Flames 27/10/2010 @ gagarin

με τα δικια του απο πανω γιατι απο οτι θυμαμαι τη μπλακ μετσαλ σκηνη την ειχαν κλασει στο συγκεκριμενο:p

Χαχα :stuck_out_tongue:

Αν νομιζεις οτι γι αυτο το ειπα εισαι γελασμενος…Το “ελληνικη σκηνη” για μενα ειναι αστειο,ανεξαρτητως ιδιωματος,

Το ελληνικη σκηνη το πε για να περιγραψει τι ντοκυμαντερ ηταν μωρε,νταξει το “δρωμενα του μεταλ στην Ελλαδα 80s-αρχες 90s feat. καποιες κοινωνικες προεκτασεις” θα ηταν πιο ακριβες αλλα σιγα.Εξαλλου και μεσα αναφερει καποιος χαρακτηριστικα-δε θυμαμαι ποιος-οτι δεν υπηρξε ποτε “σκηνη” γιατι απο μονη της η λεξη σημαινει κατι “συμπαγες”,ενιαιο και σταθερο.Υπαρχει ολοκληρο section για τους λογους που τις κραταγαν πισω τις αποπειρες για σοβαρη σκηνη και γενικα για νοοτροπιες και τετοια που δε θυμαμαι να τα λενε ασχημα εκει.

Οποτε στα λογια μου ερχεσαι :wink:

Ναι,οχι σ’αυτο συμφωνουμε απλα μου φανηκε οτι απαξιωνες το ντοκυμαντερ που πιστευω κατι εχει να δωσει.Για το μπλακ μεταλ παντως το εννοω γιατι με το που μπαινει στα 90s γινονται μερικες ονομαστικες αναφορες σε bm μπαντες και αυτο ηταν,δε το βαζουν καθολου στο παιχνιδι με αναλογες συνεντευξεις και αναλυσεις.Λογικο βεβαια,λογω συντελεστων και κυριων ομιλητων που οι περισσοτεροι ειναι ‘ατσαλια’:stuck_out_tongue:

Φιλε παναγιωτη εχεις δικιο . ημουν λιγο υπερβολικος . Λιγο ομως :smiley: .Ισως εσυ να το ειδες πιο συνεσθηματικα το θεμα και γιαυτο να σου εκατσε καλα. Δεν σταθηκα στο θεμα λαθων που εκαναν , καθως σε οποιοδηποτε Live γινονται . Μου εκατσε πολυ ασχημα το οτι ηταν απροβαριστοι :lol::lol: . Το σκεφτομαι τωρα και γελαω .Χθες ημουν σε μια φαση "τι γινετε τωρα , με δουλευουν ? ".

Tεσπα , θελω να πιστευω οτι ηταν μια κακη μερα γιαυτους…