Fly Βeeyond festival 2008

Τελικά τι γίνεται με το φεστιβάλ?

Πότε θα ανακοινωθούν τιμές εισιτηρίων και προπώληση?

Γιατι τέτοια νεκρική σιγή?

οντως , και νομιζω θα ανακοινωνονταν και αλλες μερες…

Καλα, νομιζω οτι οι αλλες μερες ειχαν αμεση σχεση με τους Bon Jovi αλλα αυτο στραβωσε καπου στην πορεια…

Απο κει και περα δεν πρεπει να ανακοινωθουν λεπτομερειες? Τελειωνει και ο Απριλιος…

οντως…εχει αργησει πολυ ο μποντζιοβι…
φοβαμαι μηπως τελικα δεν γινει τπτ…
δεν θα ταν και ωραιο παντως να γινει η ανακοινωση σε στυλ gnr λιγες μερες πριν την εμφανιση δηλαδη…

Θα έρθουν για να προωθήσουν τον καινούργιο δίσκο?:stuck_out_tongue:

ακόμα κανένα νέο με τα εισητήρια? αρχίζω να ανησυχώ… μην χάσουμε τους θεούς gogol…

Είμαι νέος στο forum και έχω χάσει επεισόδια… αλλά…

:o Gogol Bordello??? Θα γίνει χαμός, ανάπηροι θα φύγουμε από κει!
Βάλτε τους headliners οπωσδήποτε!

Α, και φτηνά εισιτήρια παρακαλώ για να πάμε και σε καμιά άλλη συναυλία… :please:

τι γινεται ρε παιδια με τουτο το φεστιβαλ ??? αμα ξερει κανεις ας απαντησει

Οπως λέει το σημερινό Otherside…

Morrissey χτυπάει το Fly Beeyond για την έτερη μέρα του φεστιβάλ που έχει καταντήσει σαν το γιοφύρι της ¶ρτας. Ολημερίς το χτίζουν, αλλά δεν λένε να το τελειώσουν… Νομίζω όμως πως είναι πια κοντά στο οριστικό line up που, εκτός του Morrissey, περιλαμβάνει ακόμα τη (φοβερή και τρομερή) Duffy, συν δύο ονόματα μικρότερου βεληνεκούς. Δεν ξέρω πόσο κόσμο θα μαζέψουν, αλλά το καλλιτεχνικό ενδιαφέρον είναι μεγάλο.

αν φέρουν Duffy θα πάμε να προσκυνήσουμε. δεν έχω ακούσει πολύ, αλλά η κοπέλα έχει τρελή φωνάρα…

Ναι, ναι, ναι! Ποιος Morrissey, τη Duffy θέλουμεεε :smiley:

Πάντως για τις μέρες που θα γίνει το Fly Bee. υπάρχει ένας κύριος που έχει ελεύθερες τις ημερομηνίες, και αν ερχόταν θα έπεφταν τα μπετά…

ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ NEIL YOUNG ! ! ! ! ! !

ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ…:stuck_out_tongue:

[SIZE=“5”]ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ NEIL YOUNG ! ! ! ! ! ![/SIZE]

[SIZE=“5”]ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΘΕΛΟΥΜΕ!!![/SIZE]

Οι κύριοι mods να φροντίσουν για το ban-άκι του Davidian παρακαλώ… :stuck_out_tongue:

Aργούν τα ban-ια ακομα…:stuck_out_tongue:

[SIZE=“6”]RE NEIL YOUUUUNGG REEEEE!!! TI MORRISSEY!! MOUFA. FERTE TON NEIL NA MI MINI TIPOTA[/SIZE]

Duffy :slight_smile: φωναρα και κυριως συμπαθεστατη, σε σχεση με την Winehouse

Ρε Cozy τι αναβεις φωτιες περι Neil Young???:stuck_out_tongue: μπηκα να δω τα ποστ και σαστισα αρχικα νομιζοντας πως ερχεται ο Neil Young

[SIZE=“6”]RE NEIL YOUNG REEEEEE!! TI MORRISSEY! FERTE TON NEIL NA MI MINI TIPOTAAAA[/SIZE]

Πάει για άλλα το Fly…

Apo www.avopolis.gr

Περισσότερα για το Fly Beeyond Festival από το Other Side.

Βάλτε Χ στον ερχομό της Duffy για τον οποίον σας λέγαμε στο προηγούμενο Other Side. Η μη τελική συμφωνία με τον Morrissey παρέσυρε όχι μόνο την Duffy, αλλά και τον χαρακτήρα συνολικά της συγκεκριμένης βραδιάς του Fly Beeyond. Πλήρης η διαφοροποίηση.

Περισσότερα τη Τετάρτη στο Other Side…