Προτάσεις για το forum

Ίσως έχω καιρό να κοιτάξω προσεχτικά το φόρουμ αλλά το flashάκι με το περι black sabbath θα γίνει σίγουρα στις 4 Φεβρουαρίου και όχι Μαρτίου??? :? Δηλαδή ΄το έχασα? :lol:

Ο δαίμων του πληκτρολογίου :?

:cry: Εγώ γιατί δεν πήρα cd???

ΑΑΑ!!!

Θα βάλω ΚΑΙ τη γάτα μου να κλαίει!

Μήπως επειδή δεν ψήφισα; Εμείς οι συντάκτες δεν έχουμε κανένα τυχερό;;;

και πάλι :cry:

Γιατι δεν εμπλουτιζουμε λιγο την συλλογη απο τα emoticons ρε Ηλια;
Οταν πατας στο “Περισσοτερα Emoticons”, απο τα 20 που ηδη υπαρχουν, σου βγαζει…21!!! Ενα ειναι δηλαδη το “Περισσοτερα Emoticons”;

Λεπτομερια θα μου πεις ωρα, αλλα…ας πουν και οι αλλοι την γνωμη τους.

Εγω συμφωνω παντως.Θα προτεινα μαλιστα ενα που να κοιμαται,ενα να προσκυναει(για να το ποσταρετε κατω απο τα δικα μου ποστς) και ενα να αυτοπυρπολειται για να το βαζει ο kourou σαν απαντηση στις προτασεις που του κανουμε :stuck_out_tongue:

Οχι σοβαρα τωρα…Συμφωνω να εμπλουτιστει λιγο η συλλογη με τα emoticons. :wink:

Μήνυμα ελήφθη!

Κάτι λίγα προστέθηκαν. Σύντομα και άλλα αν θέλετε.
:D/ ](*,) :-({|= [-X :–

Θελουμε, θελουμε!!!
Αντε βρε, πειτε τιποτα και σεις. Μονο εγω θα μιλαω;

Μην δω κανενα και τα χρησημοποιησει απο αυτους που δεν ποσταραν εδω, ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΙΣΩ!!!

:D/ Καλο, ε;

=D>

an kapoios thelei na vrei ena paliotero topic?prepei na psaksei tis selides pou exei kathe katigoria?an ypirxe kati pou na grafame leksi kleidi kai na to vriskame?..oxi eipes?
kala… :smiley:

Αυτό δεν κάνει η αναζήτηση;
www.rocking.gr/forums-search.php

pardon me,alla pou einai i epilogi sti selida tin arxiki? vrika mia anazitisi,alla tipota me afto pou mou dineis esy…sorry kiolas…

Στην αρχική, όπως και σε κάθε σελίδα του forum, είναι η δεύτερη επιλογή από επάνω (μέσα στο πλαίσιο με το άσπρο χρώμα - κάτω από το “Rocking.gr Forums”). Τρεις “θέσεις” αριστερά από εκεί που πηγαίνεις για τα προσωπικά μηνύματα. Εντοπίστηκε;

gottcha…ta,luv… :wink:

Πολύ ήρεμο και ευγενικό το κλίμα μεταξύ kourou & chk_chillin μέχρι στιγμής!

Αυτο που πρεπει να αλλαξει σ’αυτο το forum ειναι το ρολοι και η ημερομηνια. Δεν ειναι προσαρμοσμενα στα ελληνικά δεδομένα. [-X

http://www.rocking.gr/account-edituser.php και εκει που λεει ζωνη ωρας βαζεις GMT+2

Thnx :smiley:

na diorganonode an kero kapia quiz(mousika).pistevo tha exei xavale

nai re…psinoun afta ta quiz xothite tha exei pragmati xavale… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: