Προτάσεις για το forum

o φιλος μου ο camelspotter ειναι μεσα τον βλεπω αλλα ο ηλιθιος δεν ανοιγει το msn na μιλισουμε… τωρα μου ηρθε οτι θα ηταν ωραιο να μπορουσα να του στιλω ενα μηνυμα…
θα μου πεις με pm ναι αλλα δεν το καταλαβαινει εκεινη την ωρα…
Μηπως θα μπορουσε να γινει κατι?
ευχαριστω :smiley:

Έχεις δει σε κάνα άλλο φόρουμ να υπάρχει τέτοια δυνατότητα? Μόνο με PM!

Μήπως θες να πεις να του ανοίγει καινούριο ?παράθυρο? όταν έχει pm?:roll:
Γιατί αυτό γίνεται, μόνο αν έχεις από το pc σου αυτή την δυνατότητα?

Έχεις δει σε κάνα άλλο φόρουμ να υπάρχει τέτοια δυνατότητα? Μόνο με PM![/quote]

εχω δει σε ενα forum oσοι ειναι on line να μπορουν να μιλανε σε ενα κεντρικο παραθυρο κατι τετοιο ενοουσα.
κανονικα θα επρεπε να σχολιασω τον τροπο με τον οποιο μου απαντησες αλα κλαι μαι κουκουρουκου!

deathbitch θα το ψαξω αν ειναι ευχαριστω! :smiley: :smiley:

Εννοείς το shoutbox! Ζητήστε απο το αφεντικό τον kourou να κάνει ένα…
Πλάκα πλάκα καλή ιδέα! bluezlick κλάη μάην!

Καλύτερη κατηγοριοποίηση στη Μουσική. Για παράδειγμα θέματα όπως το progressive rock ή fusion jazz/rock να μπαίνουν σε ξεχωριστή κατηγορία η γενικά, θέματα που αναφέρονται σε συγκεκριμένο είδος η καλλιτέχνη (κάτι σαν αφιέρωμα π.χ.), θέματα που θα μπορούν δηλαδή να διαβάζονται συνέχεια, που θα ναι καλά για ψάξιμο και τέτοια . Το Διάφορα είναι πιο γενικό πιστεύω. Ε?

ρε παιδια νομιζω πως ενα θεμα για κιθαρες οι και αλλα οργανα που σχετιζονται με την rock θα επρεπε να το βλεπαμε στο forum

:idea: Στις σελίδες του forum κάτω δεξιά φαίνονται οι σελίδες του topic.Στην προηγούμενη μορφή του rocking.gr οι αριθμοί των σελίδων είχαν μια γραμμή από κάτω εκτός από την ενεργή,δηλαδή αυτή που βλέπαμε.Τώρα δεν έχει κανένας αριθμός γραμμή από κάτω του και πρέπει να βλέπω σε ποιά σελίδα είμαι από κάτω αριστερά.Λεπτομέρεια βέβαια αλλά πριν ήταν πιο εύκολο.Τώρα χάνω κανά 2 δευτερόλεπτα.Μπορεί να διορθωθεί?

Θα ήταν ωραίο πιστεύω να ΄βλέπαμε στην κεντρική σελίδα τα 5 ή και τα 10 τελευταία posts στο forum…

φαντάζομαι εννοείς τα 5 - 10 τοπικς στα οποία έγιναν τα τελευταία ποστς , ετσι? καλή ιδέα πάντως , συμφωνώ! :wink:

υ.γ. για να πάρετε μία ιδέα επί αυτού του θέματος, αυτό που λέμε το κάνουν στο www.musicheaven.gr

σωστά, αυτό εννοώ!

Ας περάσουν αυτές οι 2 εβδομάδες και μετά θα στρώσουμε και το φόρουμ (όσο στρώνεται τέλος πάντων…).

Καλο θα ηταν να εμφανιζονται περισσοτερα ποστς σε καθε σελιδα και οχι μονο 7-8 οπως ειναι τωρα. Για ευνοητους λογους.

ama pas Πίνακας Ελέγχου Χρήστη > Επεξεργασία Επιλογών > Επιλογές προβολής θεμάτων > Αριθμός μηνυμάτων που θα εμφανίζονται ανα σελίδα sou exei epiloges mexri 20 posts sthn idia selida :slight_smile:

ego ekana th vlakeia kai postara tis protaseis mou sauto to topic www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=101433#post101433 tha parakalousa an ginete na to metaferei kapoios edo, ki episis na valete thn epilogh na mporoume na kanoume delete ta posts mas giati otan ginete kapoio lathos mono edit mas afinei. fxaristo.

Ιδεα: Γιατι δεν φτιαχνουμε μπλουζακια οπου μπροστα θα εχει το λογοτυπο του Rocking και πισω θα γραφει το nickname του καθενα…

Εγω θα ηθελα πχ οταν ειναι να γυρισεις πχ στην επικαιροτητα και εισαι στην 2η σελιδα οταν πατασ γο μετα το ποστ να μην σε γυρναει στην πρωτη αλλα στην σελιδα που ησουν!αυτο τπτ αλλο!

Κάπου σ’ έχασα :roll:
Για ρίχτο άλλη μία :slight_smile:

Αν καταλαβα καλα, οταν πατας τον τιτλο ενος τοπικ να σε βγαζει στην σελιδα που ειχες μεινει, και οχι στην αρχη του τοπικ…:slight_smile:

Πρεπει να παιζει συγγενεια με τον προεδρο του Εδεσσαικου :lol: :lol: :lol: :lol:

Εάν υπάρχουν μη αναγνωσμένα μηνύματα σε κάποιο topic μπορείτε να πατήσετε το κουμπάκι με το βελάκι αριστερά από τον τίτλο του topic και θα σας πάει εκεί που είχατε μείνει.