Fly Βeeyond festival

ειμαι ολο εκπληξης…

μαλλον δεν εχετε καταλαβει πολλα για μενα :naughty: :thumbup: 8)

Ελπίζω μόνο, αυτό να μην επηρεάζει το χίππικο εαυτό σου!!! :hippy: :smiley:

Tori Amos ρεεεεεεεεεε…!!!
αυτά είναι…

επιτέλους στην ελλάδα…
κατα την γνώμη μου έπρεπε να ήταν headliner…

Τι σε κάνει τόσο σίγουρο ότι η γκόμενα θα θέλει να δει Avril?? :stuck_out_tongue:

E, από το να γουστάρει nevermore πιο πιθανό είναι, στατιστικά αν το δούμε!:stuck_out_tongue:
Ας ελπίσουμε να είμαστε πιο τυχεροί όμως! :papas:

Καλά, τυχαία τα λες τα ονόματα;;! :lol3:
Μία απ΄τις συναυλίες που μετάνιωσα πικρά που έχασα ήταν των Nevermore!.. :cry:
Τεσπα!

[-X δεν τα λέω τυχαία!!! Απλά οι Nevermore είναι από τα 4 group-αδυναμίες μου…

και νομίζω ότι υπάρχουν αρκετοί σε αυτό το foroum που δεν τους έχουν σε εκτίμηση :lightsabre:

με τπτ!:lol:

Oi Nevermore apla GAMOYN . Egw toys eida to 2005, alla xwris ton Sheppard. Ti na ginei omws?

Από το www.ticketnet.gr ξεκίνησε η προπώληση:

ΗΜΕΡΗΣΙΟ-60 63,00€

ΔΥΟ ΗΜΕΡΩΝ-90 94,50€

ΤΡΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ-110 115,50€

Οι τιμές είναι μάλλον οι ίδιες σε όποια μέρα κι αν επιλέξει κάποιος να πάει. Τα 63 €, 94,50 € και 115,50 € μάλλον είναι το τελικό ποσό, συμπεριλαμβανομένης και της προμήθειας, αν γίνει η αγορά του εισιτηρίου μέσω ίντερνετ. Άρα, αν πάει κάποιος από Virgin Megastores, π.χ., και κάνει απευθείας την αγορά, θα είναι 60 € για κάθε ημέρα, 90 € για διήμερο, και 110 € για τριήμερο. (τους πιθανούς συνδυασμούς διημέρων δεν τους ξέρω, σόρρυ.)

Χμ, δεν είναι άσχημα αλλά ούτε και τέλεια. Κυρίως το James/ Amos/ Air πάντως είναι μια χαρά. Ή σκεφτείτε και ότι η Avril αυτή τη στιγμή είναι #1 στην Αμερική!
Edit: Μίλησα για τα 60άρια πιο πάνω. Το 110 για 3ήμερο είναι εκπληκτική τιμή δεδομένου του εμπορικού μεγέθους των ονομάτων. Και τα 90 πολύ καλά είναι. Μπράβο στην εταιρεία. Καλή αρχή!

Μάλλον θα πρέπει να συνεννοηθούμε… Εγώ πχ θέλω να πάω μόνο James.Αν κάποιος πάει κάποια ή και τις δύο από τις άλλες μέρες μπορούμε να το κανονίσουμε…Είναι πολύ μεγάλη η διαφορά…

Τι γίνεται με αυτό? Θα πάει κανείς?
Ξερετέ κανενα setlist από James?

Εγώ θα είμαι James & Pink. Δεν έχω ψάξει ακόμα για setlist. Για να δούμε, έχω μεγάλη περιέργεια για το πως θα πάει.

Αυτά βρήκα. Νομίζω πως όσο πλησιαζούμε στο εδώ βελτιώνεται το σετλιστ

Hoxton 16/3
Seven, Destiny’s calling, who are you, play dead, stripmine, fine, rally hard, getting away with it, chameleon, Say Something, Sometimes, If things were perfect, Protect me, Ring The Bells, come home

oxegen 8/7

Born Of Frustration, Tomorrow, Sit Down, Chainmail, Out To Get You, Not So Strong, Ring The Bells, Upside Downside, Laid, Honest Joe, Sometimes, Gold Mother.

JAMES : BARCELONA SUMMERCASE FESTIVAL 14.7.07

Setlist : Born Of Frustration, Tomorrow, Sit Down, Out To Get You, English Beefcake, Say Something, Getting Away With It (All Messed Up), Ring The Bells, Upside Downside, Laid, Sometimes, Gold Mother and She’s A Star

Εχει ελλείψεις πάντως. Εγώ θα ήθελα επίσης Seniοrita, Runaground, waltzing along και οπωσδήποτε τα sound και lose control και μαζί με τα bold θα ήμουν καλυμένος

Όντως το “Seniorita” είναι υπέροχο τραγούδι. Εντάξει, εγώ τα κλασσικά θέλω…“Getting Away…”, “Sometimes” να πουν και θα 'μαι ok!

Avril θα πάει κανείς σας? Θα είμαι εκεί με τον μεγαλύτερο φαν της τον Nihilist. Να μας ψάξετε !

φλωριές

keep your drink just give me the money,it’s just you and your hand tonight:dance: :dance: :metal: :dance: :dance:

Ξέρει κανείς που πέφτει αυτό το τείχος των Εθνών? Από ποιο δρόμο, Κύμης ή Σ.Λούη προσεγγίζεις ευκολότερα το χώρο, την είσοδο, το πάρκινγ και τέτοια? Πήγε κανείς να μας πεί?
Μήπως ίσως θυμάται κανείς από τους Ολυμπιακούς?

Kateba stin Eirini k pigaine pros to kleisto basket…eykolo,8a deis brwmika mikropwlites k 8a akuseis k tin musiki