Για ποιο λόγο μπαίνετε στο forum του rocking

Νομίζω ότι είναι καλό θέμα σοβαρής συζήτησης, αλλά και χαβαλέ του στυλ…

“Εγώ μπαίνω για να την λέω στον Ανδρέα”!!!

Υπάρχουν πολλοί λόγοι…η ενημέρωση σε μουσικά θέματα , συναυλίες και άλλα ενδιαφέροντα θέματα…δεν μπορώ να πω πως ο λόγος που το επισκέπτομαι είναι το off-topic…φαίνεται και από τον αριθμό των Posts άλλωστε :oops: :wink:…σίγουρα όμως προσθέτει λίγο αλατοπίπερο στη ζωή μας…και είναι κ ένας τρόπος να γνωρίσεις άτομα με παρόμοια ενδιαφέροντα,που στο τέλος αποδεικνύονται και άτομα απο την καλύτερη πάστα!! [οχι σοκολατίνα]…αυτά…είναι και άλλα πολλά , αλλά δεν θα φτάσει μια “ιστοσελίδα” αν πάρω φόρα… :oops: …ελπίζω να σου έδωσα μία απάντηση στο ερώτημα σου…

gia na skotwnw thn wra mou

Αλλά απ ότι φαίνεται JOHN είναι εφτάψυχη…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Martyr στο avatar σου μου 8ύμισες Καράτε Κίντ :stuck_out_tongue:
Βασικά έχει γέλιο εδώ μέσα!! :twisted:

Πολύ τη λές στον unholy… Μήπως σε έχει βάλει ο μπαμπάς σου…;

για να γλείφω τον Τέλη…
Βασικά με τόσο γλύψιμο έπρεπε να είχα καταφέρει να πάρω όλη τη δισκοθήκη του…μάλλον δεν είμαι καλός…

Πάντως ο κυριότερος λόγος είναι η ενημέρωση…Τόσα που έμαθα για τη ροκ και μέταλ σκηνή από εδώ μέσα δε θα τα μάθαινα ούτε σε 6 μήνες…Τι? είμαι πάνω από 6 μήνες μέλος???

Γιατι μ’αρεσει να τα λεω με 5-10 ανθρωπους που ξερουν απο μουσικη (ο καθε ενας στο ειδος του) και να μαθαινω για πραγματα που δεν ξερω πανω σε μουσικα ιδιωματα που δεν εχω πολυασχοληθει.
Επισεις να ενημερωνομαι για πραγματα και φημες στο χωρο μας τις οποιες μονο απο στομα σε στομα τις μαθαινεις…(ασχετα αν το “στομα” ειναι ηλεκτρονικο…)
Αυτα βασικα…Και να τα χωνω σε κανεναν που λεει μλκιες… :wink:

Drink on…

Πολύ τη λές στον unholy… Μήπως σε έχει βάλει ο μπαμπάς σου…;[/quote]
Θείο έγω δεν το πα με κακία και αν θέλω να την πώ σε κάποιον θα του την πώ αλλά στο συγκεκριμένο δεν έκανα κάτι τέτοιο… :roll:

Για να εξασκώ κάπου την τέχνη μου!!! :twisted:

8O δλδ ?

Tην μαγική τέχνη :wink:

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ … ΔΛΔ ?

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ … ΔΛΔ ?[/quote]

δεν ξέρεις ότι η περιέργεια σκοτώνει τη γάτα;;;;;;;;

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ … ΔΛΔ ?[/quote]

δεν ξέρεις ότι η περιέργεια σκοτώνει τη γάτα;;;;;;;;[/quote]

δεν ειμαι γατα , και δεν πεθαινω … ποτε γιατι ειμαι ο …

DUNCAN MCLOUD

NTAAAAANNNTAAAAAANNNNNNNNN

οκ! και εγώ είμαι η ΛΙΛΙΘ!!! :twisted:

ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ?

Μέσα! όρισε μέρος , μέρα, ώρα !!!

ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ , ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΑΝΣΕΛΗΝΟ , 00:00

μην πας…γίνεται λυκάνθρωπος!!!..