Χαιρετω ολους τους καφρους του forum!

Γεια σας!!καλως σας βρηκα!!βλεπω οτι ειστε μια μεγαλη ευχαριστη παρεα!!:Dεβαλα αυτο το nick γιατι ετσι μου ηρθε!!κανονικα με λενε στεφανο…ειμαι καφρος οσο μπορω παντα και γουσταρω οτι καλο υπαρχει και ακουγεται…παιζω μπασο…εμ…τι αλλο? ακουω απο ολα τα ειδη της μεταλ αλλα εχω ενα κολλημα με τη thrash.δεν ξερω αλλα μου αρεσει να ψαχνω οτι πιο underground υπαρχει…αυτα…!!!οτι αλλο θελετε πειτε το!!!:stuck_out_tongue:

Υou had me at thrash

Καλως ηρθες Στεφανε !

πολλούς στέφανους έχουμε.

Θα σε λέω σταφύλα.
Και ναι τα σταφύλια χώνουν το σύμπαν.

Σε συμπάθησα.
Καλωσόρισες.

Ευχαριστω ευχαριστω να στε ολοι καλα!!!:Θερμο καλοσωρισμα βλεπω χαχα:D οπως θελεις λεγε με απλα ειπα το ονομα μου ετσι για να υπαρχει8)

Γουστάρεις thrash, τσέκαρε αυτό: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=3992

Καλώς ήρθες, καλά ποστ και τα σχετικά!

Thanks!!το χω ηδη δει!! μην νομιζεις οτι το παρελειψα…παντως οπως να χει σε ευχαριστω:D

Πολυ στη μοδα ειναι τωρα τελευταια το thrash στους πιτσιρικαδες ! :-k

Welcome στεφυλα ! :wink:

Eυχαριστω γενικα απο thrash μου αρεσει οτι πιο underground υπαρχει…απο 80’s brazilian thrash και γενικοτερα το thrash κυμα εκεινης τησ περιοδου μεχρι τα σημερινα που ειναι αντιγραφες πια…

Καλώς όρισες αγαπητέ! Θα βρεις ουκ ολίγους σύγκαφρους εδώ στο φόρουμ! :slight_smile:

κ το σταφύλας μαζί με τον πατάτες είναι τα καλύτερα νικ τον τελευταίο καιρό

γουέλκαμ σταφύλα

ευχαριστω να στε ολοι καλα!! :smiley:

Καλωσήρθες νέε γιούζερ.

Ελπίζω να μην ακούως ματσινχεντ και χωντηντ που ΣΚΟΤΩΣΑΝ το τίμιο ΘΡΑΣ.

ολα τα καλα τα ακουμε!!:smiley:

Δεν ξερω αν το λες σοβαρα ή για πλακα, αλλα εγω συμφωνω 100%. :smiley:

Το τιμιο και σωστο thrash ειναι το τουπα-τουπα speed/thrash !!!8)

ΣΚΑΤΑ στους machine head και τους haunted που μολυναν το thrash με hardcore στοιχεια !!! [-X

Ενώ το αγνό και τίμιο Thrash δεν είχε εε?

On Topic

καλώς τον.

Καλωσήρθες κι απο εμένα,σύγκαφρε!(Deathster@)
Μην κολλάς πουθενά όσον αφορά τη μουσική!:wink:

ετσι ακουμε thrash αλλα δεν σημαινει πως αφηνουμε τα αλλα ειδη…οτι καλο ευπροσδεκτο…και εννοειται πως δεν ακουω μονο thrash…απο death power και ετσι…μεχρι και ποζεριες :stuck_out_tongue:

Μπορεις να ακους και αλλα ειδη εκτος απο μεταλ.

ακουμε και κλασσικη μουσικη και jazz και διευκρινησα παντα οτι καλο ευπροσδεκτο:wink:

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::!: