Flotsam and Jetsam

Crash Music, Inc. have issued the following update on the new album:

PHOENIX, ARIZONA - Flotsam & Jetsam are working hard on their Crash Music debut tentatively titled “Dreams Of Death.” Cover art is now being created by Travis Smith (Iced Earth, Nevermore, etc) The album is being recorded at Genesis Studios in Phoenix, Arizona.

Crash Music is looking at releasing the album in late June

Εμένα πάλι κάτι πήρε το αυτί μου πως κυκλοφορεί απο μέρα σε μέρα.Έχει κανείς κανένα νέο?

apisteuto!!!

den akousa kati alla suginithika mono pou akousa to group…ere xronia…

απιστευτο…επιτελους και καποιος που απαντησε σε αυτο το topic…και τωρα που βρηκα και συνομιλητη ελπιζω το νεο τους alboum να ειναι κατα αναλογο του ‘‘no place for disgrace’’ η’ του Cuatro με το εκπληκτικο Swatting at Flies…
Και για οποιον ενδιαφερεται κυκλοφορει και ενα dvd τους απο live τους :smiley:

Το εχω το dvd…Xεχεχε…Ασε Γιαννα χανεις το τοπι… :wink:
Αυτους να δω αν θα φιλοτιμηθει κανεις να τους φερει(να μου πεις εδω καναμε τοσα χρονια για να παρουμε μια τζουριτσα απο Overkill… :cry: )

το τοπι μπορει να το χανω Γιωργο μου αλλα θελω μια κοπια απο το dvdaki η? εστω μια τζουριτσα απο τα live τους μεχρι να βρω λεφτα…δεν παιζει να ερθουν…τουλαχιστον για φετος…και γιατι να μη φιλοτημηθει καποιος να του φερει…δεν ειναι και το πλεον ακριβο συγκροτημα!!

edo re paidia eidame live kai live ,den tha erthoun oi Flotsam an toys kalesoun…

Xehnate Exodous kai Overkill ? Poios tha to pisteve oti tha toys vlepame kai malista tora?

Exo thn periergia na do ti paizoun tora pantos…

κα εγω ειμαι περιεργη…ας ελπισουμε να παραμεινουν στο ιδιο στυλακι γιατι με αυτο εσκιζαν!!!