FlashForward

Λοιπόν μου άρεσε το 3ο και εμένα, όχι τόσο δυνατό όσο τα προηγούμενα.
Απλά έχω 2-3 απορίες…

[SPOILER]
Ο Νόου λέει ότι και καλά δεν είδε τίποτα στο blackout.
Αλλά όταν μιλάει με την αρραβωνιαστικιά του την περιγράφει σε κάποια φάση.
Λίγο διχασμένα εδώ τα πράγματα καθώς ξέρουμε ότι και καλά θα δει τα ραδίκια ανάποδα στις 15/3/2010…

Επίσης αυτό με την κόρη του μουσιά δεν πιστεύω πως ήταν αχρείαστο καθώς μας έδειξαν, ότι αυτά που βλέπουμε μπορεί και να μην γίνουν στο τέλος.

ΔΛδ ο μουσιάς είδε ότι και καλά είναι ζωντανή η κόρη του, ενώ αποδείχτηκε πως δεν είναι.
Η αρραβωνιαστικιά του Νόου τον είδα ζωντανό, ενώ αυτός όπως είπαμε θα την κάνει για τόπο χλοερό.
Τώρα δεν ξέρω πως να το εξηγήσω αυτό…

Και εδώ ουσιαστικά απαντάω στο δικό μου ερώτημα παραπάνω…#-o[/SPOILER]


Now playing: Amorphis - Elegy
via FoxyTunes

Αυτό που πιστεύω, έτσι πως το δείχνει, είναι σαν να χωρίζονται τα οράματα σε 2 κατηγορίες. 1ον σε αυτά που όντως θα γίνουν και 2ον σε αυτά που θέλει να δει ο καθένας.

εγω πιστευω οτι μπορει η κορη του να ειναι ζωντανη και να ηταν λαθος το αποτελεσμα dna.

Άμα θέλουν να τη βγάλουν ζωντανή θα το κάνουν με άλλον τρόπο πιστεύω. Επίσης γιατί μου φαίνεται οτι η πρώην γυναίκα του μούσια λέει ψέματα για το τι είδε :-k

Παω για το 2ο !!

Ναι αυτό το σκέφτηκα και εγώ, μετά όταν έκλεισα το pc.Αλλά τώρα θα μας μπερδέψουν πολύ, και δεν θα ξέρεις τι είναι αλήθεια και τι ψέμα.

Σωστό και εγώ πιστεύω πως είπε τα ψεματάκια της.Θα δείξει αν βέβαια το τραβήξουν και άλλο με αυτούς τους 2.


Now playing: Amorphis - Smithereens
via FoxyTunes

Συμφωναω ! 8)

[SPOILER]Γενικοτερα θελουν να μπερδεψουν λιγο τα πραγματα.Τα επομενα επεισοδια θα δειξουν που θελουν να το πανε.

Και το σκηνικο με τον μουσια και με τον Νοου δεν δειχνουν ξεκαθαρα αν συμβαινουν ολα ή οχι.

Επισης αν ο Νοου ειχε καρφωσει τον μπαφακια με το εσωρουχο δεν θα επαιρνε την θεση στην αεροπορικη !
Κατι που δεν θα εβγαζε αληθινο τον Γερμανο.

Επισης πολυ θα γουσταρα να τελειωνε η σειρα στις 29 Απριλιου του 2010 ![/SPOILER]

Μπήκα και εγώ στο τριπάκι…είδα και τα 3 πρώτα επεισόδια…η γνώμη μου για την σειρά έως τώρα είναι συγκρατιμένα αισιόδοξη…δεν μπαίνω σε συγκρίσεις με Lost ή σε αναφορές προς αυτό…Η σειρά είναι καλογραμμένη και έχει αρκετό ψωμί πιστεύω…Επίσης θα συμφωνήσω και εγώ πως το τρίτο επεισόδιο ήταν μια χαρά και η φάση με τον Γερμανό μου φαίνεται τραγικό να θεωρείται βαρετή χωρίς να προσδίδει κάτι στην σειρά…Ίσα ίσα που μπλέκει ποιο πολλούς και πιο μυστήριους χαρακτήρες σε ένα πιο συνομοσιακό περιβάλλον…Πάντως πάει καλά ως τώρα κατα την γνώμη μου γιατί δεν το παρακάνει με φαντασία αλλά εμπλέκει και ανθρώπινες αγωνίες καθώς και αρκετό μυστήριο - αστυνομικό σασπενς…

