Firewind Live In Athens!

Μαγκες ερχονται οι Firewind το ΣαΒβατο 12 μαιου.Μαζι θα πεζουν και οι Nightstalker και οι Infidel.
στη τεχνοπολη στο γκαζι .5Ε εισοδος και το Live Ξεκιναει στις 8 αλλα θα ανοιξουν απο το πρωι!

Κατι μου λεει οτι θα περασω μια βολτα…:smiley: Με τετοιες τιμες, ειναι εγκλημα να μην πας…

Eglima den les tipota! Trekste OLOI! Ta paidia einai kai g@mw, tous eida prin apo 2 vdomades peripou sto Londino kai itan poly kaloi. Tsaba einai.
(Gemisa kai ta Forged by fire kai Allegiance ypografes syn setlist syn fotos me olous kathws kai me ton Herman Li pou eixe erthei gia na tous dei!8) )

Με τέτοιο εισιτήριο είναι πολύ πιθανό να περάσω αν βρω παρέα.

ακομα κ εγω θα πηγαινα με τετοια τιμη!
μπροβο τους! 8)

Είναι σίγουρο για την ώρα;

Καλά, σοβαρά;; :? :-k

Ελεγε 20:00 ξεκιναει το live αλλα λεει θα ειναι ανοιχτα η τεχνοπολη απο το πρωι!παντως ειναι καλο να παμε να ενισχυσουμε και το χωρο του Ελληνικου μεταλ!μην λεμε μετα οτι δεν υπαρχει promotion!

ondos 8 paidia
http://www.firewind.gr/
den tous exo di pote alla ixa diavasi mia sinedefxi tou kitharista se periodiko kai thathela na tous do…idika me 8 evro den pezi na min pao…

Edw paizoun oi Nightstalker reee…Osoi pate 8a deite live me arxidia.

Όποιος λέει ότι ακούει heavy-power και δεν πάει με τέτοια τιμή στους Firewind, καλύτερα να αρχίσει να ασχολείται με το πλέξιμο… :yes:

[SIZE=“1”]Εξαιρούνται όσοι δίνουν εξετάσεις σε λίγο καιρό! :wink: [/SIZE]

Πού το πάει, πού το φέρνει… :lol: Δεν ξέρω… ελπίζω να πάω…

Αλλιώς θα άρχιζες την γκρίνια πάλι…
Δεν μας αφήνει το σύστημα κ.τ.λ. :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Νightstalker=Εγγύηση στα live…

Firewind=Στα ντουζένια τους αυτήν την περίοδο…(Το Allegiance πολύ καλός και δυνατός δίσκος)

Oπότε…ΓΙΟΥΡΓΙΑ…:lol: :lol:

5 Ευρω??? :?
Κωλοφαρδοι Αθηναιοι!!

Υπάρχουν σημεία προπώλησης εισιτηρίων; Αν πάω με αυτοκίνητο θα βρώ εύκολα parking εκεί πέρα η θα ψάχνω για κανα δύωρο;

Και η συγκοινωνια βολευει… Σταθμος Θησειου ΗΑΣΠ και 5 λεπτα περπατημα… Οσο για αμαξι, δεν σου εγγυωμαι και οτι θα βρεις να παρκαρεις…

Να παω… να μην παω… να πάω… να μην πάω…

ΤΟ ΒΡΗΚΑ!
ΘΑ ΠΑΩ !!! :smiley:

Θα παω σιγουρα λεμε…και οπως ειπε ενασ φιλος πριν αφου παιζουν οι Nightstalker θα δουμε live με π@@αρια…:metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal: :metal:

γιατι θα ανοιξουν απο το πρωι θα χει κανα παζαρι δισκων???

Δεν ξερω αλλα λογικα ολο και κατι θα εχει!