Συνάντηση του forum στις 5 Οκτ., στον Εύριπο (Ψυρρή)

Κι εγώ κάτω από 1000 πόστ έχω, άρα… :-# :-# :-# :lol: :stuck_out_tongue:

Πιστεύω ότι η Παρασκευή 5/10 είναι η πιο κατάλληλη ημερομηνία. :slight_smile: 8)

Πραγματικα ζηταω 838 συγνωμη…οσα και τα post που μου λειπουν για τα 1000…δεν θα ξαναγινει…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καλα μεχρι τις 5 του μηνα θα κανω σπαμ να φτασω τα 1000 ποστ . θα γηνω ενα νεο spambot aka manos 87:p :stuck_out_tongue:

Spambot υπαρχουν πολλα, Manos87 ομως ενα…

Στην παρέα σας δέχεστε και έναν ανισσόροπο Ξανθιώτη ??:-k

Πειτε κανα μερος ρε σπαμμερς.

Αν θετε ρεμπεταδικο παντως, ενα που ψιλολεει ειναι Το Στεκι Της Ελενας. Ειναι πισω απο την Λαγοφ… εε Λεωφορο. Για τους αμπαλους, πισω απο το γηπεδο του Παναθηναϊκου…

Βεβαια, επειδη ειχαμε παει παρεα 30-40 ατομα το στριμωξιδι ειναι αρκετα μεγαλο…

Αναλογως που θα παμε… Αν ειναι για καφε, προτεινω κλασικα Θησειο…

Για χαλαρη φαση και πιωμα υπαρχει και το Τηνιακο στην Λεωφορο Αλεξανδρας…μαζευει ομως πολυ κοσμο και δεν ξερω αν θα βρουμε για τοσα ατομα…

είναι και φθηνά στο Τηνιακό.
στο Θησείο,δίπλα στη Μορφή είναι ένα επίσης φθηνό για ούζα τσίπουρα κλπ.
ε όχι και για καφέ!

αυτά παιδιά όμως δεν είναι ρεμπετάδικα με την κλασική έννοια…:frowning: Δεν ψήνεστε για ρεμπετάδικο με ζωντανή μουσική? :frowning:

Υπάρχει η Μάντρα (μας θυμίζει και 2 γαμάτα συγκροτήματα το όνομα έ?) στου Ψυρρή, που έχει και ζωντανή μουσική και φαϊ! ¶πειρα μεθύσια εκεί πέρσι!

όποιος δεν ψήνεται ας μπαναριστεί ελεύθερα.

Αυτα στου Ψυρρη μαζευουν κοσμο, το βλεπω δυσκολο. Ψηθειτε για στεκι Ελενας, βολευουν κι ενα σωρο συγκοινωνιες…

Μπορούμε να κλείσουμε όμως! :wink:

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ερθω…:-k
παιζει προβλημα με δουλεια κ διαφορα αλλα… ασε που δεν θα κατεθω με τπτ για muse…:stuck_out_tongue:

ισως σκασω παλι στα κρυφα…:lol: :stuck_out_tongue:

Ελα ρε στη συναυλια μπας και ξεστραβωθεις!! :stuck_out_tongue:

λες να μου “βγαλει” τα γυαλια?:lol:
παντως σιγουρα θα μου κλεισει τα αυτια!:lol: :stuck_out_tongue:

Ολοι μαζι δεν θα χωρεσουμε πουθενα. Προτεινω να χωριστουμε σε παρεες. Παιρνω λοιπον τις 5 πιο ομορφες εδω περα και θα στριμωχτουμε σε κανα μαγαζακι της πλακας μπας και περασετε καλα οι υπολοιποι.

Εγώ πάλι λέω να πάμε Καβούρι beach party με μπύρες, κρασιά κτλ… Εκεί θα έχει άπλετο χώρο και δε θα αναγκαστεί και ο Led να βγει μόνος του με τις 5 ομορφότερες του forum