FlashForward

μεγαλη μ… το τριτο επισοδιο.

και τα στοιχεια λοστ ειναι ολοφανερα σε ολη τη σειρα και δεν εννοω μονο το σπαστικο τελος καθε επισοδιου
επισης, ολοκληρη αμερικη, ενα ρολο για καποιο γκομενακι δεν εφτιαξαν?

Μου ειναι αδυνατον να σβησω σειρα. Ποσο μαλλον μια που τρεχει ακομα… :-s

Τι ακριβως βλεπουμε ? Την αεροπορικη ?
Δεν βλεπω Λοστ παντως οποτε μαλλον κατι τετοιο παιζει.

Αν ειχες και εσυ 200αρι σκληρο με 120 γιγα μουσικη θα σου ελεγα εγω για ποτε θα τις εσβηνες !
Ασε που υπαρχει και το τορρεντ.

εγω τα γραδω σε ντιβιντι:oops:

:o


Ούτε εγώ βλέπω lost αλλά φάνηκε πως το τόνιζαν πολύ εκείνο το σημείο, θα απαντήσεις κανείς στη δική μου απορία τώρα?

Θα’πρεπε ? :-k

Εγω ανεπιφυλακτα στο προτεινω…

Το βραδακι θα δω το τριτο με ποπκορν μιας πουμαι χοουμ αλοουν και δεν εχω μια.

eztv.it

mininova

piratebay

απο εζτβ τοχα παρει το λινκακι, αλλα νταξει. κατεβηκαν τωρα.

νταμπλ ποστ.

Ναι ιδιο ειναι ριπνουβ, αν και ειναι κλασσικο συμβολο. Στην αβριλ λαβιν, οχι στα αεροδρομια.

Εκανα μπαμ.

Τωρα δεν ξερω τι το λεει βαρετο ο αλλος, μενα μαρεσε. Κολληματακι μεγαλο

Απο πρεμιερα χηροζ ειχα να ενθουσιαστω :slight_smile:

Το λέει βαρετό ο άλλος (εγώ δηλαδή) διότι αν οι παραγωγοί δεν ανήκαν στο γνωστό κλαμπ του ‘‘θα την τραβήξουμε την σειρά όσο παίρνει και δεν παίρνει’’ αυτό το επεισόδιο δεν θα κρατούσε 45 λεπτά αλλά ένα πεντάλεπτό. Ε δεν γίνεται 40 ανούσια λεπτά μιας σειράς να μπαίνουν στην άκρη εξαιτίας ενός αναμενόμενου και κλασσικότατου cliffhanger.

[spoiler] Δηλαδη η ολη φαση με τον γερμανο κλπ κλπ σου φανηκε αχρείαστη? Μη συμβατη με το στορυ?

Kαλα πες ο μουσιας με τη κορη, που χεστηκε η φοραδα σταλωνι δηλαδη, να ειναι να περναει η ωρα, κατα ταλλα μεγκλα.

Τhe Others :expressionless:

A να πω κατι που μενοχλησε. Η φραση “Leap Of Faith” ειναι καρακλισεδουρα του Λοστ, δεν κανει να χρησιμοποιειται και δω. αυτα[/spoiler]

mia xara epeisodio htan to 3o re seis

mhn eimaste ypervolikoi egw me ayta pou grapsate perimena nanai full moufa

synexizoume aka8ektoi na doume pws 8a to pane

my pc is fucked up gi’ayto ta greeklish…

Ελπίζω να μην ισχύει αυτό που άκουσα

Θα το συνδέσουν με το Lost σε κάποια φάση#-o

Προσωπικα πιστευω θα γαμαει αν το κανουν αυτο. Πρωτοτυπια του κερατα. Αλλα θαναι αδικο αν δεν εισαι φαν και των 2

Είδα και εγώ τα 2 πρώτα επεισόδια και μπορώ να συμφωνήσω με τον mr.ότι από heroes έχω να πωρωθώ με σειρά:)
Τα 2 πρώτα πολύ καλά και δεν περίμενα να κολλήσω και με άλλη σειρά.Ελπίζω να μην το παρακάνουν.
Περισσότερα μόλις δω και το τρίτο.


Now playing: Anorimoi - I xeiroteri mera ever
via FoxyTunes

Ένα θα σου πω, το επόμενο επεισόδιο λέγεται ‘‘Black Swan’’. :stuck_out_tongue:

Ωραιο και το τριτο επεισοδιο.Οχι τοσο καταιγιστικο σαν τα δυο πρωτα αλλα μ’αρεσε αρκετα.
Θα δουμε που θα το πανε βεβαιως βεβαιως !

Πανουργος ο γερμαναρας ετσι ? :stuck_out_tongue:

Τέτοια λέγε να την κόψω την σειρά…