Foo Fighters Live in Athens 10/07/2017

Καλησπερα ομορφοπαιδα.

Εχω ενα εισιτηρια στα πανω διαζωματα των 35 ευρω που περισσευει.
Αν καποιος ενδιαφερεται να μου στειλει σε πμ το ονομα του για να του αλλαξω την κρατηση. Το πουλαω ακριβως οσο εκανε.

Ας κρατησουμε το thread για να γραψουμε οτι αλλο σχετικο με την συναυλια του Grohl και της παρεας του στην χωρα μας.

O Grohl είναι χειρότερος κιθαρίστας από τον Hammett? Ευχαριστώ…

4 Likes

Είναι καλύτερος ντράμερ . Πιάνει ;

4 Likes

Σιγά την μεγάλη διαφορά που έχουν

3 Likes

Είστε groupies του χειρίστου είδους!

2 Likes

Και ζουδια!

2 Likes

Εδώ δημιουργείται η απορία: γίνεται να αλλάξει όνομα/αριθμός ταυτότητας του εισιτηρίου; Στη σελίδα τους δεν είδα κάτι τέτοιο.

Όχι ότι περιμένω να έχει τόσο αυστηρό έλεγχο στην είσοδο, αλλά κουβέντα να γίνεται.

γίνεται

@drenie για ρίξε τα φώτα σου

Πριν ανοίξω εδώ το thread είχα ήδη επικοινωνησει με την εταιρεία και μου είπαν ότι μπορούν να το αλλάξουν .

Περιμένω να μου επιβεβαιωσουν την αλλαγή και θα ξανά ποσταρω για το αν τελικά το πούλησα ή όχι .

1 Like

Κι απο τον Λαρς καλυτερος και ντραμερ και κιθαριστας.

Δεν πισταυω οτι θα εχει καποιον τρομερο ελεγχο.

1 Like

Η μπάντα όπως πάντα φορμαρισμένη,σετλιστ σωστό…Όλα δείχνουν πως θα ζήσουμε μεγάλη λαιβάρα αύριο…μακάρι να μην υπάρξουν θέματα με τον χωρο

2 Likes

Κι εγώ είμαι προετοιμασμένος για μεγάλα πράγματα αύριο, τα πράγματα είναι όπως τα λες, η μπάντα σούπερ-φορμαρισμένη, το setlist γεμάτο hits, παίζουν και πολλά τραγούδια τον προτελευταίο δίσκο, για να δούμε!!

2 Likes

@drenie άντε πούλα όλα τα εισιτήρια και κράτα λεφτά να πάμε Sacred Reich, έλεος πια με το ροκ για νοικοκυρές δηλαδή! Μόνο μεταλ γαμώ!

3 Likes

Sacred Reich θα πάμε . Θα είμαι και με το τζετ Λανγκ και με αμερικάνικο αέρα . Της πουτανας θα γινει!

Λογικά μέσα στη βδομάδα θα πεταχτώ να πάρω και τέτοια τικετα!

Σκέψου την Μπολόνια εσύ .

2 Likes

Ψάχνω μετα μανίας εισιτήριο (έστειλα σε drenie αλλά το λέω σε περίπτωση που το έχει δώσει, μήπως βρεθεί κάποιος άλλος και με σώσει)

Απλα να αναφέρουμε ότι αυτό το αρθρο, ανήμερα της συναυλίας των FF, είναι απλά “για να τραβήξω τα βλέμματα πάνω μου και γιατί μπορώ”.
Από τα πιο ανούσια αρθρα που έχω διαβάσει εδώ μέσα, το θάψιμο δηλαδή μιας μπάντας που παίζει την ίδια μέρα με την δημοσίευση του άρθρου.
Και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει το αν λέει κακά λόγια για τους ff- δεν είμαι από τους ανθρώπους που τους πειράζει να λένε όχι κολακευτικά λόγια για μια μπάντα που μου αρέσει.

1 Like

Ξερουμε τι ωρα ξεκιναει/πρεπει να ειμαστε εκει το αργοτερο;

Συμφωνω με καποια πραγματα που γραφονται γιατι και εγω δε καταλαβαινω ολο αυτο το hype για τους FF, αλλα εχεις δικιο ηταν λιγο αχρειαστο ανημερα ενα τετοιο ποστ.

3 Likes

3 Likes

Tι χάνουμε ρε φίλε…