Flogging Molly @ Θεσσαλονίκη [28/8/2012], Αθήνα [29/8/2012]

Hey guys…! Ξέρουμε αν τα 22άρια εισιτήρια για Αθήνα υπάρχουν ακόμα ή εξαντλήθηκαν?

Ρε παιδιά ειλικρινά. Πώς τους ακούτε αυτούς εδώ; Πολύ λίγο άκουσα αλλά δεν…

Περάστε έξω κύριε!!! :slight_smile:

Ελα πες μου ΕΝΑ κομματι. Μια ευκαιρια ακομα. :slight_smile: ειμαι καλοπροαιρετος

Αυτό που έγραψε ο πασχαλάκος. Όχι όμως τα κομμάτια, όλους τους δίσκους :wink:
οκ και οι 3 έχουν από κανα φίλερ αλλά απλά γαμάνε :slight_smile:

Δηλαδη τι σε χαλαει;

Δεν ειναι οτι με χαλαει κατι. Απλα αυτα τα λιγα που ακουσα δεν μου αρεσαν. Thanks για τις προτασεις

Θέλω να πω πως ειναι μια αντικειμενικα ευχάριστη μουσική κατάλληλη για μπυροποσία και παρτυ οπότε πρέπει να βρίσκει κανείς κάτι ενοχλητικό για να μην του αρέσει.

Ισως οτι δεν παω σε παρτυ και μπυροποσιες πια … Οικογενεια βλεπεις… Κανα τσιπουρο και πολυ μου ειναι :slight_smile: σπιτι ομως που ακουω μουσικη η στο αυτοκινητο γιατι να τους βαλω;

Καθε μουσική έχει την ώρα της.Μπορεί εμείς να μην έχουμε ωρα:D

Φίλτατε crabsody, θα αντιστρέψω τις ερωτήσεις που μας απευθύνεις, και θα σε ρωτήσω με τη σειρά μου, για ποιόν ακριβώς λόγο πρέπει να πείσουμε για την αξία μιας μπάντας που ακούμε κάποιον που έρχεται εδώ μέσα για να γράψει “α αυτοί εδώ δε μ’ αρέσουν”;

Εγω μπηκα για να ρωτησω πιο κομματι τους να ακουσω μιας και οτι ακουσα τυχαια δεν μου αρεσε. Πηρα την απαντηση μου. Αν δεν βρισκεις κανενα λογο να απαντησεις σε καποιον απλα μην το κανεις

ενας στιχος τα λεει ολα ! walk away me boy walk away me boy !!!

οσοι απο θεσσαλονικη πιστη να με περιμενετε να παμε για καφε τριτη πρωι καθως δεν θα εχω τι να κανω!!!

Και το post πριν ρωτήσεις κομμάτι :wink:

Και αυτο το ποστ εκει αποσκοπουσε. Αλλα ας το σταματησουμε εδω γιατι το παραχεσαμε. Ευχαριστω για τα κομματια που προτεινατε

bump για το ερώτημα μου, γιατί θάφτηκε κάτω από την κουβέντα…:-s

ας πει κάποιος αν είναι, να βιαστώ να πάω αύριο αν ειναι…αλλιώς οκ…

Δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση αλλά αφού είναι να πάρεις, πάνε αύριο να τελειώνεις :slight_smile:

Anyway, για όποιον ενδιαφέρεται, 22άρια εισιτήρια υπάρχουν ακόμα αρκετά, οπότε μην βιάζεστε…

Bump γιατί φτάνουν οι μέρες… τσίμπησα σήμερα τα εισιτήρια… Θεσσαλονίκη έχει ακόμα 22άρια για όποιον ενδιαφέρεται…