Folk/Pagan/Viking/Melodic Death Metal Party 14 Μαρτίου, Παπαγάλος, Θεσσαλονίκη

Στις 14 Μαρτίου θα κάνουμε μια φολκ (κυρίως) βραδιά στον Παπαγάλο για να ακουστούν επιτέλους διαφορετικά είδη μέταλ από αυτά που έχουμε συνηθίσει να ακούμε στα γνωστά μεταλλάδικα της πόλης…

Όσοι πιστοί…:wink:

Χμ, προχθές έτυχε να μάθω για το event, λογικά θα τιμήσουμε 8)

Πολύ ενδιαφέρον, θα πώ τους κολητούς μου και λογικά θα είμαι εκεί

πολυ ενδιαφερον. θα βρω παρεα να με ανεχτει και θα τιμησω αν ειναι8)

Πολύ χαίρομαι που το βρίσκεται ενδιαφέρον! Ελάτε να χαρούμε όλοι μαζί!!! :p:lol:

Δεκτές και οι παραγγελιές…:lol:

εκλεισε ρεεεε:metal: εκει θα μαστε

χμμμ… καλη φαση!! αμα βρω καλη παρεα θα ερθω κι εγω!! :wink:

Πολυ ομορφη βραδια, περασαμε υπεροχα με μουσικες που γουσταρουμε οσο τιποτα αλλο!!:smiley:

Γεια σου ρε Μαρια!!!:drunk::drunk::drunk:

Καποια μικροτεχνικα προβληματακια ξεπεραστηκαν γρηγορα με τα απαραιτητα παγανιστικα στον δαιμονισμενο υπολογιστη!:stuck_out_tongue:

Χαρηκα που γνωρισα Marianna_me και την παρεα της. Ελπιζω να περασατε και σεις καλα παιδια αν και δεν ειχε live η βραδια!:stuck_out_tongue: Next time κατι θα κανουμε, right lassie?:slight_smile:

Ασχετο αλλα θελω να το πω: καθε φορα που ανεβαινω Θεσσαλονικη ειτε για live ειτε γιατι ετσι, περναω αψογα!

Many Cheers!!!:drunk:

Καλα, αν μεινω Σαλονικα κανα δυο χρονια ο Αρης εχει παρει Champions League για πλακα. Το Δεκεμβρη που χα ανεβει για τον Alan κερδισε 1-0 τον ΟΣΦΠ και προχθες 2-0 τον ΠΑΟΚ!8O

:-k μάλλον βρήκαμε ποιος φταίει όταν παρουσιάζονται μικροτεχνικά προβλήματα :stuck_out_tongue:

Όντως ήταν πολύ ωραία!
Χάρηκα που γνώρισα και Mererefin και Marianna 8)
Ρε Thorgal εκεί ήσουν κι εσύ?
Δεν το 'ξερα :-s

Ασε ρε που τολμας και μιλας κιολας!! Που κοντευεις να κλεισεις το σπιτι του κακομοιρη του κυριου Λωρη με τις ηλεκτρικες καταιγιδες που προκαλεις!!!:stuck_out_tongue:

Ναι, αυτος με την μπλουζα Ensiferum που ειχα αρραξει διπλα απο το μαγικο PC κοντα στη Μererfin. Δεν ξερω αν μιλησαμε…:-s

Δε νομιζω να μιλήσαμε, θα το θυμόμουν :stuck_out_tongue:
Εμείς ήμασταν στο γωνιακό το τραπέζι απέναντι απ’ το stand του dj, κοντά στο παράθυρο…
Εγώ μπλούζα Taake φορούσα 8)

ποιο από όλα; :stuck_out_tongue:

με κάνεις και σπαμάρω και δεν είναι σωστό :smiley:

on topic: τι κομμάτια παίχτηκαν;

Ναι, σε θυμαμαι, αλλα οντως δεν μιλησαμε.:frowning:

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!:D:drunk::drunk:

Δεν πειράζει, next time 8)

Μην κατηγορείτε τον Θανάση, χτες αποκαλύφθηκε το άτομο που προκαλούσε τα τεχνικά προβλήματα με τις αρνητικές του σκέψεις …:lol::lol::lol: αλλά εμείς τα ξεπεράσαμε!!! Ελπίζω να περάσατε όλοι καλά,αν και μερικοί περιμένατε live από ότι έμαθα… που τέτοια τύχη!!! Όταν ξαναοργανώσουμε τέτοια βραδιά θα προσπαθήσουμε να έχουμε και Thorgal με τη γκάιντα!
Long live folk metal:bow2:

Μπραβο παιδια πολυ ωραια βραδια με γαματη μουσικη. Χωσατε και grave digger8) χαρηκα που γνωρισα thorgal και axel. cheers guys

για πες!:stuck_out_tongue: