Ερα Σπορ ή Σπορ Fm

Για πειτε…ερα σπορ η σπορ fm??
Εγω ψηφιζω σπορ fm!!
Γουσταρω πιο πολυ τους δημοσιογραφους που εχει!

Spor fm, γιατί έχει τον Καρπετόπουλο και τον Πανούτσο.

Βέβαια δεν πάω καθόλου τον τσάκα τσούκα και τον Μπάμπη, πάω όμως πολύ το δίδυμο Καρπετόπουλος- Πανούτσος (παραδέχομαι ότι παλιότερα ήταν πολύ καλύτεροι… :frowning: )

ΚΑΝΕΝΑ!

sport fm γιατί έχει καλύτερες μουσικές επιλογές…

Τσακα τσουκα με την καμια!Ανυποφορος κουλτουριαρης!!!

στο σπορ fm το παρακανουν με τις διαφημισεις…αλλα η εκπομπη Fight Club ειναι ολα τα λεφτα!

ΕΡΑ ΣΠΟΡ!!

Sport FM με διαφορά.

-Fight club
-Πανούτσος - Καρπετόπουλος
-Μιχάλης Λεάνης
-Οι πρωινοί τύποι (συνέχεια τους ξεχνάω:p )
-Και φυσικά η κινητή εγκυκλοπαίδια του ποδοσφαίρου ο Σωτηρακόπουλος.

(Να είχε λιγότερες διαφημίσεις…:frowning: )

Το ραδιόφωνο στην ελλάδα είναι σε όλα τα πεδία σαν το ραδιώφονο της γουατεμάλας,σχεδόν ανύπαρκτο.

Υπάρχουν νομίζω και στους 2 καλές εκπομπές,αλλά γενικά είναι ψηλο-ζζζζζζζζ… και οι 2.Άσε που μιλάν πολύ λίγο για μπάσκετ,και όχι τόσο λεπτομεριακά

έλεος με το ποδόσφαιρο,μόνο αυτό το άθλημα υπάρχει?

Ερα Σπορ…Στον sport fm μαζεύτηκαν όλοι οι μαλάκες…(Με αρχηγούς τους Πανούτσο και Καρπετόπουλο…):lol:

Καλά,άσε,ειδικά ο Πανούτσος θέλει τρελόοοο ξύλο.Τρομερός μλκς.Εδικά όταν τον ακούω να μλάει για μπάσκετ,θέλω να σπάσω ότι βρώ μπροστά μου…ο άνθρωπος(λέμε τώρα) δεν ξέρει τι λέει,ακόμα και όταν μιλάει για κάτι που ασχολίται μαζί του λέει μπούρδες!

E τότε πολύ απλά άλλαξε σταθμό…

:wink: :lol:

ΕΡΑ Σπορ για περιγραφες λογω Μιλτιαδη Παναγιωτοπουλου και Σπορ FM για εκπομπες (κυριως Ελευθερατου και Μιαουλη).

Αληθεια,στις εκπομπες του Ελευθερατου-Μιαουλη ειχε ακουσει ποτε κανεις ενα τυπο που εβγαινει στα τηλεφωνα ως ο Αλεξης ο τεκμηριωμενος απο το Χαλανδρι…

Καλα αυτος κανει τρελο χαβαλε!!!:lol:

Τον Extra Sport. Αλήθεια, θυμάται κανείς τι απέγινε ο θεός Μύρτσος που έβαζε κάποιες φορές και γαμάτη μουσικούλα? Τον είχαν διώξει από τον Εξτρα επειδή είχε κάνει μία μαλακία, έβγαλε στον αέρα το τηλέφωνο ενός Παοκτση που πήρε και τον έβριζε (αλλά πολύ άσχημα).

Καλα ο ανθρωπος ζει στον δικο του κοσμο. Πιστευω πως ειναι η φωνη της συνειδησης του μεσου βαζελου.:stuck_out_tongue:
Περα απο την πλακα, κανει τρελο χαβαλε και εμεις ως ακροατες ζουμε γιανα τον ακουμε.

καλα ειχα ριξει απειρο γελιο με τις ατακες του…ακομα βγαινει και μιλαει?εχω αρκετο καιρο να ακουσω…
Αλλα τωρα με matos+καραγκουνη πρεπει να χει ξεθαρεψει λιγο
Αλλη μορφη της εκπομπης παντως ειναι και ο αεκτζης αχιλλεας:lol: :lol: :lol: :lol:

Ποπο ρε τι βλακας ειναι αυτος ο Αχιλλεας!!!Ο Καρπετοπουλος του εχει αφιερωσει πολλα κειμενα στην Sportday!!!:slight_smile:

Ο μυρτσος τωρα ειναι στο αθλητικο metropolis και κανει εκπομπη με τιτλο “Παιξτε μπαλα” 2-4 το μεσημερι.
Καλα αν μιλησουμε για αθλητικα ραδια και μλκς δημιοσιογραφους/παραγωγους…
Ο Extra ειναι καλος αλλα πολυ ασπρομαυρα τα βλεπουν ολα ρε παιδι μου… Πολυ καλη εκπομπη κανει ο Δημοπουλος στον Εξτρα. Αλλα εχουν κι αυτοι κατι περιεργους αστα…

Οσον αφορα sportfm η era, η ερα εκανε μια μεγαλη μλκ, εδιωξε τα παιδια που κανανε το fight club, εδιωξαν το Βασιλη Βεργη που ειναι καλος δημιοσιογραφος θεωρω κ γενικα δεν μπορω καθολου τον ασημακοπουλο που κανει την εκπομπη “φουλ επιθεση”, ο τυπος μιλαμε ειναι πολυ εκνευριστικος. Και τα 2 ραδια αν εξαιρεσεις 2-3 καλες εκπομπες που κανει το καθενα ειναι αστα να πανε στο διαολο… Τονους διαφημισεων που κατανταει κουραστικο, στην ερα εχουν κ δελτιο ειδησεων(εκτος του αθλητικου), πανε κ περνουν ολους τους καραγκιοζηδες οπως πχ. τον παυλο παπαδημητριου απο αλφα μερια…

Παλι καλα δλδ που εχουν κ τον παναγιωτοπουλο να κανει “πορωτικες” μεταδοσεις, ειδικα στο euro ειχε τρελαθει να ουμ…:lol: :lol: