Florence and the Machine στο Ηρώδειο

Αυτοι ειναι φιλελληνες. Μονο μας τα ακουμπανε

1 Like

Ο Κλάπτον έκανε 3 συναυλίες το 84 νομίζω στο σπόρτινγκ

edit βάλε στην λίστα και τον ΜακΚάρτνευ που έκανε πολλές διακοπές εδώ. Ταμάμ για Ηρώδειο και οι 3

3 Likes

σε 50 λεπτα sold out και η δευτερη μερα, αλλα νταξει στο ηρωδειο να ηταν κατω απο 4 χιλ εισιτηρια διαθεσιμα για το κοινο

οπως και να χει τοσο γρηγορα sold out σε ελλαδα δε θυμαμαι

Δεν καταλαβαίνω από την στιγμή που υπάρχει τόση ζήτηση γιατί δεν πάει σε μεγαλύτερο venue. Είναι πρώτη φορά στα χρονικά να λες ‘‘απλά πάρτε τα γαμημένα λεφτά μου’’ και η εταιρία/διοργάνωση/ whatever να αδιαφορεί.

Δεν είναι η πρώτη. Όταν ήρθε ο Cave πρόπερσι στο Tae Kwon Do, η συναυλία ήταν sold out ενάμιση μήνα πριν.

Δε νομίζω οι διοργανωτές να μη θέλουν τα λεφτά σας :grinning:. Αν υπάρχει τρόπος να γίνει κι άλλο live, θα το κάνουν.

Εγώ διάβασα ότι η ίδια με επιστολή της στους διοργανωτές ζήτησε το Ηρώδειο την οποία επιστολή δείξανε και για να πάρουν την έγκριση

Θα μπορούσαν να κάνουν αυτές τις 2 μέρες στο Ηρώδειο και μετά να τη βάλλουν άλλη μια πλατεία νερού πχ ή Ταε Κβο Ντο. H ακόμα καλύτερα να την φέρουν πάλι μετά απο 4 μήνες σε μεγάλο χωρό. Πάλι sold out Θα γίνει.

1 Like

Εγώ πάντως, μόνο επειδή είναι στο Ηρώδειο μου αγόρασα εισιτήριο. Αν ήταν σε άλλο venue δε θα ασχολιόμουν αφού την έχω ήδη δει

2 Likes

Ποια είναι αυτή ρε παιδιά και ψοφάει ο κόσμος για πάρτη της;;;

Επίσης διάβασα ότι έγινε η ίδια πουστια που κάνουν με τους Μεταλλικα κ. α. όπου χτυπάνε εισιτήρια και τα ξανά πουλάνε

1 Like

Κοίτα Rebel κι εγώ πριν λίγους μήνες την έμαθα. Έβαλα να ακούσω 3-4 τραγούδια, δεν μου έκανε κάποια ιδιαίτερη αίσθηση η μουσική της για να είμαι ειλικρινής. Γενικά δεν είμαι φαν του indie, του soul και αυτού του στυλ μουσικής.

Τώρα εντάξει φαίνεται ότι πολύς κόσμος γουστάρει. Πάντως νομίζω ότι την ακούνε άτομα με διαφορετικά μεταξύ τους ακούσματα, δεν νομίζω ότι απευθύνεται μόνο σε ροκάδες.

1 Like

Οχι ειλικρινά δεν την ξέρω καθόλου… Και συνηθίζω έστω σαν όνομα να γνωρίζω καλλιτέχνες με απήχηση

Τεράστιο όνομα και απόλυτα λογικό το σολντ αουτ. Ευχάριστη έκπληξη το ποσό γρήγορα όμως !
Αν δεν την έχετε ούτε ακουστά , τότε ας ανοίξετε λίγο τους μουσικους ορίζοντες σας - δεν είναι προς τιμήν σας αυτά τα σχόλια (φιλικά).

2 Likes

Μονο μεταλ

1 Like

Εγώ πάντως ελπίζω στο Dog Days Are Over να ακούγονται και τα αδέσποτα που συνήθως ακούγονται έξω από το Ηρώδειο! :sweat_smile:

1 Like

χαμός! μάλλον θα είναι an evening with γιατί δεν εξηγείται αλλιώς…

Σιγά ρε μεγάλε που θα μας πετάξεις και μπηχτή κιόλας

Βγάλαμε και συμπέρασμα για τους μουσικους ορίζοντες κάποιου άλλου από αυτό το πράμα…

1 Like

πριν το ασμά στο got…

Εφόσον αυτή ήθελε Ηρώδειο έπρεπε να κάνουν. 3 ήμερο το λαιβ. Αλλιώς ας την φέρουν του χρόνου στην πλατεία νερού.
Πάντως εγώ δε τη ξέρω καν τη κυρία.
Απορώ και πως γίνετε τέτοιος χαμός. Φαίνεται και από τα άτομα που κάνουν ατεντ πάντως. Το χειμώνα πρώτο τραπέζι Κιάμο.