Flotsam and Jetsam live in Greece

Κανονιστε μην ξευτιλιστουμε ε; Στη Μπολονια επαιξαν μπροστα σε 30-40 ατομα (διαβασα σε ενα ριπορτ), συμπεριλαμβανομενων των μπαντων που επαιζαν πριν και με τους Neurasthenia να παιζουν “εντος εδρας”!

Αντε, τα λεμε το βραδυ. Flots till death ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

(Πω πω, αντιλαμβανομαι τωρα ποσο πολυ τους εχω “εγκαταλειψει”, μετα βιας θυμαμαι μερικους στιχους σε λιγοτερα απο τα μισα τραγουδια!)

καλά, οι ιταλοί είναι μέγιστοι άμπαλοι ούτως ή άλλως

Τι ωρα προγραμματιζετε να βγουν οι Flots; Αλλοι θελουν να πανε το πρωι για δουλεια, αλλα αλλοι θα ερθουν απευθειας απο τη δουλεια :lol::lol:

γυρω στις 9.30 με 10

Ευχαριστω.

eric ΘΕΟΣ. φοβερο live, πολεμος εγινε μπροστα, escape from within συγκλονιστικο!! μεγαλο respect στους flots, μεγαλη αμαρτια τετοια μπανταρα να μη γεμιζει καν το sin city.

Ήχος μέτριος, εώς κακός στην αρχή, υποφερτός μετά. Κόσμος όχι πάρα πολύς (που να γεμίσει τέτοιος τεράστιος χώρος), αλλά με μεγάλο κέφι και διάθεση για ατελείωτο stage diving. Η μπάντα του τεράστιου Εric πολύ καλή, αν και ο Eric μέχρι τη μέση της συναυλίας δεν ακουγόταν σχεδόν καθόλου, ειδικά στα όχι παλιά τραγούδια. Μετά, λες και έπεσε η όλη φάση στο μαγικό ζωμό, όλα άλλαξαν. Καθάρισε ο ήχος, ο Εric τα έδωσε όλα και αν, όπως είπε, ήταν φραγμένη λίγο η φωνή του, τι θα γινόταν αν δεν ήταν;
Κορυφαία στιγμή:[SIZE=“2”] DOOMSDAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYY…[/SIZE]

ειχε κοσμο η σαν τους αμπαλους τους ιταλους που μπολονια ηταν 30 ατομα :stuck_out_tongue:

220 τεμάχια κόπηκαν

άρα υποθέτουμε πως είχε τουλάχιστον 250 άτομα μέσα! Δυστυχώς δεν μπορούσα να παρευρεθώ λόγω κούρασης…

Πολεμος. Εποποιΐα. Some heads rolled and rolled and rolled. Θεος Ερικ, αντε την αλλη φορα να παιξουν και περισσοτερο! Ενα μεγαλο ονειρο πραγματοποιηθηκε, ποτε δε φανταζομουν οτι θα ακουγα/εβλεπα το Doomsday ζωντανα, αλλα τελικα τα παντα μπορουν να συμβουν. Μπραβο τους, μπραβο και στους διοργανωτες.

Κρίμα γιατί είναι καλή μπαντα.

τι φοβερη μπάντα, απο τις κορυφαιες του thrash των '80s !! Kριμα που δεν μπορεσα να παω αν και το 'θελα πολυ. Στο eightball τι εγινε, για πειτε μας ?

εστω και καθυστερημενα ας πω κι εγω εντυπωσεις. Εχοντας λιγη γνωση της μουσικης τους παρευρεθηκα και απολαυσα ενα μοναδικο λαιβ απο μια μπαντα που τα εδωσε ολα και τιμησε με το παραπανω το κοινο της. αξιοπρεπεστατοι. στην αρχη ο ηχος κακιστος αλλα μετα πολυ καλυτερος. πολυ ωραια στιγμη το doomsday for the deceiver!
Mαλακια μου να καθισω διπλα σε πασακι με ποτα γιατι λογω του χαμου που εγινε εφυγα με ενα μειγμα βοτκας, μπυρας και ουισκι στο τζιν και σε τσαντα.
Τα σαπορτ επισης ωραια. Ακουσαμε και οrgasmatron8)επαιξαν παραπανω απο οσους ελεγε η αφισα εχω την εντυπωση