Flogging Molly @ Θεσσαλονίκη [28/8/2012], Αθήνα [29/8/2012]

Φάγαμε στην μάπα Blind Guardian με 35 ευρω! O Marky Ramone είχε 15 και πάλι γκρινιάζαμε! 5 ευρω πρέπει να μπει το εισητηριο για να ειμαστε ευχαριστημενοι; :stuck_out_tongue:

Κατσε ρε ψηλέ να πούμε. Πόσο ήθελες για μία τόσο hot μπάντα και απο τις κορυφαίες στο είδος της; 8? με μπύρα;;;

ε ακριβο ειναι ρε τι 8 Ε??? 5 με ποτο και ειμαστε μεσα!!!#-o#-o#-o

Ουτε καλη τιμη, ουτε κακη, αναμενομενη μαλλον, εξαλλου ειναι ταριφα το 20αρι πλεον.
Προχτες τους ξεθαψα μετα απο πολυ καιρο κι ακουγα, ειμαι κιε γουρλου.
Θα ειμαστε κειθε. =)

Η τιμη ειναι κομπλε ρε σεις.Φλοντζιν μολυ ειναι αυτοι!

απλα μου φτιαξατε την μερα . λοιπον ποιος αλλος καμενος ψηνετε να δει και τις 2 συναυλιες ?? εγς 8α παω και 8εσσνικι απλα για το ταξιδι αλλα και σιγουρα αθηνα ! πεμπτη φυγαμε για τα tickets !

Ψημένος! Πως κατεβαινουμε Αθηνα όμως;

εγω αναγκαστηκα θα ανεβω με τρενο και λογικα παλι με τρενο θα κατεβω . το γαματο θα ειναι οτι θα ειμαι με κιλτ μεσα στο τρενο και θα με κοιτανε καλα καλα :Ρ

5 η ωρα το πρωι τρενο απο θεσσνικη για αθηνα και φτανεις αθηνα στις 10:23 . παμε για καφε και καπου να αραξουμε και μετα live ξανα !!!

Κάτσε να υπολογισω έξοδα! 22 το εισητηριο της συναυλιας! Αρα 44 ευρω μονο για τα εισητηριο! 22.7 το εισητηριο τρενου με εκπτωση 50%! Αρα για να πας και να γυρισεις 45.4 ευρω ! Αρα βγαινει περιπου 90 ολη η φαση! Βαλε ποτα, φαγητα και ταξι εχουν φυγει 120 ευρω ανετοτατα! Πολλα λεφτα! Θα το σκεφτω

Αν είσαι τυχερός μπορείς να βρεις τρένα με 18 ευρά πάν έλ…

η πεμπτη ειναι πολυ κοντα . δεν προλαβαινω να σκεφτω :ρ χαλαλι τους ρε . ειναι ιρλανδοι τι να κανω ?

steven eisai apo panw esi h a8hnaios ?

Απο Θεσσαλονικη

τελεια ! στην απανου συναυλια θα πας ε ? απλα θα χρειαστω οδηγιες απο τρενο μεχρι εκει :wink:

Θα πάω! Οδηγίες απο που μεχρι που;

απο σταθμο τρενο μεχρι χωρο συναυλιας και πισω στα τρεναααα !

Εύκολο! Κατεβαίνεις απο το τρένο, παιρνεις το Λεωφορειο 10 και κατεβαινεις “Αντιγονιδών”! Απο εκει πέρα πας στην στάση “Αντιγονιδων” που βρισκεται στην άλλη πλευρα του δρόμου παίρνεις το λεωφορειο 31 και κατεβαινεις στην σταση “Βυρσοδεψειο”! Απο εκει το Block 33 ειναι 200 μέτρα προς τα αριστερα!

Για να γυρίσεις το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να περιμένεις το λεωφορείο 31, να κατέβεις “Κολόμβου”, και απο εκει ή να περιμένεις το 10, που θα αργήσει να έρθει, ή να περπατησεις 2 στάσεις με τα πόδια μεχρι τον Σταθμό! Δεν ειναι και τόσο μεγάλη απόσταση! Αν και η καλυτερη λύση εκεινη την στιγμη πιστεύω πως ειναι το ταξί! :slight_smile:

Σορρυ για το double post αλλα έχουμε νεα για τα εισητηρια!

Πηγα σημερα να πάρω εισητηριο απο το Τικετχαουζ στην Σαλόνικα και ο Τζο με λέει οτι δεν έχουν έρθει ακομα και οτι θα έρθουν λογικα την άλλη Παρασκευη! Άντε να δουμε!

Οι μαλάκες ειστε εσείς που δώσατε τα 35 για Blind Guardian, και μετά θα κλαίγεστε που σας πιάνουν κορόιδο . Τα 22 για μια μπάντα που έχει έρθει 3 φορές μέσα σε 5-6 χρόνια ΔΕΝ είναι λίγα . Με τις συνηθισμένες, για Ελλάδα, τιμές άντε να τα πεις normal . Αλλά είστε τόσο γίδια που σας φαίνεται πιο λογικό να κοροϊδέψετε παρά να απαιτήσετε χαμηλότερα εισιτήρια γενικά .

[SPOILER] ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ ζωάδια [/SPOILER]