FlashForward

Καλό.

[SPOILER]και λέω καλό μόνο και μόνο για τα τελευταία λεπτά.Μέχρι σχεδόν το τέλος δεν προσφέρει τίποτα.ΔΕΝ με νοιάζει πως θα πεθάνει ο Ντιμίτρι, ΔΕΝ με νοιάζει που ο Μπαφιάρης, θα κάνει 19 ίντσες τσιγάρο ΔΕΝ με νοιάζει!

Από την άλλη η “καυτή ξανθιά” πιστεύω ότι τους παίζει όλους στα δάκτυλα της.Βασική ύποπτος τελικά για το blackout απ’ όσο κατάλαβα.

Επίσης δεν ξέρω αλλά χάρηκα που η Dr.B τα σκάτωσε και τελικά εμπιστεύτηκε τον βοηθό της, ή ότι άλλο είναι αυτός.Από το μέλλον κανείς δεν ξεφεύγει και δεν μπορεί.Το διαπίστωσε.

Και τέλος ήμουν από την πρώτη στιγμή που τον είδα σίγουρος ότι αυτός ο Lloyd είναι μέσα στο σχέδιο με το blackout.Τελικά είχα δίκιο, και ένα μεγάλο hail στον SIMON (aka Charlie)

Γενικά όπως είπα θα ήταν ένα μέτριο έως κακό αν δεν είχαμε αυτά τα λίγα στο τέλος.[/SPOILER]


Now playing: Epica - Tides of Time
via FoxyTunes

Kαλο το επεισοδιακι αλλα μου φαινεται παμε σε συνταγες Lost.
Μετριο επεισοδιακι με τελειωμα που σε αφηνει με απορια/προσμονη για το επομενο.

Death_Angel o μπαφιαρης λεει rims που σημαινει ζαντες και οχι τσιγαριλικι και απο τα
συμφραζομενα φαινεται οτι μιλαει για αυτοκινητο.

ΠΙΜΠ.

παντως ναι μετριακι ηταν, απλα πχ να μας δεικσουν πως ταχα μου δεν μπορεις να αποφυγεις τιποτα. Τονιζοντας το ταχα μου.

what is πιμπ ? Pimp εννοας ?

ναι =/

ουπς μάλλον εγώ θα ήθελα αυτό το μπάφο και ονειρεύομαι:lol::lol:

Σορρυ οπότε λέω ξανά αυτό το σημείο…

ΔΕΝ με νοιάζει πόσο καγκούρικο θα κάνει το αμάξι, πραγματικά ΔΕΝ με νοιάζει!!
Καλύτερα τώρα???:-s


Now playing: Shinedown - Some Day
via FoxyTunes

Ναι μωρε.Δεν φταις εσυ.Οι αγραμματοι που κανουν τις μεταφρασεις.
Θα το γυρισω στους αγγλικους υποτιτλους μου φαινεται.

Κοίτα σε μερικές σειρές δεν μπορώ να τις παρακολουθήσω ούτε με ελληνικούς σχεδόν υπότιτλους…βλ(Big Bang, House), οπότε εκεί αναγκαστικά περιμένω.Τώρα τις υπόλοιπες έχουν υπάρξει αρκετές φορές που τις έχω δει με αγγλικούς ή και ακόμα χωρίς υπότιτλους.


Now playing: Shinedown - Devour
via FoxyTunes

Τι έγινε?κόπασε η μπόρα??

είδα και το 5ο…μπλέξαμε με πολιτικούς κύκλος, ρουσφέτια και κουμπαριές μου φαίνεται…:stuck_out_tongue:

εμενα μου αρεσε ρε συ το 5ο νταξ δεν ηταν μπομπα αλλα ειχε ας πουμε το σκηνικο με τους πυργους στη σομαλια

παντως σε σχεση με τα προηγουμενα ηταν πιο ‘πεσμενο’

παντως μακραν η καλυτερη σειρα παραμενει το big bang theory :smiley:

γελιο γελιο γελιο και ενας sheldon βγαλμενος απο αλλο πλανητη :lol:

και μετα το ντεξτερ οπου ειχε ενα ΓΑΜΙΣΤΕΡΟ 4ο επεισοδιο

κατεβασα να δω κ τους 2 κυκλους του terminator : the sarh connor chronicles ελπιζω να μην το κατεβασα τζαμπα κ ναναι καλο

[SPOILER]Μετά το πρώτο επεισόδιο το 6ο είναι το αμέσως καλύτερο!
Προχώρησε λίγο η ιστορία και είδαμε ενδιαφέροντα πράγματα.

