Ερα Σπορ ή Σπορ Fm

Sport Fm και ας έχει ένα κάρο διαφημίσεις.

ο καλύτερος δημοσιογράφος - κ με το περισσότερο χιούμορ - είναι στην ΕΡΑ

προσκυνώ Τάκη Τσιρτσώνη

στο “ψυχραιμία παιδιά” με Κοντό-Παπανικολάου στις 11 το πρωϊ

Συμφωνω για τσιρτσωνη,πολυ καλος. Τωρα τελευταια ακουω λιμπερο.

Sport Fm

Στον sentra μηπως βαζουν παρα πολλες διαφημισεις η ειναι ιδεα μου? Μηπως τα δελτια ειδησεων κρατανε κανα μισαωρο?

Οι διαφημισεις παντου σπαστικες ειναι ! Και ο σπορ φμ μπολικες εχει !

αν με ρωτουσες πριν μερικα χρονια θα σου ελεγα ερα σπορ χωρις δευτερη σκεψη αλλα με την μεταγραφη του fight club στον novasport και την απομακρυνση του ζαραλικου δεν μπορω να σου δωσω απαντηση.το πρωι ακουω θαναϊλακη-τσαμοπουλο που ειναι σκετη αφασια και μετα γυριζω στην ερα.Το βραδακι ακουω fight club και μετα για τα τηλεφωνα δεν εχω ιδιαιτερη προτιμηση.Επομενως ισοπαλια

sport fm!! αν και εχει πολλες διαφιμισεις

Mια ειδηση για μας τους θεσσαλονικεις κυριως…


O Στέλιος Γρηγοριάδης στην Metrosport

Αίσθηση προκάλεσε η συνεργασία του Στέλιου Γρηγοριάδη, με τον Νίκο Πετρουλάκη.
Μια ηχηρή μεταγραφή ανακοινώθηκε σήμερα το μεσημέρι, στα αθλητικά ΜΜΕ της Θεσσαλονίκης. Ο Στέλιος Γρηγοριάδης, πρωην διευθυντής των…

ΣΠΟΡ του Βορρά και του extrasport 103fm και νυν εκδότης του “Δικέφαλου”, φιλοξενήθηκε στην εκπομπή “Τρίτο Ημίχρονο” του Νίκου Πετρουλάκη, διευθυντή του Metrosport & Metropolis radio 95.5fm, προκειμένου οι δύο έμπειροι δημοσιογράφοι να ανακοινώσουν την συνεργασία τους, αφήνοντας πίσω τις αντεγκλήσεις του παρελθόντος. Το σίγουρο είναι πως και μετά από αυτή την μεταγραφή, ο ισχυρός δημοσιογραφικός οργανισμός της πόλης, θα παραμείνει πρώτος, παίζοντας χωρίς αντίπαλο…

Διαβάστε περισσότερα: http://taxalia.blogspot.com/2010/01/blog-post_4340.html#ixzz0e2TOsnp1

Μαζί Γρηγοριάδης-Πετρουλάκης

Στο metropolis και στην metrospor θα βρίσκεται, πλέον, ο Στέλιος Γρηγοριάδης, πρώην διευθυντής των Σπορ του Βορρά και νυν διευθυντής του Δικέφαλου του Βορρά. Η συνεργασία με τον Ν. Πετρουλάκη ανακοινώθηκε… στον αέρα, κατά τη διάρκεια της εκπομπής του διευθυντή της εφημερίδας, στην οποία καλεσμένος ήταν ο Στ. Γρηγοριάδης.

http://www.salonicanews.com/2010/01/blog-post_2775.html

Βρε βρε πως γυρναει ο τροχος,αυτοι οι 2 δεν ηταν στα μαχαιρια…?:–:--

Ερα σπορ μονο τα βραδια που εχει Πετραν αλλιως σπορ φμ

ερα σπορ το πρωι(ζαραλικος και συλλας for the win) και το βραδυ novasport με fight club.Για μετα τις 12 δεν εχω ιδιαιτερη προτιμηση,αυο που μετραει ειναι οι καμμενοι προπονητες του καναπε που παιρνουν τηλεφωνο και με κανουν να σκαω στα γελια με αυτα που λενε.
εντιτ:πριν αρχισει η εκπομπη του συλλα,ακουω το πνιξε τον φουνταριστο,θαναιλακης και τσαμοπουλος ειναι για το δαφνι(με την καλη εννοια παντα!)

Πως λεγεται η instrumental ροκια που βαζουν για χαλί συχνα στην ερα σπορ ,ως συνηθως οταν κανει εκπομπη ο καιμας.:-s:roll:

Novasportfm μονο κ μονο για τους μικρους βραδινους γραφικους…!

ΝΑ ΒΑΛΩ…?

ενα του σατριανι ειναι…

μήπως λες αυτο [B]εδω[/B]??:-k

ον τοπικ : ερα σπορ…αν και δεν εχω ακουσει ποτε σοβαρα σπορ-fm…ετσι και αλλιως την πληρωνουμε που την πληρωνουμε:p

ποιος ακουει illuminati στο libero??? προσκυναω γιωργο συριγο!!απιστευτες αττακες:lol:

μπααα δεν ειναι αυτο…