouse υπάρχει το postponed, αλλά και το ΤΒΑ (to be announced)…

Εν αναμονή… :-k

:papas: Μακάρι… :papas:

Aυτό είναι το θέμα nder!
2-3 μέρες τώρα έχω ακούσει πάνω από 4 διαφορετικές εκδοχες για την διεξαγωγή η μη του live και το ενδεχόμενο τελικό lineup.Οπότε πλέον θα περιμένω μόνο κάποια ανακοίνωση απ το επίσημο site.
fingers crossed

τι ζντομπουτσο γινεται;; να ξερω και γω να προγραμματιστω για εκεινες τις μερες…

Η συναυλια παει για Μαιο οπως εμαθα…

Αυριο ή μεθαυριο θα εχω επισημα νεα…

παλι καλα που παιζουν και οι Crashdiet φετος για να παμε και καπου:-k

εφτασε το μεθαύριο, κάτι οριστικό???