Firehouse, Bonfire, Pretty Maids 16/10 Principal - Σαλόνικα 17/10 Gagarin - Aθήνα

ναι ρε παιδια…εφτασε ο καιρος και ακομα δεν ξερουμε αν θα παμε η οχι…παντως αφισα δεν εχω δει εξω οποτε…

…κρίμα, με αυτή τη συναυλία θα 'ανοιγε η συναυλιακή χρονιά για μένα…:frowning:

http://www.block33.gr/news.html

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σχετικά με τις συναυλίες των Firehouse+Bonfire+Hardcore Superstar.

Οι προγραμματισμένες συναυλίες των FIREHOUSE (U.S.A.)+BONFIRE (Germany)+HARDCORE SUPERSTAR (Sweden) για τις 27 και 28 Μαρτίου 2010 σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, μεταφέρονται αυτούσιες για τον Μαϊο και συγκεκριμένα για τις ακόλουθες ημερομηνίες:
Τετάρτη 19 Μαϊου 2010 - Θεσσαλονίκη - Block 33
Πέμπτη 20 Μαϊου 2010 - Αθήνα - Gagarin 205
Νέα ώρα έναρξης: 20:00
Η αλλαγή οφείλεται σε σοβαρό πρόβλημα που υπήρξε σχετικά με τις πτήσεις των FIREHOUSE. Και η συγκεκριμένη αλλαγή υπήρξε πολλή δύσκολη, αφού έπρεπε να ταιριάξουν τα προγράμματα και οι υποχρεώσεις τριών διαφορετικών συγκροτημάτων.
Για τους ήδη κατόχους των εισιτηρίων, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, αφού θα ισχύσουν ακριβώς τα ίδια

ε ρε μαγγες αυτο δεν ειναι σωστο εγω τα πηρα τα εισητηρια για αλλη ημερομηνια…δεν υποχρεουνται να μου τα εξαργυρωσουνε???

“σε περιπτωση ακυρωσης της συναυλιας λογω απεργιας,κυβερνητικων αποφασεων,ανωτερας βιας,κακων καιρικων συνθηκων κλπ,οι διοργανωτες διατηρουν το δικαιωμα να αλλαξουν την ημερομηνια,την ωρα και το χωρο διεξαγωγης της συναυλιας,ειδοποιωντας το κοινο σχετικα απο τα ΜΜΕ.Στην περιπτωση αυτη τα εισιτηρια δεν επιστρεφονται,αλλα ισχυουν ως εχουν.

Σε καταλαβαινω βεβαια=/

Σας τα προλαβανε τα νεα…Τα εμαθα το πρωι, αλλα δουλευα ως αργα το βραδυ και δεν προλαβα να τα ποσταρω…

20 Μαιου λοιπον και Πεμπτη = πιο ευκολο για ρεπο…Ωραια…

20 Μαίου λοιπόν, τι να κάνουμε…

ξενέρα μιας και δεν θα είμαι πατρίδα, ευτυχως δεν είχα παρει εισητήριο…

τα εισητηρια εξαργυρονονται στο ticket house!!!πληροφορια απο το block 33…

α πασο τοτε…

εγω δεν το επιστρέφω, θα περιμένω να τους δω τον Μαιο. Οι νέες ημερομηνίες υπάρχουν και στο site των Firehouse.

Hardcore Superstar8)
Πιθανότατα θα είμαι εκεί :stuck_out_tongue:

Εχουμε κανα προσφατο setlist απο Bonfire?Γιατι αν δεν ακουσω Sword and stone και You make me feel θα ναι μεγαλη ηττα!!

Συμφωνώωωωω…

Στο setlist.fm το πιο προσφατο απο Bonfire ειναι του '90!!:stuck_out_tongue:

http://www.solidrock.gr/index.php/lang-el/news/5-news/1493--firehousebonfirehardcore-superstar-

Το ξενέρωμα της χρονιάς

αν δεν πηγαινει καλα η προπωληση λογικο ειναι να αναβαλλεται συνεχως.ελεος πιαααααααα

Έξοχα!

lol !

παίζει και να τους δω τελικά :stuck_out_tongue:

Μπορείτε να σταματήσετε να χαίρεστε γιατί εκνευρίζομαι…??!

Είναι τραγικό το ξέρω,αλλά θα συμφωνήσω με jimara.