Firewind & Eldritch (!)

πήρα κι εγώ #268 8)8)8)8)

Θα τους τιμήσω και γω.

eχω παρει εδω και καιρο το εισητηριακι μου και θα σκασω μυτη με φιλαρακια. :drunk:

ελπιζω να φανε καμια φλασια οι Firewind και να βαλουν πιο πολλα κομματια απο τους 2 πρωτους δισκους τους!! :roll:

εχω επισης περιεργια να δω τους Eldritch για τους οποιους εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα δν εχω βρει χρονο να τους checkarw σοβαρα. :-s

Και εγω αυτο ευχομαι, αλλα δυστυχως χλωμο το βλεπω.
Ειναι περιοδεια για την προωθηση του τελευταιου, οποτε μαλλον με την ορεξη θα μεινουμε…:roll:

Το οποίο τελευταίο γαμεί και δέρνει πληροφοριακά 8)

Nαι ρε πολυ καλο ειναι, δεν ειπα το αντιθετο.
Απλα ειναι τελειως διαφορετικοι πλεον, απ’οτι ηταν στα πρωτα τους, τα οποια τα παραμελουν…

Για μενα η αξια των δισκων τους παει ως εξης:

[SIZE=“2”]1 Between Heaven And Hell[/SIZE]

2 Burning Earth
3 The Premonition
4 Forged By Fire
5 Allegiance

Συμφωνω στο οτι ειναι αρκετα διαφοροποιημενοι τα τελευταια χρονια αλλα δεν μ’αρεσει και αυτην η απαξιωση που τους ριχνουν κατι ΤΡΟΥ παουεραδες και ετσι.

καλα,εννοειται οτι τα premonition kai allegiance ειναι και αυτα δισκαρες,πιο melodic-oriented power με καποια hard-rock στοιχεια ορισμενες φορες αλλα και παλι ειναι παρα πολυ καλοι δισκοι!

Εμενα μ’αρεσουν περισσοτερο οι τελευταιοι τους δισκοι. Οχι γιατι ειναι ποιοτικα καλυτεροι αλλα γιατι μ’αρεσει περισσοτερο αυτο το ειδος που πολυ ευστοχα περιεγραψες σαν μελωδικο power με hard rock στοιχεια. Γμστ τιτλος “ταμπελας” βεβαια αλλα πολλες φορες χρειαζονται και αυτες οι κατηγοριοποιησεις.

σωστος :wink:

Στις 8 ξεκινάει;

Ουτε καν.

Καθαρίζουμε το κερί που και που όμως.

To Premonition GAMAY.

Συμφωνω

Μηδεν. Παλι καλα, απ οτι φαινεται δε θα χασω κατι το ιδιαιτερο.

Επίσης ξέρει κανείς αν το εισιτήριο έχει 18 και στο ταμείο να μην τρέχω τσάμπα;

Harry Klyn ετσι?? :lol::lol:

Ρε guys πώς τα πάμε από εισιτήρια?
Θα πάω να βγάλω το Σάββατο μάλλον και δε θέλω να κουβαλιέμαι κέντρο άδικα.
Όχι πως παίζει να εξαντληθούν βέβαια αλλά just to be on the safe side…
Btw μπας και βγάζουν τικέτα και αλλού πέρα από το Ticket House?

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΛΑΜΕΝ ΓΙΑ ΤΟ ΒΕΣΤ grup που παριαστικε στην ελλαδα εχω δει πολλα καλα grup αλλα οι FI
REWIND ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΜΠΤΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