FLASHBACK: AC/DC Back In Black

Καταπληκτική κριτική Μαρία. Και λίγα είπες. Σκέψου να την έκανα εγώ την κριτική!!! Ας ελπίσουμε να τους δούμε κάποια στιγμή στη χώρα μας.

Nαι αλλα εδωσε ιδεες στις εταιριες διοργανωσεις (βλεπε "και 100 ευρώ να είχε το εισιτήριο, θα τα έδιναν για να δουν αυτό το θρύλο του παγκόσμιου μουσικού ")

Παντως οντως ηταν πολυ καλη κριτικη που θα με κανει να παρω το δισκο την επομενη εβδομαδα! :stuck_out_tongue:

[size=1]Ναι, δεν το 'χω, ειμαι μικρος.[/size]

δεν ειναι δικαιολογια αυτη…, και 'γω μικρος ειμαι :wink:

[size=1]ειμαι μικρος και ακουσα καλα ac/dc πριν κανα μηνα μονο[/size]

δεν ειναι δικαιολογια αυτη…, και 'γω μικρος ειμαι :wink:[/quote]

Στα 13 μου το είχα ήδη 2 φορές. Στα 15 τρεις και σήμερα 5.

δεν ειναι δικαιολογια αυτη…, και 'γω μικρος ειμαι :wink:[/quote]

Στα 13 μου το είχα ήδη 2 φορές. Στα 15 τρεις και σήμερα 5.[/quote]

να τις χιλιασεις… :slight_smile:

Thankz guys!!! Πιστεύω ότι ο καθένας μας το ίδιο θα έκανε… Ελπίζω να ήρθατε και στο αφιέρωμα της Κυριακής στο Texas και να περάσατε τόσο καλά, όσο κ εμείς.CU… :lol:

δεν ειναι δικαιολογια αυτη…, και 'γω μικρος ειμαι :wink:[/quote]

Στα 13 μου το είχα ήδη 2 φορές. Στα 15 τρεις και σήμερα 5.[/quote]
ελπιζω ολα να ειναι φιαφορετικες εκδοσεις ετσι? Μην τρελαθουμε κιολας… :roll:

δεν ειναι δικαιολογια αυτη…, και 'γω μικρος ειμαι :wink:[/quote]

Στα 13 μου το είχα ήδη 2 φορές. Στα 15 τρεις και σήμερα 5.[/quote]
ελπιζω ολα να ειναι φιαφορετικες εκδοσεις ετσι? Μην τρελαθουμε κιολας… :roll:[/quote]Gia ayto tha se pame sto metallodikeio! Cool guys. Otan prwtobainei kapoios ston xwro tis rock/metal den kserei pou na prwtoormisei. Ka ientaksei den borei kaipoios na skotwsei 1 myrio gia na parei me tin mia olous tous “aparaititous” diskous… Oute egw ton exw kai den exw kanena provlima epi tou thematos giati exw ta perissotera tragoudia outws h’ allws kai oi AC/DC paroti m’aresoun den einai kammia megalh mou adynamia.

Gia mena se aytous pou den exoun to Back In Black den axizei oute kan dikh. Kateutheian sta katerga. :slight_smile: Fysika asteieyomai. Kathenas exei to proswpiko tou gousto. Apla eisai megalh exairesh

kalo einai omws otan mpenei enas sto xwro na apokta kapoies baseis…

allo na akouseis ACCADACCA - allo na akouseis trivium … px. pou prwwthoun ta periodika, me aisxrooooo tropo. (s opoion den aresei einai xazos - tade efh xakos, or words to that effect, o kalteros metal diskos twn teleutaiwn xronwn, bl seiri…ok paw na petaksw to WArball xaxa)

pare high voltaqge, back in black kai stiff uperlip gia arxh… ola thn idia mera.
kai meta pare kai ta ypoloipa :stuck_out_tongue: lol thn epomenh !!!

Teleutaia proidopoiisi na stamatisete na asxoliste me auto to thema…

ηρέμησε αγορίνα μου,αγχωμένο σε βλέπω :lol: :lol: :lol: :lol:

Το Back in Black είναι δίσκος που όλοι οι πιτσιρικάδες που θέλουν να μάθουν τι εστί ροκ, πρέπει να τον αγοράζουν πρώτο πρώτο!!! Αυτή είναι η άποψη μου, δεν είναι και πολύ πρωτότυπη και για αυτό δε μίλησα ως τώρα, αλλά με τσίγγλισε ο καινούργιος μας φίλος… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(από περιέργεια, τα προσβλητικά μηνύματα διαγράφονται, για τα προσβλητικά ονόματα δεν υπάρχει κανένας κανόνας?)

guys ο μονος λογος που δεν εχω το back in black ειναι γιατι τι σιντι ειναι πολυ ακριβο και συνηθως οταν θελω να ξοδεψω ενα 20αρι για 1 μονο σιντι αγοραζω καποιο που ξερω σιγουρα οτι θα μου αρεσει. Γι’ αυτο ειπα οτι μου αρεσε πολυ το αρθρο. Και τωρα κρεμαστε με! :stuck_out_tongue:

[size=1]να παρω αυτο η το blood mountain?[/size]

αυτό… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(υπάρχουν δεκάδες δίσκοι που θα έπρεπε όλοι να έχουμε και δεν τους έχω… σιγά μη νιώθουμε άσχημα που δεν είμαστε Ωνάσηδες!!!)

Αλλιώς τι;
Ένα μήνυμά σου ήδη σβήστηκε λόγω προσβλητικού ύφους. Κανόνισε να πεις καμιά εξυπνάδα πάλι.

αν και ειμαι πωρουκλας με mastodon, καλυτερα παρε το back in black. οι τιμές πάντως στα περισσότερα ac/dc έχουν πεσει πολυ. για το συγκεκριμένο δε ξέρω, αλλά πάνω από 8-10 ευρω δύσκολα θα βρεις τα περισσότερα…

[quote=“karvou”]

αυτό… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

(υπάρχουν δεκάδες δίσκοι που θα έπρεπε όλοι να έχουμε και δεν τους έχω… σιγά μη νιώθουμε άσχημα που δεν είμαστε Ωνάσηδες!!!)[/quote]Ayto safws! Kai symfwnw karja giati etsi akrives exoun kantantisei ta pragmata!
Na me rwtaei to Agglaki:“Are you into heavy metal?”(kathe mera me ta blouzakia vgainw :stuck_out_tongue: ),“nai” tou lew, “Sou aresoun oi Avenged Sevenfold, oi Linkin Park ktl ktl(daifora sk@t@),den tou kserw aytous pou exeis sto blouzaki sou”(forasa t-shirt SCORPIONS( :lol: )
E ti na tou peis tote tou kretinou??? Kai otan tou apantisa oti fysika kai den mou aresoun me rwtouse me megalh aporia:“Why??,They are pretty heavy…” Akou ekei kritirio gia an akousw to kathe bazo ths mousikhs viomhxanias.
Tou lew:“Pane akou kana Rust In Peace…” “What? Rest In Peace??”
Kala skeftomai, ti asxoloume twra???
Oso gia ayto pou les karvou, pragmati isxyei kathoti mono ama eimoun Wnashs tha borousa na niwthw apolytws plhrhs me thn syllogh mou!(oxi pws den me ikanopoiei kai me to parapanw…)