Ζητουνται τεύχη του περιοδικού forest

Ελα μαν , κοιτα 2-3 τευχη που μου χουν μεινει τα κραταω για τον χαβαλε τις φασης κ γω … τωρα το σκαναρισμα ειναι ταλαιπωρια αλλα σε περιπτωση που δεν την παλεψεις το κανονιζουμε καπως και στα δανειζω για λιγο ρε παιδι μου … Να τα σκαναρω ο ιδιος βαριεμαι του θανατα. Ρε την παλευετε ? Εχουμε κανει 20 ποστς για το φορεστ … δεν μιλαμε καλυτερα για την αναπαραγωγη της πολικης νυφιτσας ?

Έγινε αδερφέ, αν δε βρεθεί κάποιος να τα πουλήσει κανονίζουμε να βγούμε για καμιά μπύρα και να τους ρίξω μια ματιά. Ευχαριστώ πολύ! Όντως δεν περίμενα ανταπόκριση, αλλά στην ουσία δεν έχει βρεθεί κάποιος για αγοραπωλησία, απλά γίνεται συζήτηση επ’αυτού, όπως γινόταν και τότε άλλωστε!:wink:

bump.

http://the-forest-cult.blogspot.com/

τεύχη #0-#11 σε pdf.

(Σημ.: το blog είναι αξιολογότατο. Καμία σχέση με το περιοδικό.)

tελειο !
θνξ μρ μπλιντιν

Τεύχος 4 με Αντι-Burzum άρθρο και “η σκοτεινή πλευρά των Manowar” ένα δάκρυ κύλησε. :’)

Γενικότερα μεγάλο γλέντι.

Α και γοογλάρωντας τον Τζανετάτο, έπεσα σε μεγάλα έπη όπως:

  1. Εκδότης του μουσικού περιοδικού Lemon, στα μέσα του ?90 όταν στη μόδα ήταν η rave.
  2. Αρχισυντάκτης στο μισανθρωπικο-σατανιστικo-φασιστικό black metal περιοδικό The Forest κάπου στις αρχές το ?00.
  3. Υπεύθυνος για τα περιοδικά Iron, True Metal και Metal Youth, τα οποία είχαν την ίδια ποιότητα και επιτυχία με το The Forest.

και την προσωπική “αφιέρωση” του Mikael Bayusik των Shadowcaster/Night Conquers Day από το 1997:
http://hem.passagen.se/davthvs/shadowcaster/
…τον οποίο Mikael Bayusik στο τεύχος 4 συνεντευξιάζει (!!!).

Ρε τι μπουμπούκι ήταν αυτός ρε!!!

φιλος εχω εγω 12 τευχη αν ενδιαφερεσαι ακομα πες μου.αυτα κυκλοφορουσαν καθε μηνα το καθε τευχος μπορει να ειχε και 4 διαφορετικες εκδοσεις cd…οποτε τις επαιρνα ολες με αποτελεσμα να εχω πολλα διπλα και τριπλα τευχη(καποια ειναι σε ζελατινα ακομα)βεβαια εχω δωσει και καποια σε φιλους,αλλα μου εχουν μεινει κιολας.αν ενδιαφερεσαι πες μου.ο τζανετατος βασικα εσπρωχνε cd τις unisound ekei…

εγραφε και ενας αλεξανδρος καρρας εκει…σας λεει κατι μηπως το ονομα???:):):):slight_smile:

γεια σου φίλε . Εχω το τεύχος No8 - καλό τευχος , αφιέρωμα Death-Black Metal, πως δημιουργήθκε και τέτοια και κολαζ μεσα (απο αποκόμματα απο fanzines).

Το δινω αλλα μόνο ανταλλαγή

Ψάχνω

-Buttfuck fanzine No3
-Heavy Metal (metal hammer) ελληνικο Nos: 1,5,6,77,81,88,93,94,101 (1 απο αυτα)

Θα τσεκάρω link του Bleedin, φαίνεται ενδιαφέρον με την πρώτη ματιά. Αρκετά μακριά (μάλλον) απο τη βλακεία που περιέλουζε το περιοδικό. Έχει και pdf, κομπλέ. Θα γελάσουμε. Που το ξέθαψες ρε το thread…

Ειναι γνωστη συμμορια ολοι αυτοι,απ’την ιδια τρυπα βγηκαν :stuck_out_tongue:

[B]The Unisound Incident
[/B]

Γραμμα του Τζανετατου στον Mike Bayusik… Παζει ο Τζανετατος να ηταν ο μεγαλυτερος απατεωνας στην παγκοσμια μετα σκηνη…

Dear Mike,
Thank you for your letter. Quite surprisinG to hear from you after your Glorious anti-Unisound campaiGn!
Let?s put some thinGs in the riGht order because it seems that you don?t know whom you are dealinG with.
I?ll collect all our correspondance that prooves several thinGs (like that you have received all your free copies etc etc) and mail it to more than 2000 people of our mailinG list (includinG labels, bands, radios, customers etc etc).
Needless to say what does this means for you and your band. After that, it would be better for you to chanGe, not only the band name but even your name.
You want a second album on Unisound? We can discuss it, no problem. However, you should print aGain new flyers and refute all what you have mentioned about our lable. After all that, we will be happy to discuss any further details about your deal.
I advise you to do this all the soonest possible. If we don?t have any reply within 30 days, be sure that 2,000 people will receive our special flyer for you. We have done this in the past several times and be sure that it worked pretty well.
So, think about all the matter carefully and professionally and I look forward hearinG from you soon.

sincerly yours,
(Panos Tzanetatos)

Bleedin σε προσκυνάω μαν.

Thanks για τα λινξ.