Σε κάποια φάση λέει ο Σάιμον(δεν θυμάμαι αν τον λένε έτσι) πως υπάρχει ένα μέρος στον κόσμο μπλα μπλα, και νόμιζα ότι θα πει για κανά νησί η τίποτα τέτοιο, αλλά καμία σχέση με την υπόθεση.

Μακάρι να συνεχίσει έτσι η season και γενικά η σειρά.[/SPOILER]

Ωραια τελειωσε το προηγουμενο,ωραια συνεχισε και αυτο.
Πολυ καλο επεισοδιο αν και αρχιζω να εχω τις ενστασεις μου για το πως τσουλαει το θεμα.

εε θα πάει σαν το lost…σε κάθε 2ο επεισόδιο μπορεί να δίνει στοιχεία ώστε να προχωράει η ιστορία…


Now playing: Before The Dawn - Disappear
via FoxyTunes

Βρηκα αυτο το θρεντ εδω κ αρχισα να το διαβαζω…ειδα μερικες κουβεντες για τα πρωτα επισοδεια. Σκεφτηκα πως δεν χανω τιποτα κ κατεβασα το πιλοτικο. Εχω δει πιλοτικα σειρων οπως Lost, Heroes, Dexter, House MD, Big Bang Theory, One Tree Hill, Prison Break κλπ κλπ κλπ…

Αυτο το πιλοτικο ομως ηταν το κατι αλλο! Σε βαζει σταδιακα μεν αλλα γρηγορα στο θεμα δε, εχει μια ταχυτητα στην εξελιξη που δεν σε αφηνει να σηκωσεις το ματι σου απο πανω του! Βαρβατη ιδεα κ πολυ καλο το γυρισμα των σκηνων!

Τρομερη σειρα … θενξ στο θρεντσταρτερ !!

:smiley:

δεκαρακι το σημερινο. ατοφιο

Συμφωνώ με τον από πάνω.Πάρα πολύ καλό επεισόδιο.

ΔΛΔ WTF οι τελευταίες σκηνές, σου έρχονται από κει που δε το περιμένεις!
δλδ τώρα το flash του μουσάτου βγήκε αληθινό αλλά σε άλλος μέρος και χρόνο.
Η γυναίκα του Ντιμίτρι επιμένει πως τον είδε και καλά στον γάμο τους…
Αρχίζει και γίνετε ακόμα πιο ενδιαφέρον η ιστορία, και ελπίζω στα επόμενα να προχωρήσει κιόλας…


Now playing: Depressive Age - 09. Hateful Pride
via FoxyTunes

Δεν μπορούν να βγάλουν καινούριο επεισόδιο …αύριο?

Είδες κανείς τον πιλότο του V? ωραία σειρά και αυτή.

εγω το ειδα δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα κιόλας…δεν ξερω θα δω κανα 2-3 επεισόδια ακομα και θα δείξει αν θα το συνεχίσω…:wink:

Αμαν-αμαν τι ηταν αυτο που μας βρηκε ! Εκπληκτικο τελειωμα !
Ποιος περιμενει τωρα αλλες 2 μερες…
Η ιστορια περιπλεκεται,η αγωνια κορυφωνεται και αυτα που ισχυαν
σαν να μην ισχυουν πληρως.

τοσο καλο ε ?

μολις το κατεβασα αλλα θα περιμενω μεχρι αυριο να κατεβασω κ το επομενο να τα δω μπακ του μπακ

επισης

[B]
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΤΕΡΜΙΝΑΤΟΡ:SARAH CONNOR CHRONICLES

H ΣΕΙΡΑ [SIZE=“3”] ΓΑ ΜΑ ΕΙ[/SIZE].[/B]