Στο όραμα της αρραβωνιάρας του Ντιμίτρι δεν φαίνεται να τον έχει δει…βαδίζει προσ το σημείο του γάμου όπου φαίνονται θολές ανθρώπινες φιγούρες…αυτό μπορεί να σημαίνει ότι έιδε έναν γάμο που νόμιζε βάση της κατάστασης της στο παρόν ότι είναι με τον Ντιμίτρι…Δεν αποκλείεται να είναι με άλλον ή απλά να είναι παρούσα σε έναν άλλο άσχετο γάμο…Πάντως το όραμα του μουσάτου με την κόρη του μπλέκει πολύ τα πράγματα καθώς φαίνεται να είναι το μοναδικό υπο αμφισβήτηση έως τώρα…will see…:slight_smile:

Χμμ το σκέφτηκα αυτό μια στιγμή, περί γάμου και τελικά είναι σωστή σκέψη, δεν μας έδειξαν καν, οπότε και αυτή καθώς το έχει δεδομένο δεν πρόσεξε.
ΒΕΒΑΙΑ δεν μπορώ να καταλάβω πως ο Ντιμίτρι ήξερα πως αυτή δεν φοράει παπούτσια και ότι φόραγε άσπρο φόρεμα…:-k:-k
Πως το βλέπετε αυτό?


Now playing: Amorphis - Crimson Wave
via FoxyTunes

Ισχύει αυτό που λες…ίσως να είναι μια πετυχημένη μαντεψιά…εξάλλου γάμος σε παραλία είναι αρκετά κοινότοπο να φοράει η νύφη ένα λευκό φόρεμα και να είναι ξυπόλυτη…jut a guess…και η θεωρία με τα κοράκια μπηκέ ωραία στο παιχνίδι!

Ίσως.Θα δούμε στην πορεία.
Αυτό με τα κοράκια όντως, και από ότι βλέπουμε αυτό λογικά έγινε ως δοκιμή το 1991.
Πιστεύω να την κρατήσουν σε καλά επίπεδα να μην μην κάνει κοιλιά.Για να δούμε!


Now playing: Amorphis - Song Of The Troubled One
via FoxyTunes

Παιδιά τι μέρα παίζει στην αμερική η σειρά για να περιμένουμε την επομένη το torrent του εκάστοτε επεισοδίου?

Σημερα θα παιχτει, αυριο θα τοχουμε

καθε παρασκευη μεσημερι μας περιμενει ζεστο ζεστο

για να το τσεκαρουμε και αυτο να δουμε τι παιζει…
ειδα το πρωτο και τωρα βαζω το 2ο
καλη φασει…

κατεβηκε και το 4ο επεισοδιο :smiley:

\m/

κατέβηκε…subs δεν βλέπω πουθενα…

Λίγη υπομονή, λογικά σε λίγες ώρες στο http://www.xsubs.tv/

psaxne panta mesw aytou tou site

[SIZE=“3”]http://www.subtitleseeker.com/[/SIZE]

sou vgazei PAPADES apo olo to internet

egw katevasa gia asfaleia apo 3 diaforetika sites :smiley:

ta greeklish einai logw pc problem parakalw mh svhstei

eyxaristw

Βγήκαν στο xsubs για όσους είναι ξύπνιοι. Περιμένω να βγάλουν και τον συγχρονισμό για το HD.

edit: ωραίο και το καινούριο επεισόδιο.